<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr.
3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-9 Plass : 11-1-9

1 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 2640 1 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 04/7 - 04 / 12 1600 30,8 g 99
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Bjerke Travbane 3 18/6 - 08 / 14 2160 30,2 619
Bente Dramstad-Thomas Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 3 11/6 - 09 / 2 2600 32,0 908
C. Antonsen Bente Dramstad E. Høitomt Momarken Travbane 5 27/5 - 08 / 10 2140 31,6 118
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane - 08/5 - 02 / 8 2100 dg a 516
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 2 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn A. Akselsen Momarken Travbane 5 01/7 - 05 / 3 2140 33,5 450
e. Kremlinn v. Krembest L. Kolle Momarken Travbane 0 24/6 - 05 / 1 2140 33,5a 350
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød O. Østre Drammen Travbane 8 14/6 - 02 / 2 2100 31,7 g 773
O. Østre Wenche Hestad (A) O. Østre Momarken Travbane - 27/5 - 08 / 5 2140 dg 112
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame A. Akselsen Momarken Travbane 7 11/5 - 09 / 2 2140 34,0 432
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 3 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld S. Fossen Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 08 / 3 2100 dist g 188
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 1 1640 31,8ag 169
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Jarlsberg Travbane 7 11/4 - 07 / 1 2100 31,8 547
O. Kjenner Stig Ingar Fossen (B) G. Gundersen Momarken Travbane 0 30/3 - 05 / 14 2660 35,0 g 424
Svart m/oransje stolpe,rekl. K. Brenden Momarken Travbane 0 11/3 - 04 / 6 2140 33,9 g 865
4 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 4 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Momarken Travbane - 01/7 - 05 / 7 2160 dg 124
e. Aaby Kine v. Bork Rigel Å. Tengsareid Biri Travbane 7 23/6 - 04 / 8 2620 31,4 g 196
Susanna Grahn /Valnesfjord T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 11/6 - 09 / 8 2620 31,5 886
E. Høitomt Renate Aarlie (T) R. Aarlie Jarlsberg Travbane - 31/5 - 05 / 10 2120 dg 488
Hvit m/svarte ermer, reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 24/5 - 08 / 7 2180 32,2 78
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -21 -1 -3 -1 -10 -65 500
Gomnes Mimosa 5 Plass 77 500
6 år BRUN HP v.Lome Elden A. Låhne Jarlsberg Travbane 4 30/6 - 05 / 6 2100 29,9 128
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 11/6 - 09 / 3 2600 32,5 154
Monica Børli Låhne-Ole Guttorm Låhne A. Låhne Jarlsberg Travbane 0 31/5 - 05 / 3 2100 31,9 g 72
A. Låhne Monica Børli Låhne A. Låhne Drammen Travbane 1 13/5 - 02 / 9 2100 31,1 360
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Drammen Travbane 0 17/3 - 04 / 10 2120 33,1 g 745
6 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 6 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 24/6 - 08 / 4 2140 29,9a 126
e. Sara Lill v. Dublan F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 12/6 - 03 / 3 2140 30,1a 195
Bente Brit Kvarving /Grålum F. Mjølnerød Momarken Travbane 2 27/5 - 08 / 6 2140 30,3 119
F. Mjølnerød Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 16/5 - 07 / 5 2100 dg 464
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Drammen Travbane 8 22/4 - 02 / 11 1700 32,2 g 322
7 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 7 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 24/6 - 05 / 4 2140 32,1ag 285
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 01/6 - 04 / 8 2160 32,4 682
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 11/5 - 09 / 9 2160 33,6 g 193
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 23/4 - 09 / 6 2140 32,8 g 304
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 6 17/3 - 04 / 12 2120 32,5 758
8 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -41 559 2014: -16 -0 -1 -2 -7 -133 750
Spik Il 2660 1 Plass 250 809
6 år BRUN V v.Spikeld T. Desserud Drammen Travbane 6 03/7 - 14 / 8 2520 31,3 190
