<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1
Champion Gull løpet

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.001 kr., 40 m. ved 65.001 kr.
4-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-10 Plass : 3-5-10

1 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 883 2016: -19 -0 -0 -0 -5 -21 000
Tjøtta Mari 2140 1 Plass 290 349
7 år BRUN HP v.Tangen Scott K. Malmin Bjerke Travbane 0 26/8 - 01 / 8 2100 31,7ag 335
e. Stumne Smil v. Lome Elden O. Østre Biri Travbane 3 01/8 - 09 / 10 2120 30,0 457
Oskar Slåttland /Roa K. Malmin Biri Travbane - 25/7 - 10 / 7 2100 dg 86
K. Malmin Oskar Slåttland K. Malmin Jarlsberg Travbane - 11/7 - 06 / 5 2100 g5 g 563
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 04/7 - 05 / 8 2120 30,7 g 199
2 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -90 000 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 2 Plass 695 678
8 år SVART HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane - 15/8 - 06 / 4 2100 dg a 201
e. Trons Britta v. Spang Best O. Mikkelborg Biri Travbane 6 25/7 - 10 / 8 2100 32,1 355
Hesteeiere.no - Trons Torila O. Mikkelborg Drammen Travbane 5 01/5 - 07 / 8 2100 34,6 650
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Momarken Travbane 6 08/4 - 01 / 6 2180 36,0 61
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Momarken Travbane 3 01/12 - 08 / 9 2180 35,6 g 115
3 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 438 2014: -16 -4 -2 -2 -4 -160 000
Odins Ess 2160 1 Plass 177 438
5 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 2 21/8 - 03 / 5 2100 27,8a 66
e. Vikenmai v. Spang Best K. Johansen Biri Travbane 3 03/8 - 05 / 10 2100 30,3ag 69
Stall Fem Ess K. Johansen Bjerke Travbane 1 22/7 - 04 / 7 2100 30,9a 43
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 11/7 - 06 / 3 2100 29,2 319
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/6 - 08 / 4 2140 31,2 304
4 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 2 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 9 2600 dist ag 635
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 30/7 - 08 / 1 2140 32,1 g 20
Einar Askvik /Grimstad G. Flåten Bjerke Travbane 2 22/7 - 04 / 12 2100 31,0a 47
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/7 - 11 / 2 2100 29,0 344
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane - 30/6 - 05 / 3 2100 dg 518
5 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 3 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 2 29/8 - 04 / 1 2600 30,8 709
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/8 - 05 / 5 2100 32,0ag 502
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 15/7 - 05 / 7 2640 33,6 448
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 24/6 - 05 / 4 2140 32,1ag 285
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 01/6 - 04 / 8 2160 32,4 682
6 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 4 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/2 - 09 / 4 2140 br g 74
e. Super Lotta v. Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 0 28/1 - 03 / 3 2100 34,6ag 39
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten G. Gundersen Momarken Travbane 4 14/1 - 02 / 13 2160 33,3 41
P. Holtung T. Borg Drammen Travbane 1 30/11 - 06 / 4 2100 34,8 22
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re G. Gundersen Biri Travbane 1 22/11 - 07 / 10 2120 34,4 30
7 2018: -13 -1 -2 -2 -5 -64 981 2017: -18 -3 -1 -2 -4 -99 498
Romleskaft* 2180 1 Plass 415 476
8 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) G. Austevoll Drammen Travbane 2 19/8 - 03 / 3 2100 30,7 55
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 14/8 - 07 / 7 2100 32,0ag 216
Sverige Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 05/8 - 05 / 3 2100 32,0ag 164
G. Austevoll Kjell Vidar Braaten (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/7 - 04 / 4 2100 32,0a 35
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 11/7 - 06 / 11 2120 28,7 417
8 2014: -12 -2 -0 -1 -3 -42 500 2013: -10 -3 -0 -2 -1 -81 000
Gull Tider 2 Plass 123 500
4 år LYSBRUN H v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 5 26/8 - 09 / 8 2600 27,3a 686
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 10/8 - 04 / 13 2180 33,9 g 67
Stall Rummelhof T. Solberg Sørlandets Travpark 0 15/6 - 02 / 7 2140 br g 17
T. Solberg T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 06 / 8 2120 27,7 236
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 5 01/6 - 04 / 14 2180 29,0 g 116
9 2019: -6 -1 -1 -2 -0 -37 000 2018: -16 -2 -0 -2 -4 -71 000
Kolnes Tom 3 Plass 774 253
9 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 3 13/8 - 05 / 15 2160 28,7 119
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Momarken Travbane 6 24/6 - 02 / 12 2640 29,7a 27
Ida Jansen /Birkeland V. Hop Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 06 / 11 2120 27,3 54
V. Hop Trond Skofsrud (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 28/5 - 09 / 11 1640 26,5 16
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 02/5 - 06 / 3 1600 28,8 14
10 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -13 000 2015: -15 -3 -3 -0 -5 -202 240
Brenne Jærven 4 Plass 325 938
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) B. Ekløf Östersund 5 19/7 - 07 / 3 2140 26,4a 71
e. Brenne Stjerna v. Braute J. Mjølnerød Årjäng 1 03/7 - 01 / 2 2140 29,3a 12
Stall Kaffex Handelsbolag J. Mjølnerød Årjäng 1 21/6 - 06 / 2 2140 27,2a 29
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 12/6 - 03 / 12 2140 28,3a 17
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 08/5 - 02 / 10 2100 30,0a 15
11 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -1 -2 -15 500
Troll Hector 5 Plass 130 000
6 år BRUN V v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 6 2600 27,2a 573
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Biri Travbane 1 03/8 - 05 / 6 2100 29,2a 67
Birger Dahl Jr.-Sofie Dahl Å. Tengsareid Biri Travbane 0 20/7 - 09 / 7 2100 31,4ag 151
Å. Tengsareid Erik Korsvolla Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 08/7 - 08 / 4 1660 30,1 47
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam B. Goop Jarlsberg Travbane 3 30/6 - 05 / 4 2100 29,9 g 115