<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:44 V65-3


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 95.001 kr.
3-15-årige høyest 165.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-3 Plass : 2-5-3

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 2100 1 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 3 03/7 - 14 / 7 2520 30,4 84
e. Findal Janka v. Lappe Troll* L. Kolle Sørlandets Travpark 0 22/6 - 04 / 13 2180 31,1 g 102
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 11/6 - 09 / 11 2640 30,9 109
K. Kvasnes Ole Oskar Hoksrud E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/5 - 09 / 7 1640 26,5 125
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 16/5 - 08 / 12 2120 g3 g 37
2 2016: -9 -0 -0 -1 -4 -16 120 2015: -11 -2 -0 -0 -2 -28 194
Alm Kasper 2 Plass 161 254
6 år RØD V v.Kasper Mollyn V. Hop Kongsvinger Travbane 2 02/7 - 04 / 2 2200 29,8 20
e. Alm Prinsessa v. Atom Vinter V. Hop Momarken Travbane 1 12/6 - 03 / 2 2140 28,1a 44
Frode Larsen /Mysen V. Hop Klosterskogen Travbane - 29/5 - 06 / 7 2100 dg 40
V. Hop Sverre Hjørnerød (A) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 16/5 - 07 / 3 2100 29,2 g 67
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 22/4 - 02 / 10 1700 30,4 g 40
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500
Låhne Lukas 3 Plass 194 000
11 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 1 24/6 - 05 / 11 2140 29,5ag 68
e. Klingilita v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 11/6 - 09 / 14 2640 31,0 111
Odd-Bjørnar Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen G. Flåten Bjerke Travbane 5 28/5 - 09 / 12 1640 27,1 311
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 16/5 - 08 / 11 2120 30,3 47
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Momarken Travbane 0 30/3 - 05 / 10 2660 32,7 g 86
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Sumo Kåre 4 Plass 90 000
10 år BRUN V v.Lome Elden J. Blekkan Bodø Travbane 2 15/6 - 04 / 1 1609 31,1a 22
e. Vesle Kira v. Bork Rigel B. Knutsen Harstad Travpark 1 08/6 - 08 / 7 2060 32,6 g 40
Celina Knutsen Skogmo /Bodø B. Knutsen Harstad Travpark 3 18/5 - 01 / 3 2040 32,2 526
L. Kolle Yvonne Rydningen (A) L. Sandvik Harstad Travpark 5 27/4 - 03 / 5 1600 34,1 g 248
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl B. Knutsen Harstad Travpark - 23/2 - 01 / 6 2060 dg 298
5 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 5 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Drammen Travbane 1 17/6 - 04 / 6 2100 30,7a 30
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Sørlandets Travpark 2 01/6 - 04 / 10 2160 28,8 467
Marianne Undem /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 7 02/12 - 04 / 6 2100 32,6 g 412
J. Undem J. Undem Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 04 / 9 2100 34,1a 878
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 0 28/10 - 04 / 8 2520 33,9 156
6 2018: -11 -1 -0 -0 -4 -46 000 2017: -8 -2 -0 -0 -3 -51 000
Linnstjernen 6 Plass 356 000
8 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Drammen Travbane 8 03/7 - 14 / 15 2540 30,8 g 521
e. Gylden Rappa v. Kal Luis O. Wassberg Leangen Travbane 0 21/6 - 06 / 4 2140 30,4 577
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 11/6 - 09 / 15 2640 dg 305
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 03/6 - 01 / 12 1700 31,6ag 258
svart m/oransje stj.som t,oransje søm T. Fløysand Jarlsberg Travbane 7 25/5 - 07 / 4 2600 28,8 369
7 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -42 000 2016: -12 -3 -2 -3 -1 -137 500
Tangen Faks 2120 1 Plass 440 504
9 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 24/6 - 05 / 7 2100 28,0 g 14
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 03/6 - 05 / 7 1700 27,8a 15
Bjørn Karlsson G. Austevoll Bjerke Travbane 1 15/5 - 04 / 3 2100 27,8a 33
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 27/4 - 07 / 12 2120 dg 53
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/4 - 02 / 12 2160 28,8 115
