<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:20 V64-6
V4-4
DD-2
A-K MASKINER AS' LØP - SØLVDIVISJONEN

Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige 300.000 - 900.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
12. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-5 Plass : 1-10-5

1 2017: -6 -1 -1 -2 -0 -51 030 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Attorney Hanover (US) 1609 1 Plass 1 012 763
9 år BRUN H v.Angus Hall* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 3 20/11 - 04 / 11 1660 13,7 306
e. Astraea Hanover (US) v. Valley Victory* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/11 - 07 / 6 1609 14,5a 54
Stall 4 stolte menn B. Goop Örebro 0 16/8 - 07 / 6 1609 12,5a 67
S. Jessen M. Andersson Årjäng 6 05/8 - 05 / 7 2660 16,2 26
blå m/hvite ermer, rød ermr,rekl. P. Fromell Åmål 0 10/7 - 05 / 3 1680 13,3a 46
2 2014: -9 -0 -1 -4 -1 -122 000 2013: -24 -10 -7 -3 -3 -377 000
Lightsonlightsoff* (US) 2 Plass 760 366
6 år BRUN V v.Yankee Glide* (US) T. Borg Forus Travbane 3 28/6 - 06 / 1 2040 13,8a 314
e. Flickering Halo (US) v. Bonefish (US) V. Hop Momarken Travbane 0 19/5 - 09 / 6 1640 13,4a 119
Danmark V. Hop Bjerke Travbane 2 07/5 - 07 / 3 2600 15,5a 136
F. Hamre V. Hop Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 08 / 4 1700 15,0a 117
Delt mørkblå/lysblå, reklame T. Borg Bjerke Travbane 3 05/4 - 06 / 6 2100 13,7a 511
3 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000 2015: -24 -12 -2 -2 -6 -395 917
Seaborn Simona 3 Plass 1 282 417
7 år BRUN HP v.Super News (US) A. Robertsen Leangen Travbane 2 21/6 - 07 / 10 1640 13,8a 220
e. Dancing Jenny v. Farm King* (US) A. Robertsen Östersund - 07/6 - 10 / 1 2609 dg a 724
Amanda Robertsen & Stall Moholtan A. Robertsen Momarken Travbane 0 19/5 - 06 / 7 2140 18,8ag 98
A. Robertsen Kai Helge Robertsen (A) A. Robertsen Leangen Travbane 2 05/5 - 02 / 9 2140 16,1a 51
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Bjerke Travbane 0 25/9 - 08 / 2 2100 14,7a 190
4 2017: -10 -0 -5 -1 -3 -136 685 2016: -17 -3 -2 -2 -5 -338 173
Pebbe Simoni (DK) 4 Plass 1 580 459
10 år BRUN V v.Demilo Crown (DK) T. Borg Momarken Travbane 2 24/6 - 06 / 2 1640 13,6a 65
e. Gabriella Simoni (DK) v. My Nevele (US) T. Borg Bjerke Travbane 0 08/6 - 08 / 12 2100 14,3a 320
Kjell Skatvedt /Sandefjord T. Borg Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 10 / 2 2100 15,1a 36
T. Borg Trond Anderssen (T) T. Borg Bjerke Travbane 1 08/1 - 06 / 9 2100 15,1a 73
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 2 29/12 - 07 / 1 1609 14,1a 71
5 2014: -7 -2 -2 -0 -0 -163 987 2013: -13 -2 -3 -0 -6 -263 152
Red Adair Superb* 5 Plass 810 883
8 år RØD H v.Orlando Vici (FR) B. Goop Åmål 1 25/6 - 03 / 6 2480 14,0 37
e. Orions Hilda v. Freezing Cold* (US) B. Goop Åby 2 05/6 - 03 / 11 1640 12,6a 93
Sverige B. Goop Åby 0 22/5 - 08 / 8 2140 14,0a 247
B. Goop U. Ohlsson Åby 0 15/3 - 11 / 12 2640 15,2a 304
Mørkblå, gull sk.bånd, hvit rekl B. Goop Axevalla 0 15/2 - 10 / 6 1640 15,3ag 81
6 2014: -9 -0 -0 -2 -4 -22 443 2013: -11 -0 -2 -0 -3 -106 500
Yankee's Photo 6 Plass 719 693
9 år MØRKBR H v.S.J.'s Photo* (US) O. Sagholen Årjäng 6 03/7 - 02 / 2 2140 15,9a 461
e. Yankee Tracer (US) v. Mr. Vic* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 5 24/6 - 06 / 4 1640 13,7a 222
Sissel Margrethe Vatnøy /Isdalstø O. Sagholen Årjäng 3 10/6 - 01 / 3 2660 15,5 351
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 6 17/4 - 02 / 1 2140 16,8a 278
