<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 240.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-5 Plass : 4-9-5

1 2016: -4 -0 -0 -0 -3 -13 249 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -22 432
Enge Jo* 1609 1 Plass 237 034
8 år MØRKBR V v.Håkon Jo* G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 30/6 - 09 / 11 2100 28,0a 220
e. Enge Pila v. Fosen Todd G. Austevoll Bjerke Travbane 4 19/6 - 04 / 1 2100 28,0a 319
Sverige C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 31/5 - 07 / 2 2100 27,9a 398
E. Høitomt Jan-Arne Raab (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 23/5 - 05 / 5 2100 29,5a 108
Hvit m/svarte ermer, reklame M. Pedersen Jarlsberg Travbane 6 10/5 - 03 / 5 1609 26,6a 310
2 2015: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2014: -17 -1 -0 -0 -3 -69 500
Spik Pålly 2 Plass 218 000
7 år BRUN HP v.Spikeld C. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 21/7 - 03 / 12 1700 29,3 361
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten C. Antonsen Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 10 1700 29,0 154
Jæren Hingst AS /Kleppe C. Antonsen Bjerke Travbane 0 19/6 - 04 / 2 2100 32,3ag 207
C. Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 0 30/5 - 09 / 1 1609 30,2ag 59
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 7 19/5 - 10 / 6 2160 28,6 319
3 2017: -8 -0 -2 -1 -0 -28 000 2016: -13 -0 -1 -0 -4 -17 000
Gylden Kongen 3 Plass 352 500
10 år BRUN V v.Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 02 / 2 2100 28,7 178
e. Gylden Perla v. Pajaprins D. Dalen Bjerke Travbane 4 25/6 - 08 / 2 2600 29,4a 183
Uno Gjerstad /Harstad V. Hop Bjerke Travbane 0 17/9 - 02 / 1 2100 29,6ag 118
H. Holm Erik Killingmo (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 04/9 - 06 / 3 2100 30,0ag 1260
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Eggen Drammen Travbane 7 24/8 - 01 / 3 2100 28,3a 80
4 2014: -9 -2 -1 -0 -3 -78 000 2013: -13 -4 -0 -1 -5 -199 000
Briskeby Frøkna 4 Plass 277 000
4 år RØD HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 18/6 - 05 / 11 1609 28,5ag 126
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 07/6 - 03 / 9 2180 28,4 118
Anne-Marie Briskeby Holsve /Roa O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 28/5 - 03 / 3 2600 29,3a 93
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 21/5 - 01 / 11 2180 28,6 551
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl L. Kolle Biri Travbane 0 13/4 - 06 / 2 2100 34,2arg 170
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -6 500
Valle Ann 5 Plass 281 500
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane - 18/6 - 05 / 7 1609 dg a 68
e. Valle Lill v. Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane 6 06/6 - 04 / 8 2100 29,3a 194
Leif Engeland /Oslo G. Austevoll Bjerke Travbane 4 28/5 - 03 / 10 2600 29,7a 239
G. Austevoll Leif Engeland G. Austevoll Biri Travbane 6 09/5 - 07 / 1 2100 28,6a 130
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 6 25/4 - 07 / 10 2100 27,7a 402
6 2014: -7 -1 -0 -2 -3 -41 075 2013: -11 -0 -0 -1 -4 -17 000
Myrviks Dokka 6 Plass 204 075
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld B. Steinseth Klosterskogen Travbane 0 21/7 - 03 / 10 1700 29,2 475
e. Myrviks Stjerna v. Hvatt Djerven R. Sveen Leangen Travbane 6 07/7 - 09 / 12 1640 30,4a 107
Olaf Bildengjerdingen /Brandbu A. Stensen Bjerke Travbane 3 18/6 - 05 / 1 1609 27,4a 236
G. Gundersen Bjørn Steinseth (T) D. Aarum Årjäng 3 10/6 - 02 / 3 1640 27,8a 150
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 4 30/5 - 09 / 9 1609 28,2a 70
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 7 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld V. Hop Klosterskogen Travbane 0 21/7 - 03 / 2 1700 28,3 211
e. Spensti v. Pilmin L. Kolle Drammen Travbane 5 01/7 - 05 / 3 1700 28,5 124
Morten Antonsen /Gran V. Hop Biri Travbane 0 09/5 - 07 / 7 2100 29,6a 289
V. Hop Morten Antonsen (T) V. Hop Drammen Travbane 7 14/4 - 06 / 3 1700 28,4a 93
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Tinglum Biri Travbane 0 14/2 - 02 / 5 2100 35,8a 135
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 8 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Sørlandets Travpark 2 16/7 - 03 / 12 1609 25,6a 519
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Drammen Travbane 3 01/7 - 05 / 7 1700 27,6 g 166
Team Hest J. Undem Bjerke Travbane 5 19/6 - 04 / 6 2100 28,0ag 396
J. Undem Rita Kaasa J. Undem Jarlsberg Travbane - 31/5 - 07 / 4 2100 dg a 231
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 03 / 14 2120 29,2 g 70
9 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Elden 9 Plass 231 000
9 år MØRKBR H v.Bokli Eld F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 17/6 - 02 / 2 2140 28,8a 367
e. Maurstad Mi v. Spang Best F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 05/6 - 05 / 11 1609 29,0ag 79
Hans Ingar Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 27/5 - 07 / 1 1640 26,2ag 127
F. Mjølnerød Hans Ingar Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 19/5 - 07 / 12 2140 28,6ag 746
svart m/gult & hvitt H. Tvedt Jarlsberg Travbane 1 10/5 - 03 / 9 1609 26,1a 114
10 2014: -19 -3 -1 -4 -6 -109 203 2013: -17 -0 -1 -5 -3 -48 434
Thuli Sol 10 Plass 320 137
11 år BRUN HP v.Schuvar M. Sørvik Biri Travbane 3 25/7 - 08 / 6 2100 29,0 260
e. Sæterpila v. Sæterbest (S) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 25/6 - 08 / 6 2600 29,9a 372
Bjørn Hansen /Siggerud J. Kontio Romme 0 19/5 - 09 / 1 2140 29,0a 240
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 1 2600 30,5ag 1251
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt M. Amundsen Bjerke Travbane 4 19/2 - 09 / 11 2180 30,1 267