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -15 -0 -1 -0 -3 -16 500
Vigleik 2 Plass 147 000
8 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 22/6 - 04 / 14 2220 28,9 939
e. Altima v. Mentor Mollyn S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 7 16/6 - 03 / 10 1700 30,0a 216
Linda Marie Johansen-Martine Elise F. Johansen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 07 / 7 2120 28,2 582
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 11/4 - 09 / 8 2620 dg 555
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 16/3 - 04 / 7 2180 31,2 524
9 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -22 000
Gomnes Odin 3 Plass 155 000
10 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 08/4 - 05 / 6 1700 31,7ag 214
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel N. Holm Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 06 / 5 1700 29,6a 450
Leif Roger Fink-Ann-Christin Fink O. Østre Klosterskogen Travbane 5 04/3 - 01 / 1 1700 30,6a 210
Å. Tengsareid Leif Roger Fink O. Østre Drammen Travbane 3 17/2 - 04 / 3 2100 32,2 135
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 28/1 - 05 / 12 2100 32,0a 276
10 2018: -11 -2 -3 -0 -2 -93 624 2017: -14 -0 -0 -2 -6 -32 383
Horgen Ylva 4 Plass 399 664
13 år BLAKK HP v.Elding Y. Rydningen Olsborgmoen Travbane 5 21/6 - 03 / 3 1720 35,3 g PK
e. Horgen Blanka v. Atom Vinter Y. Rydningen Bodø Travbane 2 15/6 - 07 / 1 2100 31,2 351
Yvonne Rydningen /Bodø D. Dalen Harstad Travpark 0 08/6 - 03 / 9 2060 32,1 82
G. Gundersen Yvonne Rydningen (A) T. Lagesen Harstad Travpark 0 10/5 - 04 / 4 2040 34,5 g 388
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Lagesen Harstad Travpark 0 19/4 - 04 / 5 2060 35,5 119
11 2017: -9 -2 -1 -1 -5 -74 250 2016: -20 -3 -5 -7 -3 -181 999
Hornnes Balder 5 Plass 482 999
8 år SVART H v.Moe Odin T. Borg Jarlsberg Travbane 2 24/6 - 05 / 9 2100 28,5 67
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten T. Borg Biri Travbane 4 13/6 - 02 / 10 1609 28,4a 89
Geir-Arne Ellefsen /Harstad T. Borg Klosterskogen Travbane 3 03/6 - 05 / 11 1700 28,2a 63
T. Borg Jan Martin Bjerring (T) T. Borg Bjerke Travbane 3 23/4 - 02 / 6 1640 27,9 68
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 6 01/4 - 05 / 2 2100 29,5ag 19
12 2015: -7 -0 -0 -1 -1 -7 000 2014: -9 -0 -1 -0 -2 -11 500
Bjønnum Fakse 6 Plass 149 201
8 år SVART V v.Fakse* (S) T. Fløysand Momarken Travbane 0 01/7 - 06 / 5 1640 29,8a 632
e. Brødsjø Borka v. Finstadmort T. Fløysand Bjerke Travbane 0 18/6 - 04 / 3 2100 31,9a 568
Moona Timonen-Jonne Niemela H. Holm Harstad Travpark 0 10/5 - 06 / 14 2060 33,5 g 109
T. Hagmann Martine Wessel (A) M. Kanstad Harstad Travpark 6 22/3 - 05 / 7 2060 33,3 31
Sølv m svart sk.stk, seler & ermr, rek H. Holm Harstad Travpark 2 12/1 - 08 / 5 2060 33,7 21
13 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -11 -0 -0 -1 -1 -11 000
Raukvin 7 Plass 292 647
12 år BRUN V v.Ravn Jahn E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 30/6 - 09 / 1 2100 30,3a 515
e. Vidira v. Eng Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/6 - 04 / 10 2100 32,3a 660
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Biri Travbane 6 06/6 - 06 / 4 2600 30,0a 731
C. Antonsen Erik Skaug (A) H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 25/5 - 07 / 2 2600 dg 781
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. H. Tvedt Drammen Travbane 0 01/5 - 04 / 1 2100 br g 250
14 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -6 -0 -1 -0 -2 -13 069
Enger Vinnto 8 Plass 211 216
8 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Momarken Travbane 5 01/7 - 06 / 8 1640 29,8a 220
e. Grorud Trolla v. Polar Troll K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 18/6 - 04 / 1 2100 29,6ag 106
Stall Siste Sjanse K. Ødegaard Biri Travbane 6 13/6 - 02 / 9 1609 28,4ag 247
K. Ødegaard K. Ødegaard Biri Travbane 0 30/5 - 06 / 7 1609 28,1ag 150
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 3 15/5 - 04 / 8 2100 29,1a 380