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 28/1 - 06 / 5 2160 br g 256
7 2015: -9 -1 -1 -0 -1 -109 876 2014: -20 -5 -1 -5 -3 -410 523
M.T. Good Looking (S) 7 Plass 735 264
7 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Solberg Forus Travbane 1 28/6 - 08 / 7 2040 12,9a 38
e. M.T. Big Bertha (S) v. Pine Chip* (US) T. Solberg Leangen Travbane 3 21/6 - 10 / 3 2140 16,4 44
Stall Antonio T. Solberg Bergen Travpark 3 31/5 - 10 / 12 2100 14,5a 35
K. Johansen Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 21/5 - 04 / 5 1609 13,2a 32
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Biri Travbane 1 03/5 - 09 / 2 1609 13,9a 50
8 2017: -14 -6 -3 -2 -3 -266 099 2016: -18 -9 -0 -1 -5 -220 000
Sejr Gammelsbæk (DK) 8 Plass 1 889 425
8 år BRUN H v.Great Challenger (US) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 28/6 - 06 / 4 2040 13,6a 20
e. Hera Gammelsbæk (DK) v. Speedy Herve (US) G. Mikkelsen Bjerke Travbane 1 07/6 - 10 / 12 1609 12,3a 58
Stall Cognac & Bjørn Salte F. Hamre Momarken Travbane 1 19/5 - 09 / 12 1640 12,4a 32
G. Mikkelsen Frode Hamre (T) G. Mikkelsen Bjerke Travbane 1 07/5 - 07 / 11 2600 14,9a 53
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek F. Hamre Bjerke Travbane 5 30/4 - 07 / 9 2160 14,8 21
9 2015: -14 -2 -2 -3 -5 -78 500 2014: -17 -4 -2 -1 -3 -138 500
Conway Holl (DE) 9 Plass 824 863
11 år BRUN V v.Nuke It Freddie (CA) K. Handeland Forus Travbane 6 28/6 - 06 / 6 2040 13,9a 308
e. Royal Ciata (DE) v. Cordoba Lobell* (US) K. Handeland Bergen Travpark 3 31/5 - 06 / 11 1600 13,1a 265
Bengt Fjellheim Olsen-Marit Fjellheim Olsen K. Handeland Bergen Travpark 1 15/5 - 06 / 6 1600 15,9a 26
K. Handeland K. Handeland Forus Travbane 2 12/4 - 10 / 7 2040 14,4a 81
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. K. Handeland Sørlandets Travpark 4 29/3 - 09 / 9 2140 13,9a 174
10 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -24 000 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Umbriel 10 Plass 842 938
9 år RØD V v.Ganymede (FR) B. Goop Halmstad 3 23/6 - 10 / 1 2160 13,6 71
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US) B. Goop Årjäng 1 10/6 - 01 / 4 2660 14,8 16
Jan Moen /Sand O. Goop Eskilstuna 3 27/5 - 07 / 1 1640 12,3a 231
S. Wassberg Bjørn Goop (T) O. Goop Momarken Travbane 4 17/4 - 02 / 2 2140 16,5ag 26
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame B. Goop Åby 2 03/4 - 08 / 1 1640 12,1a 268
11 2017: -20 -9 -7 -2 -2 -577 575 2016: -25 -5 -7 -3 -7 -338 000
Valley Ivan (US) 11 Plass 1 589 451
8 år MØRKBR V v.Chocolatier* (US) F. Hamre Forus Travbane 1 27/6 - 01 / 2 1600 13,1a 36
e. Heathers Dream (US) v. Dream Vacation* (US) V. Hop Biri Travbane 3 13/6 - 07 / 2 1609 13,3a 19
John Einar Theodorsen /Fannrem F. Hamre Momarken Travbane 1 27/5 - 02 / 8 2140 15,2a 44
V. Hop Frode Hamre (T) F. Hamre Jarlsberg Travbane 6 16/5 - 02 / 8 2100 14,6a 172
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hamre Biri Travbane 0 25/4 - 06 / 8 1609 14,0a 119
12 2014: -2 -1 -0 -0 -0 -8 479 2013: -11 -2 -5 -1 -1 -232 619
Snappy Rose* (DK) 12 Plass 331 660
6 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) J. Juel Aalborg 1 30/6 - 06 / 1 1600 13,4a 31
e. Queen Yatzee (S) v. Pine Lane Yatzee* (US) O. Bender Skive - 27/4 - 08 / 4 2100 dg a 672
Danmark J. Juel Åby 4 03/12 - 05 / 2 2140 15,5a 32
J. Juel N. Andersen Skive 2 24/11 - 06 / 3 2120 16,2 288
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek J. Juel Odense 3 08/11 - 06 / 3 2140 16,9a 53