<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Eik Senterets løp (Finale Kaldblodscupen)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 800.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-9 Plass : 12-2-9

1 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 2140 1 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder L. Kolle Sørlandets Travpark 1 23/8 - 09 / 1 2140 26,1 37
e. Nume Frøkna v. Pajaprins L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 14/8 - 05 / 11 1700 27,9 89
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 13/7 - 02 / 4 1609 23,8a 19
L. Kolle Ernst-Petter Knutsen (A) L. Kolle Bergen Travpark 1 05/7 - 08 / 12 1600 24,8ag 31
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/6 - 02 / 6 2660 30,1 59
2 2017: -13 -3 -1 -1 -4 -256 067 2016: -20 -2 -4 -5 -5 -346 555
Alsaker Piril 2 Plass 1 772 622
10 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 23/8 - 09 / 6 2160 26,1 271
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 3 2100 26,3 g 57
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Biri Travbane 5 02/8 - 10 / 1 2100 24,4ag 130
T. Borg Arthur Bø (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/7 - 07 / 6 1609 24,2a 250
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane - 12/7 - 04 / 8 2120 dg 491
3 2015: -16 -4 -3 -1 -3 -174 000 2014: -16 -1 -3 -2 -4 -165 500
Kringelandtellus 3 Plass 894 500
12 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) J. Eriksen Bergen Travpark 1 16/8 - 10 / 3 2100 25,6a 84
e. Hennie Seira v. Sæterbest (S) J. Eriksen Bergen Travpark 4 07/8 - 07 / 1 1600 26,8a 20
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Biri Travbane 2 02/8 - 10 / 4 2100 24,1a 795
J. Eriksen Geir Arne Eriksen (T) J. Eriksen Haugaland Travpark 0 22/7 - 07 / 9 1820 26,0 222
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Bergen Travpark 2 05/7 - 08 / 11 1600 24,8a 68
4 2017: -11 -1 -2 -1 -5 -94 000 2016: -23 -6 -2 -1 -7 -430 000
Bokli Vind 4 Plass 1 639 532
9 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bergen Travpark 2 16/8 - 10 / 7 2100 26,2a 13
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Biri Travbane 0 02/8 - 10 / 6 2100 24,8a 23
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 04 / 4 2100 br g 17
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 25/6 - 03 / 5 2160 26,4 10
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/6 - 06 / 3 3140 26,1 15
5 2017: -15 -3 -1 -2 -6 -164 403 2016: -18 -1 -3 -2 -2 -98 906
Finnskog Sjefen 5 Plass 1 120 458
12 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Gävle 2 31/8 - 09 / 1 2140 25,8a 300
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bergen Travpark 4 16/8 - 10 / 9 2100 26,5a 114
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Biri Travbane - 03/8 - 02 / 1 1609 dg a 233
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 23/7 - 07 / 3 1609 23,8a 66
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Kongsvinger Travbane 5 02/7 - 02 / 4 1600 25,5 45
6 2017: -23 -4 -1 -6 -7 -152 000 2016: -23 -5 -4 -2 -6 -235 000
Vertigo Prins 6 Plass 1 653 772
9 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 4 19/8 - 07 / 7 2060 24,9 117
e. Håketine v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 31/7 - 04 / 9 2140 27,2 49
Kjell Sunde-Roy Espedal S. Wassberg Haugaland Travpark 2 22/7 - 07 / 7 1820 24,9 53
S. Wassberg Kjell Sunde (A) S. Wassberg Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 04 / 10 2120 25,0 733
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame G. Austevoll Forus Travbane 7 28/6 - 10 / 10 2060 24,7 404
7 2017: -19 -1 -5 -3 -8 -329 224 2016: -26 -2 -0 -5 -10 -195 778
Lex Lodney 7 Plass 1 548 083
9 år SVART H v.Millex U. Ohlsson Romme 3 22/8 - 05 / 3 2180 25,3 57
e. Stranda Torill v. Spikeld K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 2 2100 26,2 304
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal E. Høitomt Leangen Travbane 0 26/7 - 04 / 8 2160 24,8 79
E. Høitomt Gjermund Gravdal E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 12/7 - 04 / 11 2120 24,4 651
Hvit m/svarte ermer, reklame B. Ekløf Åmål 3 25/6 - 07 / 8 2520 26,5 35
8 2017: -17 -0 -4 -0 -8 -76 500 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -34 000
Tøffe Toft 2160 1 Plass 1 054 950
12 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Sørlandets Travpark 2 23/8 - 09 / 14 2160 25,6 265
