<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:22 V5-5
Tidsløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.32,5 og dårligere.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-11-5 Plass : 4-11-5

1 2016: -14 -1 -0 -2 -0 -19 000 2015: -18 -1 -0 -2 -1 -27 000
Kolnes Anne 2140 1 Plass 99 500
8 år LYSBRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Drammen Travbane 0 03/7 - 03 / 2 2100 34,4 g 393
e. Cate v. Alm Rigel E. Gravdal Drammen Travbane - 01/5 - 08 / 9 2120 dg 660
Frode Horstad /Naustdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 11/4 - 01 / 3 2100 35,0 g 490
O. Mikkelborg Annette Stordal (A) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 27/3 - 08 / 3 2100 38,4 g 1166
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl K. Kvasnes Drammen Travbane 0 25/3 - 02 / 2 2100 br g 293
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 2 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) K. Brenden Biri Travbane 7 27/7 - 09 / 1 2100 35,8 282
e. Id Elida v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane - 09/7 - 01 / 1 2100 dg 361
Stall Ida Christine K. Johansen Momarken Travbane 0 17/6 - 01 / 9 2160 dist g 50
K. Brenden Per Gunnar Roos Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 8 29/5 - 01 / 5 2100 36,4 g 61
gul m/svart skråbånd. K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 25/5 - 01 / 9 2100 34,6 210
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Virvel 3 Plass 53 294
10 år SVART HP v.Steinsvad Eld H. Tinglum Momarken Travbane 7 01/7 - 09 / 1 2140 35,8 g 760
e. Var v. Plugg G. Gundersen Biri Travbane 0 09/5 - 09 / 3 2100 dist 223
Stall Troll Rappa´s Venner G. Gundersen Drammen Travbane 0 01/5 - 08 / 2 2100 36,2 g 596
H. Tinglum Morten Antonsen (T) G. Gundersen Drammen Travbane 0 14/4 - 08 / 12 2120 37,7 444
Lilla m/ gule stjerner & ermstripe G. Gundersen Biri Travbane 6 17/11 - 01 / 1 2100 38,8 g 73
4 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -17 000
Alm Faks Hannibal 4 Plass 346 000
10 år SVART V v.Järvsöviking* (S) B. Garberg Leangen Travbane - 17/7 - 06 / 8 2160 dg g 128
e. Alm Nora v. Nordli Svarten B. Garberg Leangen Travbane 2 07/7 - 10 / 6 2160 35,7 97
Karin Nohr-Sture Nohr B. Garberg Orkdal Tråvpark 4 20/6 - 01 / 15 2120 34,6 165
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 0 26/5 - 10 / 13 2180 34,1 g 57
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 3 05/5 - 08 / 1 2140 34,1 54
5 2015: -4 -0 -0 -2 -1 -13 000 2014: -6 -0 -1 -1 -2 -19 500
Catherine Frøkna 5 Plass 70 500
6 år BRUN HP v.Lome Kongen H. Rorgemoen Bjerke Travbane 3 11/12 - 04 / 6 2160 34,1 606
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen H. Rorgemoen Biri Travbane 5 22/11 - 07 / 12 2140 35,2 130
Christian Ferstl-Markus Ferstl H. Rorgemoen Bjerke Travbane 3 23/10 - 01 / 8 2160 34,6 g 166
H. Rorgemoen H. Rorgemoen Biri Travbane 3 11/10 - 08 / 5 2100 34,7 118
Turkis m/svarte mansjetter, reklame H. Rorgemoen Drammen Travbane 3 07/10 - 09 / 8 2100 35,1 79
6 2016: -7 -0 -2 -2 -1 -32 000 2015: -9 -0 -0 -0 -4 -11 500
Dagslill 6 Plass 72 500
5 år BRUN HP v.Spikeld M. Pedersen Klosterskogen Travbane 1 21/7 - 01 / 1 2100 34,5 81
e. Dagsvinni v. Pajaprins M. Pedersen Drammen Travbane 0 03/7 - 13 / 3 2100 35,9 g 953
Morten Almeland Pedersen /Vormsund M. Pedersen Bjerke Travbane 8 25/6 - 09 / 6 2140 38,2 g 71
M. Pedersen Cato Michelsen (T) M. Pedersen Momarken Travbane 0 17/6 - 10 / 6 2140 36,9 g 132
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Jarlsberg Travbane 6 31/5 - 08 / 1 2100 34,8 527
7 2019: -6 -0 -1 -0 -4 -36 000 2018: -20 -3 -3 -3 -5 -153 000
Maks Mollyn 7 Plass 711 500
9 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Bjerring Biri Travbane 2 20/7 - 01 / 4 2100 35,5 47
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Drammen Travbane P 03/7 - 22 / 5 2120 35,7 P
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Drammen Travbane 26/11 - 20 / 6 1720 59,9 g B
J. Bjerring
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl
8 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 8 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 21/7 - 01 / 4 2100 36,1 49