e. Steinsvad Il v. Ilmin T. Desserud Drammen Travbane 4 14/6 - 02 / 13 2120 29,6 244
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Biri Travbane 0 30/5 - 02 / 4 2600 31,9 366
T. Desserud T. Desserud Bjerke Travbane 0 21/5 - 05 / 4 2140 30,8 g 171
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Biri Travbane 0 09/5 - 04 / 12 2120 30,8 405
9 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -19 999 2014: -11 -4 -1 -2 -2 -111 271
Engla R.B.* (S) 2 Plass 141 022
8 år M.BRUN HP v.H.G. Balder M. Andersson Årjäng 3 27/5 - 05 / 9 1660 29,5 46
e. Giffin (S) v. Finstadgutten G. Austevoll Momarken Travbane - 11/3 - 04 / 8 2160 dg 49
Sverige M. Andersson Färjestad 1 25/2 - 04 / 4 2140 32,0 24
G. Austevoll Marita Arvidsson (A) G. Austevoll Momarken Travbane 1 14/1 - 02 / 3 2140 32,9 32
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/1 - 08 / 1 2140 35,8 86
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 3 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Momarken Travbane 1 01/7 - 05 / 10 2160 30,4 30
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Biri Travbane 0 23/6 - 04 / 10 2640 31,4 g 189
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 11/6 - 09 / 13 2640 30,8 441
J. Bjerring J. Bjerring Momarken Travbane 0 27/5 - 04 / 3 2140 32,0 g 85
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 4 14/5 - 05 / 2 2140 29,5 184
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 4 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 4 03/7 - 14 / 10 2520 30,7 g 61
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Biri Travbane 3 23/6 - 04 / 11 2640 29,5 g 70
Even Opheim Alm /Gran G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 11/6 - 09 / 6 2620 31,3 44
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Biri Travbane 3 30/5 - 02 / 1 2600 29,2 147
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 2 09/5 - 04 / 3 2100 30,9 69
12 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -1 869 2013: -11 -0 -1 -0 -4 -17 533
Bolpojken* (S) 5 Plass 76 023
7 år SVARTBRUN V v.Bol Elden K. Edman Åmål 8 25/4 - 02 / 5 2100 35,0 g 215
e. Luvina (S) v. Lund Jerker M. Ivarsson Färjestad 0 16/3 - 05 / 12 2140 34,6 g 239
Sverige K. Edman Färjestad - 02/12 - 04 / 11 2140 dg 1030
M. Helland Karl-Gøsta Edman (A) K. Edman Årjäng 0 06/10 - 01 / 9 1660 34,6 g 652
gul m/svart h og ermstriper K. Edman Momarken Travbane 0 10/9 - 02 / 1 2640 34,4a 422
13 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 6 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 17/1 - 01 / 8 2100 31,1ag 287
e. Gik Mina v. Ilmin T. Wollebæk Biri Travbane 0 31/10 - 01 / 10 2100 32,7a 301
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez E. Høitomt Biri Travbane 0 20/9 - 05 / 12 2120 33,2 196
E. Gravdal O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 22/7 - 02 / 4 2140 br ag 150
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Høitomt Momarken Travbane 3 06/7 - 03 / 8 2140 29,8a 285
14 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 7 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest A. Akselsen Kongsvinger Travbane 0 02/7 - 04 / 7 2220 31,9 g 1800
e. Temlinn v. Alm Hadar M. Helland Momarken Travbane 0 24/6 - 02 / 9 2640 br a 508
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen M. Helland Drammen Travbane 0 14/6 - 02 / 9 2120 31,8 g 468
A. Akselsen Wenche Hestad (A) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 30/5 - 02 / 5 2600 32,0 g 275
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 16/5 - 08 / 13 2120 30,7 g 214
15 2014: -7 -0 -1 -0 -2 -13 680 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Daffy 8 Plass 96 680
7 år SVART V v.Alm Viktor G. Antonsen Årjäng 7 03/7 - 01 / 4 2140 32,0a 643
e. Germa v. Elding A. Revheim Forus Travbane 0 05/11 - 05 / 12 2060 38,0 344
Arne Revheim /Stavanger A. Revheim Forus Travbane P 08/10 - 20 / 3 2040 34,9 P
G. Antonsen E. Killingmo Drammen Travbane 6 21/6 - 02 / 11 1700 31,6ag 71
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame E. Killingmo Drammen Travbane 3 07/6 - 04 / 10 1700 31,2a 135