<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V5-4
ANE MONE'S REKORDJAKT
MONTÉLØP
Kaldblods 1609 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-7 Plass : 3-2-7

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Trollgutt 1609 1 Plass 1 777 684
14 år SVART V v.Spang Best K. Løvdal Sørlandets Travpark 6 22/6 - 06 / 12 2180 25,6 410
e. Lona Troll v. Troll Jahn E. Jensen Bergen Travpark 0 31/5 - 07 / 15 1660 26,9 167
Stall Trollgutt M. Berås Bjerke Travbane 2 21/5 - 08 / 10 2180 25,6 51
E. Hafskjold Kjell Løvdal (T) M. Berås Sørlandets Travpark 2 26/4 - 09 / 12 1700 23,2 84
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar K. Løvdal Sørlandets Travpark 4 06/4 - 02 / 3 2200 25,3 634
2 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 2 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Kongsvinger Travbane 0 02/7 - 02 / 8 1620 24,9 g 29
e. Månami v. Troll Jahn L. Pedersen Biri Travbane 2 13/6 - 09 / 14 1640 24,3 34
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 7 07/6 - 06 / 14 3180 26,2 126
L. Pedersen Svein Olav Ruud (A) S. Ruud Färjestad 3 26/5 - 05 / 3 2180 24,5 g 70
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek L. Pedersen Bjerke Travbane 1 21/5 - 08 / 13 2180 25,2 20
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 3 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Kongsvinger Travbane 3 02/7 - 02 / 11 1640 22,9 54
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 29/6 - 04 / 3 1600 24,0ag 101
John Arne Degnes /Grimstad Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/6 - 06 / 14 2180 24,1 45
M. Berås Øystein Tjomsland (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/6 - 06 / 4 1609 21,9a 944
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl E. Høitomt Solvalla 0 25/5 - 10 / 2 1609 21,4a 1475
4 2016: -6 -0 -1 -0 -3 -21 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Knell 4 Plass 1 046 551
12 år SVART H v.Troll Kos Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 7 2140 27,9a 388
e. Mai Bausa v. Elding K. Kvasnes Bergen Travpark 2 29/8 - 05 / 4 1620 23,2 60
Kai Snøås-Gunn Snøås K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 17/8 - 06 / 6 1640 23,5 162
K. Kvasnes Gunn Snøås Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 25/7 - 02 / 8 2120 25,7 11
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 19/7 - 05 / 3 1609 23,6a 56
5 2016: -19 -2 -3 -1 -7 -219 622 2015: -3 -0 -0 -2 -0 -34 500
Norheim Faksen 5 Plass 2 657 211
11 år SVART H v.Järvsöfaks (S) S. Eilefsen Leangen Travbane 0 22/6 - 08 / 3 1640 26,8ag 91
e. Norheim Elle v. Elding S. Eilefsen Orkdal Tråvpark 5 20/6 - 07 / 8 2100 25,4 214
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid S. Løvvold Biri Travbane - 13/6 - 09 / 11 1640 dg 29
J. Øveraasen Stian Eilefsen (T) S. Løvvold Bergen Travpark 3 31/5 - 07 / 14 1660 24,3 g 31
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm S. Løvvold Sørlandets Travpark - 24/5 - 04 / 15 1720 g0 g 30
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -2 -0 -2 -2 -75 500
Tranmælsgutt 6 Plass 1 288 663
9 år SVART H v.Elding B. Garberg Leangen Travbane 0 22/6 - 08 / 4 1640 25,5a 252
e. El Mina v. Ilmin B. Garberg Orkdal Tråvpark 3 20/6 - 07 / 7 2100 25,3 465
Lena Olsson /Kvål N. Stene Leangen Travbane 1 02/6 - 08 / 8 2200 27,1 14
N. Stene Bjørn Garberg (T) B. Garberg Leangen Travbane 1 26/5 - 09 / 7 1680 24,0 307
Burgunder m hvite harl ruter N. Stene Leangen Travbane P 12/5 - 21 / 4 2160 30,1 P
7 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 7 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin C. Antonsen Kongsvinger Travbane 4 02/7 - 02 / 9 1620 24,3 299
e. Høibysiv v. Troll Jahn M. Amundsen Biri Travbane 7 13/6 - 09 / 15 1640 24,9 304
Thomas Antonsen /Mysen M. Amundsen Bjerke Travbane 3 21/5 - 08 / 11 2180 25,9 444
M. Amundsen Gøran Antonsen (T) M. Amundsen Färjestad 5 18/4 - 04 / 3 2200 26,4 231
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man M. Amundsen Drammen Travbane 5 17/3 - 08 / 12 2160 26,8 107
8 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -9 -1 -1 -0 -4 -54 000
Zevs 8 Plass 1 673 500
13 år BRUN V v.Spang Best S. Løvvold Bjerke Travbane 7 21/5 - 08 / 8 2180 26,6 37
e. Aker Mai v. Alm Rigel T. Borg Bjerke Travbane 0 30/4 - 06 / 6 1609 23,7a 263
Hans Martin Klepaker /Tjodalyng T. Borg Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 02 / 5 1609 23,4a 148
S. Løvvold Hans Martin Klepaker T. Borg Bjerke Travbane 1 26/2 - 07 / 9 2100 25,8a 330
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl T. Borg Bjerke Travbane 4 05/2 - 07 / 3 1609 25,3a 228
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 9 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Forus Travbane 0 28/6 - 10 / 11 2060 24,8 647
e. Ara Tulla v. Atom Vinter T. Borg Leangen Travbane 0 21/6 - 04 / 10 3200 28,8 159
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke K. Lier Biri Travbane 3 13/6 - 09 / 8 1620 25,4 94
K. Lier Per Arvesen (A) O. Sagholen Bjerke Travbane 4 07/6 - 06 / 8 3160 26,4 471
Tredelt turk/hv/lilla, lilla ermer K. Lier Bergen Travpark 1 31/5 - 07 / 11 1640 25,1 238
10 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Argr G. 10 Plass 640 116
11 år BRUN H v.Moe Odin K. Malmin Drammen Travbane 1 03/7 - 07 / 6 1700 23,9a 21
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel K. Malmin Forus Travbane - 29/6 - 03 / 4 1090 dg ag 13
Kari Anne Knutsen /Birkeland Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 10/6 - 02 / 7 1620 25,2 g 41
M. Berås Kari Anne Knutsen (T) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 31/5 - 02 / 1 1609 22,1a 19
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek K. Malmin Bjerke Travbane 3 14/5 - 07 / 7 1609 24,7a 19