<<< Forrige løp
Start ca kl. 20:58 V5-5
Kvalifisering Finn-Tack Norsk Travkriterium

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-1 Plass : 5-4-1

1 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 2100 1 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 14/8 - 07 / 6 2100 31,2a 36
e. Eike Lena v. Elding K. Malmin Forus Travbane 1 29/6 - 01 / 3 2040 28,4 r 40
Anne Cathrine H. Andersen /Froland K. Malmin Klosterskogen Travbane 1 16/6 - 05 / 1 2100 30,4 47
K. Malmin Anne Cathrine H. Andersen K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 16/5 - 01 / 12 2120 32,0 97
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 3 26/4 - 01 / 4 2140 33,6 162
2 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -50 500 2018: -23 -8 -4 -4 -4 -222 500
Hage Jerven 2 Plass 537 242
8 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Leangen Travbane 5 18/8 - 07 / 3 2140 31,2 19
e. Torpa Fia v. Krembest J. Blekkan Leangen Travbane 2 04/8 - 01 / 5 2180 28,2 14
Gunnvald Ramsøy /Morvik J. Blekkan Leangen Travbane 1 14/7 - 10 / 6 2180 30,1 19
E. Høitomt Jomar Blekkan (T) J. Blekkan Orkdal Tråvpark 1 20/6 - 08 / 6 2100 32,6 15
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Blekkan Leangen Travbane 5 09/6 - 01 / 2 2140 32,4 g 20
3 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -35 000 2017: -15 -1 -4 -2 -4 -173 318
Holene Odin 3 Plass 551 786
7 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Schem Sørlandets Travpark 6 19/7 - 07 / 5 2160 29,4 517
e. Stjerne Faksa v. Järvsöfaks (S) E. Schem Jarlsberg Travbane 3 10/7 - 08 / 6 2120 29,4 106
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten E. Schem Årjäng 2 21/6 - 02 / 2 2140 31,4 25
E. Schem E. Schem Momarken Travbane 1 27/5 - 01 / 1 2140 32,9 16
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Bjerke Travbane P 30/4 - 20 / 10 2160 33,3 P
4 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 4 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Biri Travbane 1 15/8 - 06 / 6 2100 30,2a 31
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Jarlsberg Travbane 3 08/8 - 05 / 12 2120 28,9 g 51
Tor Birger Krageboen /Tveit V. Hop Klosterskogen Travbane 1 21/7 - 09 / 7 2100 30,7a 28
V. Hop Monica Sønstegård V. Hop Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 01 / 13 2120 29,2 60
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 10/6 - 02 / 9 2100 31,8 g 74
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -15 162 2018: -18 -1 -5 -3 -7 -444 698
Smedheim Solan 5 Plass 3 336 494
8 år BORKET H v.Bork Odin K. Johansen Dannero 1 09/8 - 06 / 2 2140 25,8a 22
e. Lila v. Bokli Balder K. Johansen Dannero 2 29/7 - 01 / 1 2140 28,1a 25
Eirik Djuve /Sola K. Johansen Hagmyren 2 30/6 - 03 / 3 1680 25,4 23
K. Johansen Jan Ketil Brattås K. Johansen Leangen Travbane 1 22/6 - 03 / 6 2140 26,3a 33
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Drammen Travbane 2 14/6 - 04 / 5 2100 26,7 16
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -30 500
Erga Rauen 6 Plass 131 000
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld T. Erga Forus Travbane - 29/7 - 09 / 7 2080 dg 53
e. Moe Fenja v. Moe Odin T. Erga Sørlandets Travpark 4 18/7 - 02 / 1 2140 31,6 91
Kristen Bjerga /Bryne T. Erga Forus Travbane 4 29/6 - 01 / 4 2040 32,5 g 220
T. Erga T. Erga Forus Travbane 1 03/6 - 09 / 6 2040 33,9 35
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Sørlandets Travpark 2 01/6 - 01 / 1 2140 35,0 42
7 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -3 -1 -2 -2 -65 000
Nesvik Tyr 7 Plass 65 000
4 år BRUN H v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 2 03/8 - 05 / 9 2100 29,9a 17
e. Nesvik Torina v. Alm Hellin G. Gundersen Biri Travbane 1 25/7 - 10 / 10 2120 29,7 38
Jan-Helge Lyssand /Os G. Gundersen Momarken Travbane 1 15/7 - 09 / 14 2160 30,5 68
G. Gundersen G. Gundersen Klosterskogen Travbane 6 16/6 - 08 / 4 2120 31,6 514
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Lyssand Bergen Travpark 3 05/6 - 01 / 7 2120 32,9 38
8 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 8 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Bergen Travpark 5 07/8 - 06 / 1 1600 30,1 67
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 5 31/7 - 08 / 4 2600 32,6 51
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 1 24/7 - 02 / 9 2120 32,1 14
L. Hauge Håkon B. Steine (A) H. Steine Bergen Travpark 4 05/7 - 01 / 9 2120 31,0 28
Gul m/hvitt kilef.felt, svart ermr,rek H. Steine Bergen Travpark 2 26/6 - 07 / 10 1600 29,4a 25
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Nordby Hugin 9 Plass 128 975
7 år BORKET H v.Bork Odin P. Midtfjeld Bjerke Travbane 7 13/8 - 05 / 9 2160 29,7 g 46
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Dannero 0 29/7 - 04 / 2 2140 32,2ag 23
Bodil Sælid-Georg William Sverdrup S. Eilefsen Hagmyren - 30/6 - 03 / 2 1660 dg 31
S. Eilefsen P. Midtfjeld Leangen Travbane 2 22/6 - 03 / 1 2140 26,8a 49
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Sørlandets Travpark 3 24/5 - 09 / 6 2160 27,1 g 66