<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:28 V65-5
V5-2
DD-1
VG+ løpet

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-11-1 Plass : 5-11-1

1 2016: -9 -1 -0 -2 -0 -41 399 2015: -19 -1 -3 -2 -4 -146 235
Lome Hero 2100 1 Plass 751 249
9 år SVART V v.Elding B. Goop Lindesberg 1 14/7 - 04 / 1 2180 27,4 63
e. Lomesokka v. Lappe Troll* T. Jansson Hagmyren - 01/7 - 04 / 1 2140 dg 32
Nina Dalgaard Nielsen /Flateby B. Goop Åmål - 25/6 - 07 / 3 2500 dg 70
L. Kolle Nina Dalgaard Nielsen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/5 - 06 / 3 2100 27,2ag 240
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 5 23/4 - 06 / 4 2100 26,3a 57
2 2014: -17 -1 -7 -2 -5 -134 031 2013: -13 -0 -2 -3 -7 -86 996
Tekno Jerkmin 2 Plass 498 495
6 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld M. Andersson Årjäng 2 10/8 - 04 / 4 2660 27,7 220
e. Jerkegnista v. Pilmingnist P. Midtfjeld Åmål 3 03/8 - 06 / 2 1680 26,4a 28
Stall Ojki T. Borg Leangen Travbane 0 26/7 - 04 / 5 2140 25,9 144
E. Høitomt Karoline Lund Solberg (T) O. Goop Arvika 3 06/7 - 07 / 3 2140 25,1 57
Hvit m/svarte ermer, reklame U. Ohlsson Åmål 2 25/6 - 07 / 4 2500 27,0 233
3 2015: -13 -2 -1 -1 -2 -76 000 2014: -22 -1 -2 -5 -5 -90 500
Gann Min 3 Plass 566 300
15 år LYSBRUN V v.Spikeld K. Kvasnes Biri Travbane 3 01/8 - 02 / 2 1609 26,3a 51
e. Steinsvann Mari v. Braute O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 02 / 9 1609 26,2ag 337
Elin Andersgård Helle /Nordre Toten O. Kjenner Bergen Travpark 0 05/7 - 08 / 9 1600 26,0a 74
O. Kjenner Elin Andersgård Helle O. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 11/6 - 04 / 12 1609 23,4a 703
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Biri Travbane 2 23/5 - 08 / 2 1609 25,0a 180
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 4 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/8 - 01 / 3 1700 27,4a 63
e. Moshus Riga v. Alm Rigel O. Østre Bjerke Travbane 0 06/8 - 06 / 8 2100 28,4ag 657
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/7 - 07 / 7 1720 26,5 g 184
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 5 03/7 - 07 / 3 1700 24,6a 511
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame I. Risa Forus Travbane - 27/6 - 03 / 4 1620 dg 809
5 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -3 -1 -0 -1 -112 000
Ulsrud Ulf 5 Plass 565 000
7 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 0 09/4 - 05 / 12 2160 29,2 g 45
e. Lille Beth v. Kos Knekten K. Johansen Bjerke Travbane 1 07/3 - 04 / 5 2100 28,0a 29
Lena Mari Fjeld /Halden K. Johansen Bjerke Travbane 1 29/1 - 07 / 9 2100 27,5ag 47
K. Johansen Lena Mari Fjeld K. Johansen Bjerke Travbane - 22/1 - 06 / 11 2100 g6 ag 57
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Forus Travbane - 14/12 - 09 / 2 1600 dg a 44
6 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 6 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Dannero - 09/8 - 09 / 2 2140 dg 376
e. Grandal Riga v. Spang Best M. Ivarsson Åmål 0 03/8 - 06 / 5 1680 27,3a 497
Sverige M. Helland Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 09 / 5 2100 28,6a 321
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Helland Arvika 6 29/6 - 05 / 9 1700 28,1a 346
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Momarken Travbane 0 17/6 - 07 / 8 2140 30,7a 399
7 2014: -14 -1 -2 -1 -4 -79 000 2013: -11 -3 -2 -1 -5 -181 041
Jarli Odin 7 Plass 466 541
6 år SVARTBRUN H v.Moe Odin T. Borg Biri Travbane 4 01/8 - 02 / 4 1609 26,5a 102
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo E. Høitomt Biri Travbane 0 20/7 - 08 / 4 2100 27,4a 58
Torstein Skjaker-Lars G. Skjaker K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 04 / 3 1609 24,6ag 74
T. Borg Knut Haakenstad (T) T. Borg Bergen Travpark - 31/5 - 09 / 8 2100 dg 581
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl K. Johansen Biri Travbane 0 23/5 - 08 / 8 1609 25,4a 158
8 2018: -13 -0 -2 -1 -6 -48 000 2017: -18 -0 -5 -3 -9 -113 500
Gikling Lomeo 8 Plass 832 689
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Stensen Leangen Travbane 3 11/8 - 05 / 14 2160 26,5 39
e. Bokli Pia v. Bokli Balder A. Stensen Leangen Travbane 3 26/7 - 09 / 8 2160 26,3 g 60
Ragnhild Gikling-Leif Egil Gikling A. Stensen Biri Travbane 3 20/7 - 08 / 8 2100 26,9a 37
A. Stensen Leif Egil Gikling A. Stensen Leangen Travbane 1 07/7 - 05 / 6 2140 27,0 230
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Garberg Leangen Travbane 3 26/5 - 06 / 9 2160 28,0 g 360
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 9 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin V. Hop Klosterskogen Travbane 1 14/8 - 05 / 2 1700 26,3 90
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Borg Forus Travbane 0 28/6 - 04 / 12 2080 dist g 238
Team Haugland T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 1 1609 25,7ag 19
V. Hop Jan Anund Haugland T. Solberg Sørlandets Travpark 1 01/6 - 06 / 5 1660 23,6 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/5 - 02 / 14 2160 26,0 93
10 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 600
Odins Pilea* (S) 10 Plass 515 159
9 år STH.FUX HP v.Moe Odin P. Nilsen Åmål 1 03/8 - 06 / 4 1680 25,8a 40
e. Pilutta* (S) v. Pål Best P. Nilsen Jarlsberg Travbane 6 13/7 - 02 / 6 1609 24,5a 72
Sverige P. Nilsen Hagmyren 0 30/6 - 08 / 3 2140 dist ag 157
P. Nilsen Christer Eriksson (A) P. Nilsen Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 04 / 11 1609 23,2a 360
blå med rødt belte. P. Nilsen Åmål 1 30/5 - 03 / 13 2520 28,6 161
11 2015: -7 -2 -0 -2 -2 -83 889 2014: -13 -0 -3 -2 -6 -98 824
Anneros Karl* (S) 11 Plass 656 822
7 år BRUN BLAKK V v.H.G. Balder D. Aarum Bjerke Travbane 4 06/8 - 06 / 11 2100 26,2a 129
e. Soltilla (S) v. Gyldenfly D. Aarum Åmål 2 03/8 - 06 / 1 1680 26,1a 40
Sverige D. Aarum Lindesberg 4 14/7 - 04 / 3 2180 27,8 114
D. Aarum D. Aarum Arvika 4 06/7 - 07 / 4 2120 26,4 50
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek D. Aarum Momarken Travbane 0 27/5 - 07 / 4 1640 26,5ag 36