<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 17.001 kr.
3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-15-7 Plass : 4-15-7

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 2140 1 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Biri Travbane 0 30/5 - 03 / 2 2100 35,5 479
e. Flåli Frøkna v. Schuvar O. Sagholen Bjerke Travbane 6 30/4 - 08 / 10 2160 31,1 1032
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Drammen Travbane 0 14/4 - 03 / 2 2100 dist rg 559
O. Sagholen Runa Haugen Strømnes O. Sagholen Bjerke Travbane 7 26/3 - 10 / 8 2160 33,3 g 255
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 5 11/3 - 08 / 12 2160 34,4 305
2 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 2 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld H. Storås Jarlsberg Travbane 1 25/5 - 01 / 10 2100 33,8 g 87
e. Kvikki v. Lund Jerker H. Storås Momarken Travbane P 11/5 - 20 / 6 2160 36,3 g P
Tonje Johanne Eng /Løken
H. Storås Tonje Johanne Eng
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -3 -3 -4 -122 000
Drivin 3 Plass 468 277
10 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Leangen Travbane 1 09/6 - 01 / 8 2140 29,8 51
e. Drivalill v. Atom Vinter E. Høitomt Momarken Travbane - 11/5 - 01 / 7 2160 dg 131
Stall Nordlysekspressen A. Stensen Biri Travbane 6 14/3 - 08 / 8 2140 37,1 g 84
K. Johansen Harald Stikbakke G. Stenberg Drammen Travbane 7 19/10 - 01 / 14 2120 37,0 g 125
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane - 20/9 - 01 / 3 2100 dg 44
4 2016: -7 -1 -2 -0 -2 -55 000 2015: -13 -3 -2 -1 -2 -104 500
Mjølner Lykke 4 Plass 257 000
6 år RØD HP v.Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 16/6 - 05 / 4 2100 31,2 66
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll G. Flåten Klosterskogen Travbane 4 29/5 - 01 / 9 2100 35,1 g 34
Trude Meland Bertelsen /Stokke G. Flåten Momarken Travbane 2 27/5 - 01 / 2 2140 33,2 53
G. Flåten T. Borg Jarlsberg Travbane 8 27/12 - 07 / 14 2120 38,1 g 164
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 15/12 - 01 / 5 2100 41,6 g 59
5 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 5 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn T. Borg Klosterskogen Travbane 6 16/6 - 05 / 9 2100 33,3 g 138
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 29/5 - 03 / 3 2100 br g 129
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen H. Tholfsen Bjerke Travbane - 30/4 - 08 / 2 2140 dg 48
T. Borg Jan Morten Hansen (T) H. Tholfsen Jarlsberg Travbane 3 11/4 - 01 / 13 2120 31,8 107
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Tholfsen Klosterskogen Travbane 4 27/3 - 08 / 2 2100 34,1 174
6 2018: -8 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 6 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven C. Antonsen Biri Travbane 7 30/5 - 03 / 1 2100 34,5 139
e. Eldpia v. Åsaelden C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 6 2100 33,7ag 353
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad C. Antonsen Drammen Travbane - 13/5 - 02 / 6 2100 dg 124
G. Gundersen Annett S. Gulbrandsen C. Antonsen Momarken Travbane 7 17/4 - 08 / 7 2140 34,7 g 66
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer C. Antonsen Momarken Travbane 1 08/4 - 01 / 2 2140 33,0 g 79
7 2018: -13 -0 -0 -3 -1 -19 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 2160 1 Plass 262 500
10 år BORKET H v.Tangen Scott Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 10/6 - 02 / 3 2100 31,0 74
e. Lumine v. Alm Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 5 14/5 - 10 / 8 2140 30,9 47
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/4 - 08 / 3 2140 30,5 353
G. Austevoll Per Gunnar Roos G. Austevoll Momarken Travbane 5 17/4 - 08 / 9 2140 34,4 299
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane P 09/4 - 22 / 3 2140 36,6 P
8 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 2 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 11/6 - 09 / 1 2600 dg 26
e. Voje Lykka v. Lykkebron* Å. Tengsareid Biri Travbane - 30/5 - 03 / 10 2120 dg 38
Helena Regina Dybesland /Høvåg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/5 - 01 / 9 2180 29,7 181
