<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -2 -1 -1 -5 -72 000 2017: -13 -0 -1 -2 -5 -38 000
Millglow 2100 1 Plass 169 000
7 år RØD HP v.Revenue* (S) S. Hammersborg Bjerke Travbane 23/10 - 20 / 2 1640 26,1 B
e. Gifts Are Great (US) v. Donerail* (US) K. Johansen Biri Travbane 30/8 - 22 / 1 2100 29,4 B
Stall Flying
S. Hammersborg Lasse Kjærnet
svart m/rød sele høyre side + rekl.
2 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
V'ang Yuni 2 Plass 0
4 år BRUN HP v.Thai Tanic
e. Spring Break v. Sierra Kosmos* (US)
Kaja Knoph Østlie /Jevnaker
B. Steinseth Kaja Knoph Østlie
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt
3 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -9 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Josselyn Classic 3 Plass 9 000
3 år MØRKBR HP v.Chipmate* (US) T. Borg Jarlsberg Travbane 6 16/5 - 10 / 3 2100 18,5 220
e. Iris Lavec (S) v. Cezio Josselyn* (FR) T. Solberg Bjerke Travbane P 30/4 - 20 / 7 2140 21,0 P
Trond Anderssen-Line Bergsund G. Austevoll Bjerke Travbane 02/10 - 20 / 5 1640 28,5 B
L. Kolle Trond Anderssen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 11/9 - 22 / 4 1640 26,2 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
American Emir 4 Plass 38 500
7 år RØD V v.Americanese (US) G. Gundersen Momarken Travbane 0 27/12 - 03 / 7 1640 18,5a 804
e. Lady Synniva v. Gunslinger Spur (US) C. Kjenner Momarken Travbane 3 13/12 - 02 / 10 2140 21,4a 147
Håkon Johannes Nordland /Våle L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/10 - 03 / 10 1609 18,9a 591
K. Mathisen Per Kristian Grindevoll G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/9 - 02 / 4 2140 br g 352
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl D. Dalen Biri Travbane 0 09/9 - 02 / 7 2100 17,8a 156
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
My Golden Yankee 5 Plass 13 000
8 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US)
e. My Goal v. Armbro Goal* (US)
Karl-Arne Drilen /Saksvik
A. Stensen Guri Grimsgård (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
6 2018: -10 -5 -0 -2 -1 -144 859 2017: -12 -4 -3 -2 -2 -189 000
Moveslikejagger 6 Plass 635 859
7 år BRUN H v.Rite On Line (US) G. Austevoll Biri Travbane 20/9 - 20 / 1 2100 26,1 B
e. Marbella v. Deliberate Speed* (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 14/8 - 21 / 10 1660 25,2 B
Silje B. Rønning /Raufoss
G. Austevoll Silje B. Rønning
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Join The Joyride 7 Plass 0
5 år MØRKBR HP v.Rite On Line (US) G. Grimsgård Orkdal Tråvpark 31/12 - 01 / 2 1700 37,8 g N
e. Jugette (S) v. Peace On Earth* (S) G. Grimsgård Leangen Travbane 26/12 - 21 / 1 1640 39,0 g N
Guri Grimsgård /Alvdal G. Grimsgård Leangen Travbane 19/12 - 21 / 2 1640 38,4 g N
G. Grimsgård
svart m/hv.sidef, sv/røde ermer
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -1 200
Kaos 2120 1 Plass 1 200
6 år BRUN HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Biri Travbane - 13/6 - 20 / 8 2120 dgpp N
e. Var v. Plugg G. Gundersen Bjerke Travbane 07/11 - 20 / 6 1660 50,5 B
Håvard Utheim Berntzen /Grindvoll G. Gundersen Bjerke Travbane 12/9 - 22 / 14 1680 03,5 B
G. Gundersen Morten Utheim Øiom
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
9 2015: -4 -0 -0 -0 -4 -9 000 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000
Art Hetja 2 Plass 12 000
4 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Holm Biri Travbane 26/7 - 21 / 2 2120 52,3 B
e. Alm Tana v. Prins Vinter E. Holm Biri Travbane 23/6 - 24 / 5 2100 54,7 g B
Toralf Øvergaard /Stange
E. Holm Toralf Øvergaard
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
10 2018: -15 -0 -0 -1 -8 -33 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 3 Plass 197 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden O. Reime Jarlsberg Travbane 20/8 - 22 / 9 2120 53,9 B
e. Celynita v. Slogum Bjørn
Lillian Engen /Ås
S. Ruud Tor-Johnny Sagen
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip
11 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -18 000
Stålands Friggen 4 Plass 38 500
8 år BRUN V v.Ulfrigg G. Gundersen Momarken Travbane 0 28/3 - 01 / 14 2160 br g 1098
e. Turbo Kristin v. Pajaprins G. Gundersen Biri Travbane 6 18/11 - 07 / 1 2100 39,8 r 276
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal O. Sagholen Drammen Travbane 0 08/10 - 01 / 7 2100 38,4 1000
K. Øyhaugen G. Gundersen Biri Travbane P 30/3 - 21 / 5 2120 46,3 P
blå m/hvit ø K. Øyhaugen Biri Travbane 25/11 - 23 / 9 2120 55,8 B
12 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Anna Tina 5 Plass 4 000
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) J. Blekkan Biri Travbane N 16/8 - 23 / 1 2100 brp N
e. Arja Tina v. Lykke Gutten H. Holm Bjerke Travbane N 12/10 - 21 / 8 2160 44,3 rg N
Aksel Elias Johansen /Grimstad J. Blekkan Biri Travbane N 30/9 - 22 / 1 2100 42,1 g N
K. Johansen Roald Hansen G. Gundersen Bjerke Travbane N 24/8 - 22 / 6 2160 44,8 rg N
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Stensen Bjerke Travbane N 29/6 - 22 / 11 2180 brp g N
13 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Holen Drengen 6 Plass 23 000
6 år SVART V v.Bokli Eld Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 13/6 - 20 / 6 2120 dgpp N
e. Hongslo Jossa v. Rigel Jo K. Johansen Biri Travbane 8 23/6 - 02 / 8 2100 37,3 112
Stall Falkhøyden E. Høitomt Bjerke Travbane 6 20/2 - 09 / 1 2140 34,5 42
Ø. Ruttenborg K. Johansen Biri Travbane 4 08/2 - 09 / 2 2100 34,1 94
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame K. Johansen Bjerke Travbane 8 15/1 - 02 / 6 2100 36,0ag 92