<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.001 kr.
3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-5 Plass : 2-1-5

1 2017: -10 -0 -3 -0 -5 -45 014 2016: -9 -0 -0 -3 -1 -20 189
Lauvås Creon 2140 1 Plass 117 203
7 år BRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Biri Travbane 2 27/7 - 09 / 4 2120 33,1 g 46
e. Lauvås Samba v. Lauvås Pipo L. Søyseth Östersund 0 19/7 - 05 / 6 2140 dist ag 1797
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Jarlsberg Travbane 4 11/7 - 06 / 1 2100 29,3 354
L. Søyseth O. Østre Biri Travbane 6 23/6 - 04 / 4 2600 31,7 g 185
Todelt svart/rød,gult skråbånd&mansj O. Østre Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 06 / 4 2100 31,3 g 1223
2 2016: -4 -1 -1 -0 -0 -24 000 2015: -14 -8 -1 -0 -0 -120 500
Lavrans 2 Plass 205 500
6 år SVART H v.Järvsöfaks (S) A. Solhus Biri Travbane 0 01/8 - 09 / 9 2120 32,3 g 25
e. Edle Mollyn v. Høiby Kongen A. Stensen Leangen Travbane 1 17/7 - 06 / 9 2160 29,1 16
Herborg Opsahl Selmer /Trondheim A. Stensen Leangen Travbane 1 07/7 - 10 / 7 2160 33,8 27
A. Stensen Nils Vassli A. Stensen Orkdal Tråvpark 5 20/6 - 01 / 14 2120 34,8 g 164
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 6 06/6 - 09 / 10 2100 34,9 g 371
3 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -21 -0 -3 -3 -11 -78 500
Perle Lisa 3 Plass 142 000
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Valstad Leangen Travbane 0 02/6 - 05 / 3 2140 dist rg 287
e. Perle Anne v. Alm Svarten M. Valstad Leangen Travbane 6 30/12 - 03 / 8 2140 35,0 g 94
Geir Andersen /Ranheim M. Valstad Leangen Travbane 2 23/12 - 03 / 5 2140 35,1 g 110
M. Valstad Geir Andersen M. Valstad Leangen Travbane 6 09/12 - 01 / 10 2180 35,0 g 81
gul m/rød v M. Valstad Leangen Travbane 2 23/11 - 01 / 7 2160 35,9 g 79
4 2016: -20 -0 -1 -2 -6 -36 827 2015: -16 -1 -1 -3 -6 -49 500
Friprins 4 Plass 137 527
15 år BRUN V v.Prins Vinter P. Sørmo Biri Travbane 0 01/8 - 09 / 14 2120 31,8 g 1248
e. Jonrun v. Lyngsvarten P. Sørmo Leangen Travbane 4 07/7 - 01 / 3 2140 31,1 778
Eirin Sørmo /Storås E. Bolme Orkdal Tråvpark 0 20/6 - 04 / 11 2100 35,0 777
P. Sørmo P. Sørmo Leangen Travbane 6 20/5 - 06 / 7 2160 34,5 g 121
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek P. Sørmo Leangen Travbane P 28/4 - 20 / 3 2160 33,7 P
5 2015: -4 -1 -1 -1 -0 -25 000 2014: -12 -5 -3 -2 -2 -105 337
Eie Buster 2160 1 Plass 132 337
6 år SVART V v.Lome Elden O. Johnsen Biri Travbane 4 01/8 - 09 / 8 2120 30,1 148
e. Alm Nordia v. Nordli Svarten O. Johnsen Hoting 1 08/7 - 10 / 1 2060 31,5 19
Geir Eskil Jørgensen /Selbu O. Johnsen Leangen Travbane 1 20/4 - 10 / 7 2160 33,5 62
L. Johnsen O. Johnsen Östersund 2 18/4 - 02 / 3 2140 33,1 181
Mørkblå m. to hvite tverrstriper, rekl O. Johnsen Leangen Travbane 3 06/1 - 08 / 2 2140 36,2 524
