<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 1700 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 290.001 kr.
3-15-årige høyest 460.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-4 Plass : 6-3-4

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Anka 1700 1 Plass 241 500
14 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 6 16/7 - 03 / 6 1609 26,3a 968
e. Mai Borka v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 3 06/7 - 05 / 3 1609 26,9a 410
Odd Isaksen /Arendal G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 24/5 - 02 / 4 2160 br 419
T. Borg Odd Isaksen C. Fidje Sørlandets Travpark 12 04/5 - 09 / 5 2160 31,4 g 185
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl K. Hauge Sørlandets Travpark 5 26/4 - 04 / 9 2180 29,0 318
2 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -20 -0 -5 -3 -1 -86 000
Elding Tora 2 Plass 323 000
8 år SVART HP v.Elding K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 10/7 - 02 / 3 2100 27,9 609
e. Dolly Stjerna v. Spang Best G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 4 1609 25,5a 816
Alf Inge S. Thengs-Monica Skatvedt Thengs K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 29/5 - 02 / 2 2100 29,4a 111
K. Kvasnes Monica Skatvedt Thengs G. Austevoll Drammen Travbane 2 14/4 - 06 / 5 1700 26,9a 94
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 29/3 - 08 / 1 1640 27,4 360
3 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -9 -0 -1 -1 -1 -16 000
Næskvikk 3 Plass 295 500
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 05 / 14 2640 26,5 g 111
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 26/6 - 04 / 7 2120 27,1 71
Mariann Erga Tjøtta /Bryne S. Wassberg Bergen Travpark 2 05/6 - 05 / 4 2100 28,2 61
Å. Tengsareid Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 2 20/5 - 07 / 11 1600 27,2 g 105
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Halvorsen Forus Travbane 6 01/4 - 07 / 7 1620 28,1 271
4 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 4 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Sørlandets Travpark 0 06/7 - 05 / 2 1609 27,6a 153
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Forus Travbane 0 12/4 - 08 / 7 2040 29,3a 168
Vilde Mari Kals /Gjerstad V. Kals Bjerke Travbane 0 26/3 - 03 / 5 2100 29,0a 477
V. Kals V. Kals Sørlandets Travpark 3 02/3 - 06 / 11 1609 28,6a 213
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem V. Kals Sørlandets Travpark 0 22/2 - 08 / 11 2140 29,7a 460
5 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 5 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/7 - 06 / 2 2160 28,8 122
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 06/7 - 05 / 8 1609 26,9a 25
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp E. Høitomt Bjerke Travbane 2 18/6 - 05 / 3 1609 27,2a 44
V. Hop Torstein Jørgensen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 18/5 - 06 / 7 1609 25,5a 314
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Undem Jarlsberg Travbane 0 10/1 - 02 / 4 1609 29,0ag 182
6 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 6 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 21/7 - 03 / 6 1700 26,6 25
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 05 / 10 2620 28,1 60
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 1 01/7 - 05 / 1 1700 27,0 22
E. Gravdal E. Gravdal Sørlandets Travpark 1 22/6 - 07 / 2 2140 27,2 50
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 19/6 - 04 / 11 2100 30,8ag 123
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 1720 1 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 5 03/7 - 07 / 3 1700 24,6a 511
e. Moshus Riga v. Alm Rigel I. Risa Forus Travbane - 27/6 - 03 / 4 1620 dg 809
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen K. Malmin Sørlandets Travpark 0 22/6 - 07 / 13 2160 br g 374
O. Østre Kari Anne Knutsen (T) O. Østre Sørlandets Travpark 0 15/6 - 05 / 2 1609 29,1ag 565
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Malmin Sørlandets Travpark 0 24/5 - 02 / 12 2180 28,3 g 621
8 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 2 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 16/7 - 06 / 7 1609 26,8a 27
e. Steana v. Helmin Rigel G. Gundersen Drammen Travbane 0 14/6 - 04 / 15 2140 27,0 135
