<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 V65-2
Kvalifisering DNTs 5-årsløp hoppeavdeling

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 300.001 kr., 60 m. ved 600.001 kr.
5-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-7 Plass : 9-1-7

1 2018: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 2100 1 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 5 09/8 - 04 / 1 2100 29,3 177
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 1 18/7 - 03 / 8 2160 29,3 36
Marianne Undem /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 04 / 5 2100 28,5 56
J. Undem J. Undem Drammen Travbane 1 17/6 - 04 / 6 2100 30,7a 30
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 2 01/6 - 04 / 10 2160 28,8 467
2 2015: -5 -0 -0 -1 -1 -6 000 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Nume Vår 2 Plass 62 500
6 år BRUN HP v.Briskeby Philip E. Knutsen Momarken Travbane 4 08/7 - 08 / 7 1660 30,7 355
e. Nume Line v. Krembest E. Knutsen Biri Travbane 0 13/6 - 10 / 11 2100 32,3a 109
Camilla Helland /Seim E. Knutsen Jarlsberg Travbane 6 31/5 - 05 / 13 2120 30,6 323
E. Knutsen E. Knutsen Drammen Travbane - 19/10 - 05 / 2 1700 dg a 316
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. E. Knutsen Klosterskogen Travbane 7 23/9 - 07 / 11 1700 31,7a 101
3 2014: -9 -1 -1 -0 -3 -74 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sjø Lyra 3 Plass 160 100
5 år SVART HP v.Lome Kongen O. Østre Sørlandets Travpark 5 10/8 - 04 / 11 2180 30,1 431
e. Stjerne Sara v. Sjefen L. Kolle Sørlandets Travpark 0 18/7 - 03 / 6 2160 30,7 g 270
Stein Vidar Hovstad-Dagfinn Hovstad L. Kolle Sørlandets Travpark 0 02/3 - 04 / 8 2180 34,1 399
O. Østre Dagfinn Hovstad K. Løvdal Drammen Travbane 0 17/2 - 06 / 12 2100 dist ag 382
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Løvdal Sørlandets Travpark P 08/12 - 20 / 1 2140 36,2 P
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 4 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 06/8 - 02 / 10 1660 30,0 36
e. Sima Vira v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/7 - 04 / 6 2160 29,2 67
Gerd Johannessen-Emma Johannessen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 13/7 - 04 / 7 2120 29,3 170
E. Høitomt Gerd Johannessen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 07 / 2 2100 29,4 165
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Drammen Travbane 5 14/4 - 05 / 12 2120 32,3 g 95
5 2015: -5 -0 -0 -1 -2 -9 755 2014: -11 -0 -1 -2 -5 -59 500
Åsajerka 5 Plass 146 255
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Wollebæk Leangen Travbane 0 04/8 - 03 / 10 2140 29,3a 225
e. Sindy Vinter v. Atom Vinter T. Wollebæk Biri Travbane 4 21/3 - 01 / 2 1609 29,7a 52
Ola Martin Aasen /Dombås J. Blekkan Leangen Travbane 3 18/3 - 06 / 3 1640 33,7a 19
T. Wollebæk Ola Martin Aasen T. Wollebæk Biri Travbane 2 31/1 - 02 / 8 2120 32,5 293
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 29/1 - 08 / 11 2160 32,4 138
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kenya 6 Plass 113 974
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Brenden Årjäng 7 21/6 - 06 / 1 2140 28,6a 85
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Drammen Travbane 3 14/6 - 04 / 1 2100 27,2 805
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Årjäng 5 27/5 - 05 / 2 1660 29,7 28
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Åmål 1 17/5 - 08 / 4 2080 29,6 50
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 0 07/5 - 09 / 7 2140 33,3 g 544
7 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 7 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks L. Kolle Bjerke Travbane 0 07/8 - 04 / 10 2100 30,0a 225
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 13/7 - 04 / 11 2120 28,9 155
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Johansen Momarken Travbane 5 24/6 - 02 / 2 2640 29,3a 311
K. Malmin Tormod Rundhaugen (B) K. Johansen Biri Travbane 2 13/6 - 05 / 5 1609 29,1a 27
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 25/5 - 03 / 2 1600 27,6 119
8 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Dag Jerva 8 Plass 75 500
7 år LYSBRUN HP v.Åsajerven K. Kvasnes Sørlandets Travpark 4 10/8 - 04 / 3 2160 30,8 134
e. Dag Riga v. Alm Rigel J. Vatland Forus Travbane 1 05/8 - 07 / 7 2060 30,8 230
Henning Ditlefsen-Linn Ditlefsen J. Vatland Forus Travbane 6 29/7 - 09 / 10 2100 32,6 g 156
J. Vatland Henning Ditlefsen J. Vatland Forus Travbane 1 15/7 - 02 / 8 2060 31,7 64
hvit m/blått ruterf.på lilla skstk+rek J. Vatland Forus Travbane 0 27/6 - 04 / 8 2060 35,1 44
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 2140 1 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden K. Brenden Åmål 0 03/8 - 06 / 3 1680 27,2a 145
e. Bottem Trolla v. Troll Kos B. Ekløf Rättvik 4 21/7 - 05 / 2 1640 27,0ag 45
Sverige O. Mikkelborg Lindesberg 3 14/7 - 04 / 2 2180 27,8 94
O. Mikkelborg T. Borg Sørlandets Travpark 4 22/6 - 07 / 7 2160 26,8 382
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 15/6 - 05 / 8 1609 27,9a 223
10 2014: -6 -0 -0 -1 -3 -19 000 2013: -16 -4 -1 -1 -3 -350 000
Rappfaksa 2 Plass 406 000
5 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 09/8 - 08 / 13 2120 29,3 78
e. Rappeldi v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 3 14/5 - 08 / 2 2600 26,4a 259
Knut Erik Dåbu-Olav D. Nygård E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 04/5 - 02 / 6 1640 27,7 g 53
V. Hop Lars O. Romtveit (T) V. Hop Sørlandets Travpark - 29/3 - 08 / 2 1640 dg 58
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 4 19/3 - 02 / 1 2140 27,7 462
11 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -2 -0 -1 -1 -289 000
Tema 2160 1 Plass 773 000
5 år BRUN HP v.Spikeld G. Gundersen Momarken Travbane - 12/10 - 07 / 6 1640 dg ar 26
e. Perla Mi v. Moe Odin G. Gundersen Forus Travbane 1 21/9 - 06 / 1 2550 27,5ar 16
Hans Farsjø-Ragnar Haugholt G. Gundersen Bjerke Travbane 5 08/9 - 04 / 2 2100 27,6ag 21
G. Gundersen Merethe Hauglid Farsjø G. Gundersen Bjerke Travbane 1 26/8 - 04 / 9 2100 27,0a 22
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 3 24/7 - 04 / 1 2100 27,0a 253
12 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000 2014: -19 -2 -1 -2 -12 -370 672
Lidå Ø.K. 2 Plass 1 037 172
6 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) B. Lea Sørlandets Travpark 0 10/8 - 08 / 6 2180 28,3 r 111
e. Spydi v. Grans Trygg S. Øksnevad Forus Travbane 5 29/7 - 06 / 3 2060 26,8 144
Stall Davenskø B. Øksnevad Sørlandets Travpark 5 19/7 - 06 / 11 2140 24,8a 388
T. Solberg Bernt Øksnevad (A) T. Solberg Forus Travbane 1 29/6 - 03 / 8 1090 22,4a 112
Blå m/gull seler&stjerner, reklame B. Øksnevad Forus Travbane 3 03/6 - 04 / 12 2120 26,1 77