6 2014: -5 -1 -1 -0 -2 -24 000 2013: -4 -0 -0 -1 -2 -9 000
Eikpia 2 Plass 50 000
6 år BRUN HP v.Nordli Svarten I. Melby Leangen Travbane 6 14/7 - 03 / 12 2140 32,1a 209
e. Lappe Tuffa v. Lappe Troll* I. Melby Orkdal Tråvpark 2 20/6 - 03 / 10 1720 33,0 168
Kjærsti T. Rødsjø-Asle Herreskilbred I. Melby Leangen Travbane 1 20/5 - 06 / 10 2160 33,0 319
I. Melby Kjærsti T. Rødsjø (A) I. Melby Leangen Travbane 0 13/1 - 08 / 9 2160 33,8 283
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek I. Melby Leangen Travbane 3 09/12 - 04 / 3 2140 34,1 257
7 2018: -12 -0 -0 -3 -2 -26 600 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -27 000
Omer Blessa 3 Plass 231 586
10 år SVART HP v.Nordli Svarten T. Langsæter Leangen Travbane 0 04/8 - 09 / 3 2140 36,2 g 77
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) G. Austevoll Biri Travbane 2 25/7 - 10 / 3 2100 31,0 82
Roar Langsæter-Tonje Langsæter G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 04/7 - 05 / 9 2120 29,9 299
J. Blekkan Tonje Langsæter (A) T. Langsæter Leangen Travbane 0 12/5 - 07 / 12 2160 34,2 g 514
Blå m/rød ermstripe + rekl. E. Kristiansen Leangen Travbane 7 05/5 - 08 / 15 2180 33,7 553
8 2018: -20 -1 -2 -5 -6 -96 494 2017: -29 -6 -5 -5 -7 -248 151
Jardar 4 Plass 846 311
7 år MØRKBR H v.Nordli Svarten A. Nilsen Leangen Travbane 3 04/8 - 01 / 4 2160 30,3 114
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) A. Nilsen Leangen Travbane 4 14/7 - 10 / 3 2180 31,4 60
Petter Bakøy-Inger Johanne Bakøy A. Nilsen Orkdal Tråvpark 3 20/6 - 08 / 9 2120 33,1 66
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 2 05/5 - 08 / 4 2160 33,1 67
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 2 28/4 - 01 / 3 2160 33,8 110
9 2018: -16 -0 -0 -2 -3 -19 350 2017: -27 -3 -4 -2 -4 -116 000
Theodor 5 Plass 317 370
10 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten S. Theodorsen Leangen Travbane 3 04/8 - 09 / 5 2160 33,6 92
e. Timterna v. Tim P. Eggan Oviken - 18/7 - 07 / 1 2100 dg 46
John Einar Theodorsen /Fannrem J. Theodorsen Leangen Travbane 7 07/7 - 01 / 7 2160 30,7 g 591
J. Theodorsen S. Theodorsen Orkdal Tråvpark 3 20/6 - 04 / 9 2100 33,1 g 62
grønn m/hvitt felt i gul v. J. Theodorsen Leangen Travbane 3 20/5 - 05 / 9 2140 30,3a 65
10 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -22 -0 -1 -2 -8 -36 000
Mirafaksa 6 Plass 68 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) S. Kvernberg Leangen Travbane 4 04/8 - 09 / 4 2140 35,3 g 243
e. Mirelda v. Elding A. Stensen Leangen Travbane 5 14/7 - 03 / 9 2140 32,1a 820
Merethe Råbakk-Reidar Aunan T. Langsæter Orkdal Tråvpark 0 20/6 - 04 / 12 2100 35,3 587
M. Fremstad Merethe Råbakk A. Stensen Leangen Travbane 7 02/6 - 05 / 7 2160 32,4 g 365