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals G. Gundersen Bjerke Travbane 3 04/6 - 07 / 6 2160 28,2 25
J. Undem Vilde M. Kals (A) V. Kals Sørlandets Travpark 2 18/5 - 06 / 1 1609 25,3a 21
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek P. Kals Sørlandets Travpark 1 04/5 - 09 / 14 2180 28,2 19
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Odin 3 Plass 562 131
10 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 18/7 - 05 / 4 2140 26,3 70
e. Slogum Vår v. Atom Vinter E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 02 / 7 1609 26,0ag 119
Gustav Larsen /Lindesnes E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 16/3 - 02 / 1 2140 27,8 35
E. Høitomt Gustav Larsen G. Austevoll Momarken Travbane 1 11/3 - 07 / 7 2140 26,1a 58
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Wågenes Sørlandets Travpark - 02/3 - 02 / 2 2140 dg 186
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Ambjørg 4 Plass 345 500
12 år BRUN HP v.Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 17/7 - 06 / 6 2160 28,9 160
e. Rønning Lisa v. Toddy Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 06/7 - 05 / 5 1609 27,8a 156
Asbjørn Kleveland-Mary Linn I. Kleveland K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 22/6 - 07 / 14 2160 28,7 g 387
G. Austevoll Anne Catrine Kleveland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 15/6 - 05 / 4 1609 27,9a 406
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 24/5 - 02 / 5 2180 27,8 228
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500
Jo Frøkna 5 Plass 343 000
14 år BRUN HP v.Kjøstad Jo K. Malmin Sørlandets Travpark - 18/5 - 06 / 4 1609 dg a 446
e. Norica v. Alm Svarten K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 04/5 - 02 / 2 1640 g0 r 337
Anne Catrine Kleveland /Finsland P. Buer Forus Travbane 0 25/2 - 05 / 10 2040 29,9a 329
K. Wågenes Anne Catrine Kleveland O. Østre Sørlandets Travpark 0 08/12 - 02 / 15 1660 31,6 g 718
Lilla/hvit/grå tredelt, reklame Å. Tengsareid Forus Travbane 0 26/11 - 09 / 4 2060 31,8 g 67
12 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -12 -0 -0 -2 -5 -24 500
Løve Pål 6 Plass 432 500
10 år BRUN V v.Pål Even L. Kolle Biri Travbane 4 20/7 - 08 / 3 2100 26,9a 549
e. Løve Jerka v. Auvin (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 16/7 - 06 / 5 1609 27,0a 134
Stall Sjåvoll L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 04 / 2 1609 24,6a 1068
L. Kolle Arne Jørgensen G. Austevoll Momarken Travbane 0 27/5 - 07 / 11 1640 26,8a 371
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 7 17/3 - 05 / 6 1700 27,9a 93
13 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -16 -0 -1 -0 -8 -44 000
H.M. Hird Balder 7 Plass 638 500
13 år BRUN H v.Norne E. Hafskjold Sørlandets Travpark - 19/7 - 01 / 8 2140 dg a 87
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 13/7 - 02 / 5 1609 dg a 1048
Signe Heggernes /Sandsli G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 09 / 7 2100 28,7a 264
G. Nordbotten G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 18/6 - 02 / 11 2660 28,2 561
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 11/6 - 04 / 5 1609 dg a 172
14 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jo Best 8 Plass 298 500
13 år LYSBRUN V v.Rigel Jo L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/6 - 05 / 7 1609 30,9a 341
e. Britta v. Barry (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/3 - 02 / 6 2100 br a 354
Anita Aadne Rossbach /Risør G. Stenberg Drammen Travbane 0 28/10 - 02 / 2 2100 br 443
D. Dalen Anita Aadne Rossbach V. Hop Klosterskogen Travbane 0 29/7 - 06 / 10 1700 29,3a 478
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl J. Hexeberg Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 07 / 5 2100 32,3a 335
15 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -0 -3 -10 447
Viktor K. 9 Plass 725 319
11 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Jarlsberg Travbane 2 13/7 - 02 / 8 1609 24,0a 70
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Kongsvinger Travbane 1 02/7 - 06 / 6 1600 25,5a 37
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Biri Travbane 0 03/5 - 06 / 12 1620 28,8 g 112
R. Kruse Jon Magne Vik R. Kruse Momarken Travbane 1 21/4 - 03 / 5 2140 26,9a 75
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 5 26/3 - 03 / 9 2100 28,3ag 73