<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:20 Kvalifisering VG Norsk Travderby

Kaldblods 2600 m. Autostart.
4-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-4 Plass : 2-5-4

1 2016: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kilekongen 2600 1 Plass 147 000
6 år SVART V v.Lome Kongen J. Undem Sørlandets Travpark 2 16/7 - 05 / 9 2160 28,1 25
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Sørlandets Travpark 1 06/7 - 06 / 6 2160 27,5 g 17
Åge Jan Kile-Nils Kile J. Undem Momarken Travbane 1 24/6 - 02 / 4 2640 28,8a 32
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 06 / 12 2120 27,9 g 647
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 4 29/5 - 06 / 12 2120 29,6 204
2 2018: -5 -2 -2 -0 -1 -143 978 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lannem Silje 2 Plass 6 881 134
8 år BRUN HP v.Åsajerven T. Wollebæk Östersund 1 01/8 - 10 / 2 2140 23,1a 11
e. Lannem Sjura v. Elding T. Wollebæk Östersund 1 19/7 - 05 / 1 2140 24,3a 10
Ola M. Skrugstad /Dovre T. Wollebæk Hagmyren 1 30/6 - 05 / 3 2160 26,7 10
T. Wollebæk Ola M. Skrugstad T. Wollebæk Bollnäs 1 13/6 - 09 / 1 1640 21,0a 10
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Romme 1 30/5 - 08 / 2 2180 25,7 12
3 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -12 000 2015: -3 -1 -0 -0 -0 -146 280
Fiann 3 Plass 555 606
6 år SVART H v.Lome Elden G. Gundersen Årjäng 3 10/8 - 04 / 1 2640 28,4 g 39
e. Huldre Runa v. Sokna Troll G. Gundersen Biri Travbane 1 20/7 - 08 / 2 2100 26,8a 45
Stall Fiann G. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/6 - 02 / 8 2660 br g 77
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 14/5 - 08 / 6 2600 26,5ag 38
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 0 21/4 - 03 / 3 2140 30,7ag 18
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -4 -1 -3 -461 576
Fjord Jerven 4 Plass 2 106 578
7 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Stensen Östersund 3 01/8 - 10 / 5 2140 24,2a 414
e. Storeng Silva v. Elding T. Wollebæk Östersund 3 19/7 - 07 / 1 2140 26,2ag 68
Ola Martin Aasen-John Inge Floberg A. Stensen Leangen Travbane 1 14/7 - 06 / 7 2640 30,3a 11
A. Stensen Ola Martin Aasen A. Stensen Leangen Travbane 2 21/6 - 06 / 1 2140 27,9 g 53
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Drammen Travbane 1 14/6 - 02 / 8 2120 28,3 38
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -4 -1 -2 -1 -180 000
Art Vinterfari 5 Plass 482 500
5 år RØD H v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 1 23/7 - 08 / 8 2660 27,0 11
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 10/7 - 02 / 4 2120 24,6 12
Anette Dobloug Talbot /Sande I Vestfold G. Austevoll Momarken Travbane 1 17/6 - 07 / 7 2140 26,1ag 15
G. Austevoll Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 14/5 - 08 / 9 2600 25,4a 49
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 05 / 7 2140 26,7 g 42
6 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -1 -2 -15 500
Troll Hector 6 Plass 130 000
6 år BRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Biri Travbane 1 03/8 - 05 / 6 2100 29,2a 67
e. Trollemma v. Ilmin Å. Tengsareid Biri Travbane 0 20/7 - 09 / 7 2100 31,4ag 151
Birger Dahl Jr.-Sofie Dahl Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 08/7 - 08 / 4 1660 30,1 47
T. Solberg Erik Korsvolla B. Goop Jarlsberg Travbane 3 30/6 - 05 / 4 2100 29,9 g 115
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Momarken Travbane - 12/6 - 03 / 10 2140 dg a 77
7 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -7 145 2016: -5 -1 -1 -1 -1 -86 951
Ekeld 7 Plass 743 431
7 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Rättvik - 07/7 - 03 / 2 2180 dg 32
e. Jima v. Jillmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 19/4 - 10 / 1 2100 26,8 g 137
Heidi Johansen /Eidsberg G. Austevoll Bjerke Travbane 5 08/3 - 07 / 9 2100 26,9ag 288
P. Midtfjeld Morten Wik G. Austevoll Momarken Travbane 0 28/12 - 04 / 15 2200 28,2 g 133
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Austevoll Leangen Travbane 5 30/11 - 07 / 10 2180 29,7 52
8 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 8 Plass 1 244 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 16/8 - 06 / 5 1600 27,9 g 30
e. Evenspia v. Pål Even Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/6 - 04 / 7 2100 29,5ag 18
Joakim Rasmussen /Kapp K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 28/5 - 08 / 3 2140 28,1 26
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/5 - 07 / 5 2140 dg a 74
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 09/4 - 08 / 7 2180 28,6 g 36
9 2018: -13 -2 -2 -1 -1 -96 000 2017: -21 -4 -3 -2 -6 -251 000
Ask Eld 9 Plass 847 500
8 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 4 30/7 - 08 / 1 2140 32,1 g 20
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 2 22/7 - 04 / 12 2100 31,0a 47
Einar Askvik /Grimstad G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/7 - 11 / 2 2100 29,0 344
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane - 30/6 - 05 / 3 2100 dg 518
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 6 05/6 - 02 / 5 2100 32,8a 24