grå m/rød/svart ermstr., reklame A. Solhus Leangen Travbane 7 26/5 - 08 / 3 2140 31,1 633
11 2018: -15 -2 -0 -2 -4 -53 000 2017: -13 -2 -1 -2 -3 -73 000
Spang Trym 7 Plass 224 440
8 år BRUN V v.Moe Odin B. Garberg Leangen Travbane 4 14/7 - 03 / 3 2140 32,1ag 113
e. Moe Gjerd v. Rigel Jo R. Bergh Dannero 0 18/8 - 09 / 8 2140 32,6a 487
Thor Arne Garberg /Kvål E. Høitomt Dannero 5 05/8 - 01 / 1 2140 30,5a 683
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 2 30/6 - 07 / 10 2180 31,2 51
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 6 15/6 - 03 / 4 2140 32,0 g 232
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bogvinna 8 Plass 95 688
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten K. Johansen Leangen Travbane 2 07/7 - 01 / 5 2160 30,1 312
e. Hellepia v. Braute I. Vinterdal Orkdal Tråvpark - 20/6 - 04 / 10 2100 dg 356
Anniken Håvik Jørgensen /Snillfjord J. Blekkan Leangen Travbane 0 09/6 - 05 / 1 2140 31,3a 106
A. Eggan Anniken Håvik Jørgensen I. Melby Leangen Travbane - 02/6 - 05 / 14 2160 dg 288
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl J. Blekkan Leangen Travbane 4 26/5 - 04 / 2 2140 30,8 g 56
13 2015: -9 -3 -1 -0 -2 -80 641 2014: -9 -1 -1 -1 -4 -44 500
Roa Svarten 9 Plass 176 243
6 år SVART V v.Wikvinn* A. Solhus Leangen Travbane 0 26/7 - 02 / 4 2140 30,9 g 446
e. Roa Spenta v. Kinge Stjernen A. Solhus Leangen Travbane 0 07/7 - 01 / 8 2160 32,1 79
Stall Roa Svarten A. Solhus Leangen Travbane 3 02/6 - 05 / 4 2160 30,0 130
A. Solhus A. Solhus Leangen Travbane 4 20/5 - 05 / 8 2140 31,1a 80
grønn m/lilla kvadrater A. Solhus Leangen Travbane 4 15/4 - 03 / 8 2140 33,9a 61
14 2016: -10 -0 -0 -0 -4 -20 000 2015: -10 -0 -1 -1 -4 -19 500
Nossum Anna 10 Plass 125 850
9 år LYSBRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 02/6 - 05 / 12 2160 32,7 g 209
e. Alm Lara v. Braute J. Blekkan Leangen Travbane 0 20/5 - 05 / 2 2140 32,4ag 88
Arne M. Gausen /Levanger J. Blekkan Leangen Travbane 5 15/4 - 03 / 10 2140 33,9a 25
O. Kjøsnes Arne M. Gausen J. Blekkan Leangen Travbane 2 24/3 - 09 / 10 2160 31,2 g 110
Grønn m/hvitt&svart sidefe&ermstr,rekl J. Blekkan Leangen Travbane 3 24/2 - 03 / 5 2140 32,3 g 57
15 2018: -17 -4 -4 -2 -3 -166 359 2017: -20 -0 -3 -2 -7 -74 500
Krokstad Juvita 11 Plass 474 929
10 år RØD HP v.Prins Juventus S. Kvernberg Orkdal Tråvpark 3 20/6 - 03 / 12 1720 33,5 180
e. Spike Lill v. Spikeld S. Kvernberg Leangen Travbane 2 20/5 - 06 / 5 2160 33,5 47
Anna Landrø /Trondheim S. Kvernberg Leangen Travbane 5 05/5 - 08 / 11 2180 32,7 216
S. Kvernberg Anna Landrø S. Kvernberg Leangen Travbane 2 20/4 - 10 / 12 2180 33,0 118
Svart m rekl. på rødt felt,sv/hv ermst S. Kvernberg Leangen Travbane 3 31/3 - 01 / 3 2140 33,6 g 881