Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 Mai Lottas Æresløp-DNT's Unghestserie

Kaldblods 2200 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 100.001 kr.
3-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-3.000-3.000 (7 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-3 Plass : 2-7-3

1 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -25 500 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -20 500
Solhøy Gunn 2200 1 Plass 207 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Drammen Travbane 9 14/6 - 02 / 3 2100 31,8 g 88
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 31/5 - 05 / 5 2100 31,5 g 18
Stall Frønes Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/5 - 08 / 3 2140 29,5 129
Å. Tengsareid Ulv Sverre Nilsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/5 - 01 / 2 2100 31,6 g 156
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 18/4 - 08 / 2 2100 34,0 g 325
2 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -11 500
Joker C.K. 2 Plass 610 855
7 år SVART H v.Bork Odin G. Austevoll Drammen Travbane 2 10/6 - 02 / 6 2100 31,2 14
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 29/5 - 03 / 5 2100 31,7 21
Thea Merete Kulblik /Fredrikstad S. Hjørnerød Jarlsberg Travbane 2 16/5 - 01 / 5 2100 32,6 45
G. Austevoll Sverre Hjørnerød (A) S. Hjørnerød Drammen Travbane P 22/4 - 20 / 4 2120 39,8 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Weberg Momarken Travbane 14/5 - 22 / 6 2160 48,9 B
3 2015: -13 -4 -1 -0 -3 -119 934 2014: -11 -1 -0 -2 -5 -53 778
Komnes Fossen 3 Plass 173 712
4 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Brenden Årjäng 6 21/6 - 02 / 3 2140 34,8 g 491
e. Komnes Bella v. Spikeld K. Brenden Jarlsberg Travbane 5 31/5 - 08 / 8 2100 32,5 137
Erik Korsvolla & Stall Bøyding K. Brenden Jarlsberg Travbane 8 16/5 - 01 / 13 2120 34,1 g 339
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Biri Travbane 5 09/5 - 01 / 2 2100 37,2 g 187
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 18/4 - 08 / 7 2100 37,1 g 749
4 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 4 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 18/6 - 08 / 11 2160 31,1 g 29
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 24/5 - 09 / 5 2140 29,6 g 36
Sverige Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 14/5 - 10 / 3 2140 28,8 20
K. Roe K. Roe Klosterskogen Travbane 4 18/4 - 08 / 6 2100 33,5 g 76
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame K. Roe Bjerke Travbane 3 07/3 - 07 / 3 2140 35,2 g 69
5 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -15 500 2018: -14 -2 -5 -3 -3 -147 772
Gomnes Birk 5 Plass 446 772
8 år SVART V v.Lome Kongen G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 16/6 - 08 / 5 2120 29,2 14
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn G. Flåten Bjerke Travbane 1 22/5 - 02 / 12 2100 29,6a 20
Trine Veronica Opdahl-Torbjørn Wallentinsen G. Flåten Biri Travbane 1 09/5 - 01 / 1 2100 31,3 22
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 11/4 - 20 / 7 2120 34,1 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame F. Ringheim Bergen Travpark 02/11 - 20 / 1 1600 47,3 g B
6 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -193 000 2016: -14 -5 -4 -1 -2 -383 858
Ossmann 2220 1 Plass 776 923
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder T. Solberg Momarken Travbane 2 24/6 - 05 / 7 2140 29,7a 18
e. Juni Snella v. Høiby Kongen T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 10/5 - 01 / 7 2140 29,4 36
Steinar Nordengen /Nordre Toten T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 27/4 - 01 / 3 2100 28,8 40
T. Solberg Per Gottling (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 18/4 - 08 / 1 2100 31,3 27
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 27/3 - 08 / 4 2100 33,0 25
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -948 2018: -13 -0 -0 -2 -5 -54 285
Sjø Odin 2 Plass 1 537 168
8 år MØRKBR H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 24/5 - 09 / 2 2140 27,1 56
e. Stjerne Sara v. Sjefen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 10/5 - 01 / 4 2120 30,0 g 30
Anders Høgberg Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 2 18/4 - 08 / 5 2100 31,3 25
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 06/4 - 22 / 3 2140 34,1 g P
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 15/9 - 22 / 2 1640 46,2 B