Å. Tengsareid K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 8 10/3 - 01 / 8 2100 34,8 g 129
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Borg Jarlsberg Travbane 7 11/2 - 02 / 1 2100 35,6 g 48
9 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 3 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 18/6 - 08 / 3 2140 31,4 127
e. Nesland's May v. Lykkebron* E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 29/5 - 03 / 10 2120 31,9 296
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn E. Høitomt Momarken Travbane 0 11/5 - 09 / 7 2140 34,7 47
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 20/3 - 04 / 6 2100 33,7 29
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 7 11/3 - 08 / 9 2160 34,5 g 37
10 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -15 500 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkebon 4 Plass 46 500
6 år SVART V v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 01 / 3 2100 38,0a 273
e. Lykkebo Rigla v. Bork Rigel J. Brenne Momarken Travbane P 05/1 - 20 / 3 2160 39,9 P
Ole-Johnny Ottosen /Fredrikstad K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 0 09/5 - 07 / 12 1700 br a 257
K. Ødegaard Ole-Johnny Ottosen K. Ødegaard Drammen Travbane 7 04/4 - 01 / 1 1700 34,0ag 101
blå m/rød bunn. G. Austevoll Momarken Travbane 0 04/12 - 03 / 4 2140 br a 35
11 2014: -8 -0 -2 -2 -2 -19 613 2013: -6 -0 -0 -0 -6 -21 491
Helge Viking* (S) 5 Plass 41 104
4 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) P. Thuresson Arvika 5 22/6 - 09 / 3 1700 33,6 g 107
e. Pilstrimma (S) v. Kinge Pegg (S) P. Thuresson Momarken Travbane 0 27/5 - 08 / 11 2140 34,0 g 179
Sverige P. Thuresson Åmål 3 17/5 - 10 / 5 2120 32,4 189
P. Thuresson P. Thuresson Lindesberg 2 09/5 - 08 / 1 1640 33,8 337
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Drammen Travbane - 01/5 - 08 / 6 2100 dg 351
12 2016: -12 -0 -1 -1 -2 -14 147 2015: -17 -0 -1 -2 -6 -34 730
Holene Tulla 6 Plass 96 377
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 0 12/6 - 03 / 11 2140 br ag 564
e. Ara Tulla v. Atom Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 6 27/5 - 08 / 12 2140 32,5 g 736
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Kjenner Momarken Travbane 8 11/5 - 09 / 3 2140 34,2 g 388
O. Kjenner John Morten Solbrekke G. Austevoll Bjerke Travbane 8 16/4 - 08 / 5 2140 34,5 434
Svart m/oransje stolpe,rekl. E. Høitomt Momarken Travbane 7 08/4 - 08 / 3 2140 35,0 377
13 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -2 -1 -1 -25 089
Hvalstad Birken 7 Plass 163 240
7 år GULBLAKK V v.Bork Odin P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 14/6 - 02 / 6 2100 dist g 275
e. Ruskelisjura v. Bork Rigel P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 27/5 - 09 / 12 2140 32,0 g 48
Torstein Laupsa /Hvalstad A. Wright Bjerke Travbane 0 08/5 - 02 / 12 2100 35,6ag 140
P. Midtfjeld Asbjørn Wright (T) A. Wright Drammen Travbane - 22/4 - 02 / 6 1700 dg 51
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Wright Drammen Travbane 2 08/4 - 03 / 2 2100 31,8 63
14 2015: -7 -1 -1 -1 -3 -33 000 2014: -4 -1 -0 -0 -2 -14 000
Moe Faxa 8 Plass 68 000
5 år RØD HP v.Moe Odin J. Mjølnerød Årjäng 0 27/5 - 06 / 4 2180 br g 50
e. Nebbenes Faxa v. Røder L. Kolle Biri Travbane 8 14/3 - 03 / 1 2100 34,6 g 31
Stall Langbråten L. Kolle Bjerke Travbane 5 23/10 - 01 / 4 2160 35,5 40
J. Mjølnerød L. Kolle Drammen Travbane 2 07/10 - 09 / 6 2100 35,0 g 26
burgunder m/gul hestesko & to ermringe L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 27/9 - 01 / 4 2100 36,8 g 18
15 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -19 000 2018: -19 -2 -1 -5 -8 -138 500
Rolf Martin 9 Plass 347 500
9 år SVART V v.Moe Odin M. Løve Bjerke Travbane 0 18/6 - 08 / 6 2140 31,6 g 647
e. Frøen Pila v. Minpil M. Løve Klosterskogen Travbane 8 29/5 - 03 / 11 2120 33,5 256
Team Løve M. Løve Drammen Travbane 4 01/5 - 07 / 3 2100 34,2 122
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 01 / 4 2100 35,8 g 101
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Jarlsberg Travbane 1 07/2 - 08 / 7 2120 37,2 56