<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V5-4
V5B-1


Kaldblods 1700 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 620.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-6-1 Plass : 2-6-1

1 2015: -10 -0 -1 -3 -4 -91 353 2014: -23 -8 -5 -4 -4 -365 500
H.G. Imar 1700 1 Plass 857 342
7 år BRUN H v.Lome Elden E. Killingmo Bjerke Travbane 3 06/8 - 06 / 9 2100 26,2a 60
e. Simir v. Ilmin E. Killingmo Biri Travbane 2 27/7 - 07 / 6 2100 25,9a 26
Stall Bråfort Å Gæli S. Hammersborg Jarlsberg Travbane 1 11/6 - 04 / 7 1609 22,9a 38
T. Solberg Erik Killingmo (T) E. Killingmo Bjerke Travbane 0 07/5 - 06 / 8 2100 26,1a 40
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Killingmo Bjerke Travbane 3 30/4 - 03 / 1 1609 24,8a 15
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 2 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Borg Forus Travbane 0 28/6 - 04 / 12 2080 dist g 238
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 1 1609 25,7ag 19
Team Haugland T. Solberg Sørlandets Travpark 1 01/6 - 06 / 5 1660 23,6 27
V. Hop Jan Anund Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 4 21/5 - 02 / 14 2160 26,0 93
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Biri Travbane 1 03/5 - 06 / 14 1620 25,6 37
3 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 3 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten C. Antonsen Bjerke Travbane 6 06/8 - 06 / 7 2100 26,3a 493
e. Oddevinni v. Elding C. Antonsen Biri Travbane 0 27/7 - 07 / 12 2100 26,5a 228
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 04 / 3 2100 25,7 1009
G. Austevoll Erik Skaug (A) C. Antonsen Drammen Travbane 2 03/7 - 07 / 1 1700 24,1a 98
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 3 25/6 - 03 / 8 2160 27,0 388
4 2017: -3 -1 -0 -1 -0 -24 000 2016: -17 -1 -0 -0 -9 -51 500
Arnblessen 4 Plass 749 428
12 år SVART H v.Lome Elden S. Jessen Bjerke Travbane 0 06/8 - 06 / 4 2100 26,5a 360
e. Heliblessa v. Braute A. Stensen Leangen Travbane 0 26/7 - 04 / 9 2160 25,1 806
Gunnleif Reinertsen-Bård Hjortnes J. Blekkan Leangen Travbane 0 07/7 - 05 / 7 2160 28,2 115
S. Jessen G. Berg Orkdal Tråvpark 1 20/6 - 09 / 10 1740 27,4 100
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek B. Ekløf Östersund 7 07/6 - 07 / 1 2140 25,4 566
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 5 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 5 18/7 - 05 / 1 2140 27,2 g 200
e. Hufsa v. Spang Best M. Finsand Sørlandets Travpark 0 06/7 - 08 / 7 1680 27,2 111
Stall Ojki A. Frønes Sørlandets Travpark 5 22/6 - 06 / 1 2140 27,1 374
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 31/5 - 02 / 8 1609 24,7a 449
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Finsand Bjerke Travbane 5 21/5 - 08 / 3 2140 27,5 468
6 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -34 488 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -65 500
Holterjerven 6 Plass 723 176
8 år SVART H v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/8 - 06 / 1 2100 26,3a 66
e. Nanna Mollyn v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 1 27/7 - 07 / 1 2100 25,9a 53
Stall Holter O. Mikkelborg Drammen Travbane 4 03/7 - 07 / 10 1700 24,3a 39
O. Mikkelborg Kjell Dolvik O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 25/6 - 03 / 6 2160 26,9 149
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 30/4 - 03 / 9 1609 25,5ag 44
7 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hjerteborken 7 Plass 611 891
11 år BORKET V v.Pål Even K. Kvasnes Drammen Travbane - 14/6 - 10 / 4 2500 dg 523
e. Teleborka v. Bork Rigel Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 31/5 - 02 / 10 1609 23,1a 864
Odd Einar Kvande /Surnadal K. Kvasnes Biri Travbane 4 23/5 - 08 / 5 1609 25,2a 350
K. Kvasnes Kristin Randgaard J. Øveraasen Bjerke Travbane 0 21/5 - 08 / 5 2140 dist g 573
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl B. Steinseth Momarken Travbane 0 21/4 - 06 / 4 1640 27,3 326
8 2014: -19 -1 -2 -2 -6 -63 270 2013: -21 -2 -2 -4 -3 -82 501
Skusviken 8 Plass 631 071
15 år RØD V v.Braute J. Dagsvold Biri Travbane 0 13/6 - 09 / 10 1620 26,5 806
e. Freidi v. Alm Rigel H. Bye Bjerke Travbane 0 21/5 - 08 / 4 2140 28,3 462
Kirsti Krybelsrud /Svene K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/5 - 07 / 11 1609 25,7a 210
T. Borg Jan Morten Hansen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 2 01/5 - 02 / 1 1700 23,9a 118
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Bye Färjestad 7 18/4 - 04 / 2 2160 28,2 91
9 2016: -13 -1 -2 -2 -1 -67 444 2015: -22 -6 -4 -2 -4 -366 013
S.T.C.C. Faksa 9 Plass 1 208 518
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Goop Rättvik 3 02/8 - 09 / 2 1640 23,9 42
e. Molanda v. Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 3 19/7 - 06 / 3 2140 23,9a 169
Morten Langli /Oslo E. Adielsson Jarlsberg Travbane 4 13/7 - 02 / 2 1609 24,3a 103
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 04/7 - 09 / 4 2100 28,0a 27
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Sørlandets Travpark 6 22/6 - 07 / 11 2160 27,9 50
10 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 10 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen F. Mjølnerød Biri Travbane 0 27/7 - 07 / 10 2100 br ag 321
e. Paja Sokka v. Pajaprins F. Mjølnerød Sørlandets Travpark 0 15/6 - 05 / 9 1609 29,2ag 79
Frode Mjølnerød /Halden C. Antonsen Momarken Travbane 0 05/1 - 04 / 6 2140 32,0a 384
F. Mjølnerød C. Antonsen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 03 / 4 1609 dg a 249
svart m/gult & hvitt C. Antonsen Momarken Travbane 5 01/12 - 05 / 4 1640 27,9a 199
11 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 11 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 13/7 - 02 / 4 1609 23,8a 19
e. Nume Frøkna v. Pajaprins L. Kolle Bergen Travpark 1 05/7 - 08 / 12 1600 24,8ag 31
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/6 - 02 / 6 2660 30,1 59
L. Kolle Ernst-Petter Knutsen (A) L. Kolle Biri Travbane 1 06/6 - 05 / 5 2100 27,4 59
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 1 27/5 - 07 / 6 1640 25,1a 37