e. Spik Løva* v. Spikeld O. Østre Årjäng 0 21/6 - 03 / 3 2160 br g 291
Stall Lykka O. Østre Momarken Travbane 5 27/5 - 01 / 10 2160 34,2 322
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) O. Østre Momarken Travbane 7 11/5 - 01 / 5 2140 36,4 g 248
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Østre Momarken Travbane P 30/3 - 20 / 6 2160 37,2 P
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 2160 1 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 21/7 - 01 / 9 2120 33,8 84
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) G. Gundersen Momarken Travbane 5 08/7 - 01 / 3 2140 37,2 g 64
Sverige T. Solberg Jarlsberg Travbane - 30/6 - 01 / 7 2100 dg 37
V. Hop Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane P 11/6 - 22 / 10 2120 37,0 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Sønsterudbråten Magnor Travbane 12/8 - 22 / 5 1600 52,0 B
10 2016: -15 -0 -2 -1 -4 -35 000 2015: -12 -2 -1 -0 -3 -53 500
Nora Mi 2 Plass 117 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 1 20/7 - 01 / 13 2120 34,1 41
e. Seile Kos v. Troll Kos G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 01 / 8 2100 dist g 76
Stall Arverud G. Gundersen Momarken Travbane 2 17/6 - 01 / 3 2140 32,8 g 18
G. Gundersen Vibeke Anita Trondsen G. Gundersen Biri Travbane 4 06/6 - 09 / 9 2100 34,0 31
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane P 28/5 - 21 / 7 2160 32,5 P
11 2019: -6 -0 -3 -0 -2 -44 000 2018: -17 -1 -4 -0 -6 -80 500
Jærvinn S.K. 3 Plass 678 048
9 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) S. Eilefsen Jarlsberg Travbane - 11/7 - 06 / 8 2100 dg 220
e. Spikelin v. Spikeld S. Eilefsen Hagmyren 1 30/6 - 11 / 1 2160 32,7 19
Per Olav Kristiansen /Raufoss S. Eilefsen Orkdal Tråvpark 1 20/6 - 01 / 11 2120 33,0 17
S. Eilefsen S. Eilefsen Sørlandets Travpark 2 24/5 - 08 / 5 2160 32,8 29
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Bjerke Travbane P 14/5 - 22 / 12 2180 37,6 P
12 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -1 -0 -0 -7 -25 500
Gomnes Vesla 4 Plass 25 500
9 år SVART HP v.Moe Odin C. Antonsen Biri Travbane 4 27/7 - 09 / 8 2120 34,4 112
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg C. Antonsen Drammen Travbane 4 03/7 - 03 / 5 2100 33,3 35
Sigurd Helmen /Gran C. Antonsen Momarken Travbane 1 17/6 - 10 / 5 2140 33,6 196
C. Antonsen Gøran Antonsen (T) S. Helmen Momarken Travbane 0 27/5 - 01 / 9 2160 36,3 g 507
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. S. Helmen Jarlsberg Travbane - 02/5 - 01 / 7 2100 dg 371
13 2019: -5 -0 -1 -0 -3 -11 679 2018: -16 -1 -5 -1 -1 -91 522
Askehaug Kongen 5 Plass 246 640
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 06 / 4 2100 dist g 570
e. Alm Saara v. Skarvar (S) E. Høitomt Drammen Travbane 4 01/7 - 03 / 4 2100 33,1 105
Børre Knutsen-Yvonne Rydningen E. Høitomt Bjerke Travbane 8 14/5 - 10 / 5 2140 33,3 g 411
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 13 2120 36,4 P
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 10/4 - 09 / 6 2100 dg 74
14 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -24 -0 -0 -1 -12 -31 500
Haugseth Mari 6 Plass 31 500
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 25/7 - 10 / 6 2100 32,6 1150
e. Gjerdingpila v. Grans Trygg O. Kjenner Momarken Travbane 0 17/6 - 01 / 13 2160 dist g 561
Erling Knutsen-Kjell Andre Knutsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 9 2100 33,0a 756
K. Johansen Erling Knutsen O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/5 - 10 / 10 2140 33,6 g 1343
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 01/5 - 07 / 4 2100 34,8 1165
15 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 7 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 16/4 - 08 / 13 2160 34,1 357
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* B. Steinseth Biri Travbane 8 04/4 - 08 / 14 2120 33,5 122
Sigbjørn Baann /Sannidal B. Steinseth Biri Travbane 3 21/3 - 02 / 9 2120 33,6 109
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 6 14/3 - 03 / 5 2120 32,8 66
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane 1 13/12 - 08 / 2 2100 34,4 32