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Biri Travbane 4 02/8 - 10 / 2 2100 24,3a 245
Arild Berås /Kristiansand S A. Berås Jarlsberg Travbane 6 12/7 - 04 / 14 2120 24,6 873
A. Berås E. Høitomt Forus Travbane 3 28/6 - 10 / 9 2060 24,2 217
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 2 22/6 - 06 / 9 2160 25,8 283
9 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -0 -6 -59 000
A.B. Lom'n 2 Plass 1 170 500
10 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Sørlandets Travpark 3 23/8 - 09 / 13 2160 25,7 246
e. Vinterrappa v. Atom Vinter T. Borg Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 10 2120 25,4 323
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 3 23/7 - 07 / 11 1609 22,2a 61
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 7 12/7 - 04 / 9 2120 24,7 g 133
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Forus Travbane 2 28/6 - 10 / 15 2060 24,2 100
10 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -7 -1 -0 -0 -2 -20 276
Doktor Jaros* 3 Plass 1 101 825
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Sørlandets Travpark 5 23/8 - 09 / 11 2160 25,7 82
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Årjäng 0 12/7 - 09 / 2 2160 24,5 g 33
Sverige G. Gudmestad Forus Travbane 0 28/6 - 10 / 8 2060 26,7 49
G. Gudmestad G. Gudmestad Drammen Travbane 2 14/6 - 10 / 13 2520 25,3 g 48
Blå m/hvitt skulderstk & tre skråbånd G. Gudmestad Färjestad 1 26/5 - 05 / 5 2180 23,7 25
11 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -64 484 2016: -11 -0 -1 -5 -3 -107 707
Art Kjarvald 4 Plass 1 653 765
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Drammen Travbane 1 17/8 - 07 / 1 1700 25,2a 14
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 09/8 - 09 / 13 2120 24,6 66
Creang AB G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/7 - 07 / 1 1609 21,8a 51
G. Austevoll Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 12/7 - 04 / 7 2120 24,0 429
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 14/6 - 10 / 12 2520 25,5 87
12 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -239 478 2016: -5 -2 -1 -2 -0 -176 688
Lome Brage 5 Plass 2 505 976
10 år BRUN H v.H.G. Balder P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 27/8 - 01 / 4 1609 20,1a 24
e. Lomestjerna v. Gullbrun P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 09/8 - 09 / 11 2120 24,0 24
Bengt Erik Persson /Oslo P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 1 12/7 - 04 / 12 2120 23,7 36
P. Midtfjeld Bengt Erik Persson P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 08/6 - 06 / 11 1609 21,4a 228
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Solvalla - 25/5 - 10 / 8 1609 dg a 415
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 6 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Lier Klosterskogen Travbane 0 04/9 - 09 / 8 2160 28,7 40
e. Ara Tulla v. Atom Vinter K. Lier Turku 1 23/8 - 01 / 1 2140 25,1 214
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke L. Kolle Biri Travbane 6 02/8 - 10 / 3 2100 24,5a 104
O. Sagholen Per Arvesen (A) L. Kolle Leangen Travbane 1 26/7 - 04 / 10 2160 24,0 266
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl K. Lier Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 08 / 9 1609 25,6a 833
14 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -27 000 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -30 000
Elmer 7 Plass 1 709 500
9 år SVART H v.Åsajerven P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 0 23/8 - 09 / 7 2160 26,6 g 120
e. Holter Mia v. Høiby Kongen A. Akselsen Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 09 / 12 2120 25,6 g 153
Stall Rotela P. Midtfjeld Biri Travbane 3 02/8 - 10 / 12 2100 24,1a 85
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 12/7 - 04 / 15 2120 dg 114
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Forus Travbane 5 28/6 - 10 / 12 2060 24,4 25
15 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 8 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 23/8 - 09 / 12 2160 26,1 27
e. Rapptora v. Åsrapp S. Wassberg Biri Travbane 1 02/8 - 10 / 9 2100 23,9a 34
Italy Stable & Roy Karlsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 18/7 - 05 / 8 2160 24,2 64
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane - 22/4 - 07 / 9 1620 dg 20
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 12/4 - 06 / 9 2060 26,4 g 154