<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500
Strathclyde S.R. 2100 1 Plass 50 500
6 år BRUN V v.Thai Tanic B. Steinseth Bjerke Travbane 12/9 - 20 / 8 1660 34,6 B
e. Gorgeous Face (S) v. Juliano Star* (FR)
Stall Romedal
R. Strøm Bjørn Steinseth (T)
grønn m/hvite bånd, rekl. på hvitt fel
2 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2013: -7 -0 -0 -3 -3 -27 000
J.C. Heigen 2 Plass 204 000
7 år BRUN V v.Turbo Sund* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 6 26/3 - 05 / 7 2100 18,5a 183
e. Isi Girl R.F. v. Lindy's Super Kick (US) B. Steinseth Biri Travbane 5 08/3 - 07 / 2 1609 15,1a 113
Stall Heigen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/2 - 04 / 4 2100 17,5a 96
A. Sveen H. Storås Bjerke Travbane 4 06/2 - 08 / 6 2100 16,7a 64
blå m/røde hestesko og ermstriper. B. Steinseth Bjerke Travbane 3 30/1 - 06 / 1 1640 17,7 170
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -3 -2 -1 -75 000
Caesar Va Bene 3 Plass 162 000
7 år BRUN V v.Diablo Va Bene A. Sjoner Leangen Travbane 26/5 - 20 / 5 2140 26,4 B
e. Becky's Goldenheart v. Staro Showbiz (S) A. Sjoner Orkdal Tråvpark 03/5 - 21 / 1 2100 31,7 g B
Stall Lille
Ø. Ruttenborg Ann-Christin Davanger
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
4 2019: -6 -2 -1 -0 -0 -40 000 2018: -18 -4 -5 -2 -3 -127 000
Idjerven 2120 1 Plass 243 106
9 år SVART V v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane - 07/5 - 22 / 8 2160 dgpp N
e. Lumine v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane - 09/4 - 22 / 6 2140 dgpp r N
Trude Kleveland-Geir Solem G. Austevoll Bjerke Travbane - 05/9 - 23 / 11 1680 dgpp r N
K. Brenden Per Gunnar Roos
gul m/svart skråbånd.
5 2018: -9 -0 -0 -1 -3 -14 500 2017: -17 -0 -0 -0 -8 -24 500
Våler Stjerna 2 Plass 75 376
7 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder R. Sveen Biri Travbane 23/6 - 20 / 4 2120 58,1 B
e. Våler Goa v. Golan B. Steinseth Bjerke Travbane 12/6 - 20 / 7 1660 59,7 g B
Kari Wedum Olsen /Åsvang
B. Steinseth
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Yr 3 Plass 0
6 år RØD HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Bjerke Travbane N 23/7 - 23 / 7 2160 brp g N
e. Spensti v. Pilmin G. Gundersen Bjerke Travbane N 12/12 - 20 / 2 2160 brp N
Morten Utheim Øiom-Hege Utheim Øiom M. Antonsen Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 8 2160 46,3 P
G. Gundersen Morten Utheim Øiom M. Sørensen Bjerke Travbane 20/10 - 20 / 7 1660 58,1 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500
Vangs Dolli 4 Plass 26 500
5 år MØRKBR HP v.H.G. Balder V. Hop Bjerke Travbane - 13/11 - 01 / 7 2160 dg 58
e. Aceta v. Ilmin P. Holtung Bjerke Travbane - 29/10 - 02 / 5 2100 dg a 488
Stall Neshesten V. Hop Jarlsberg Travbane - 18/10 - 05 / 3 2100 dg 349
O. Mikkelborg Bjørn Steinseth (T) P. Holtung Bjerke Travbane 5 30/9 - 03 / 4 2100 33,7ag 877
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Momarken Travbane 0 24/9 - 03 / 10 2140 35,9ag 177