<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V75-1
V5-3
AGRIA dyreforsikrings stayerløp. Seiersdekken

Kaldblods 3140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr., 40 m. ved 450.001 kr., 60 m. ved 750.001 kr.
3-15-årige høyest 1.400.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-1 Plass : 8-5-1

1 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -10 938 2015: -9 -1 -1 -0 -5 -45 343
Gjerv Prinsen 3160 1 Plass 537 612
10 år MØRKBR H v.Lome Elden M. Valstad Östersund 1 06/6 - 10 / 2 1609 22,6a 27
e. Guri Pålla v. Pål Best M. Valstad Leangen Travbane 0 26/5 - 06 / 14 2160 28,7 g 84
Stall M.O.M. M. Valstad Östersund 1 18/5 - 06 / 3 1660 23,9 134
M. Valstad M. Valstad Leangen Travbane 2 28/4 - 05 / 10 1660 27,7 105
gul m/rød v M. Valstad Leangen Travbane 5 03/3 - 06 / 8 1640 27,6ag 50
2 2016: -10 -1 -1 -0 -2 -42 524 2015: -12 -0 -2 -0 -6 -39 223
Solberg Jerkeld* 2 Plass 543 417
9 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Lindqvist Bodø Travbane 4 15/6 - 02 / 2 2100 30,0 g 29
e. Solberg Vinni v. Rappfot G. Kanstad Harstad Travpark 1 08/6 - 01 / 1 2500 30,9 16
Sverige O. Lindqvist Harstad Travpark 1 18/5 - 06 / 3 2040 30,0 14
E. Høitomt Mats Utter G. Kanstad Harstad Travpark 1 10/5 - 01 / 2 2040 28,7 70
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Lindqvist Bergsåker 0 02/5 - 06 / 1 2160 28,7 41
3 2017: -8 -0 -2 -0 -2 -26 000 2016: -11 -1 -3 -1 -2 -76 000
Smedviktor 3180 1 Plass 892 109
9 år MØRKBR H v.Alm Viktor L. Pedersen Biri Travbane P 13/6 - 25 / 1 2100 29,3 P
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 21/4 - 06 / 1 1640 26,3 119
Torbjørn Smedsrud /Fåberg K. Malmin Momarken Travbane 5 08/4 - 07 / 2 2140 27,1a 360
G. Gundersen Torbjørn Smedsrud K. Malmin Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 5 1640 24,6 591
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Kolle Leangen Travbane 7 15/3 - 10 / 11 2160 28,9 460
4 2015: -8 -1 -1 -2 -1 -121 000 2014: -16 -1 -0 -1 -5 -71 500
Bjørlifaks 3200 1 Plass 949 874
10 år LYSBRUN H v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane - 07/6 - 06 / 7 3160 dg 1470
e. Blæs Lina v. Alm Rigel G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/5 - 07 / 10 1609 26,6ag 125
Bjørlia Veterinær og Avlsstasjon- Evajo AB G. Gundersen Drammen Travbane 5 01/5 - 02 / 5 1700 24,6ag 197
L. Kolle Heidi Moen (T) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 10 / 11 2120 27,7 740
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane P 05/3 - 20 / 7 2160 31,2 P
5 2014: -17 -2 -4 -4 -5 -263 553 2013: -26 -13 -6 -2 -3 -597 062
Pondus 2 Plass 1 260 949
7 år LYSBRUN H v.Lome Elden A. Nilsen Östersund 3 07/6 - 07 / 4 2160 23,9 46
e. Rigeljenta v. Alm Rigel A. Nilsen Momarken Travbane 4 19/5 - 04 / 11 2140 23,3a 184
Stall Turid-Laila A. Nilsen Biri Travbane 3 03/5 - 10 / 8 2120 25,6 80
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 1 20/4 - 08 / 8 2200 24,2 13
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Östersund 3 18/4 - 06 / 3 2180 24,0 g 41
6 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -3 -2 -1 -1 -150 185
Alsaker Faks 3 Plass 972 396
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Drammen Travbane 0 14/6 - 10 / 10 2520 26,5 g 290
e. Alsaker Eldmøy v. Elding U. Eriksson Östersund - 07/6 - 07 / 2 2160 dg 485
Stall Slettvoll K. Johansen Leangen Travbane 0 26/5 - 09 / 5 1680 br g 75
K. Johansen John Helge Gravvold (A) U. Eriksson Hagmyren 1 15/5 - 01 / 1 2680 26,7 47
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Kristiansen Leangen Travbane 0 05/5 - 06 / 7 2180 br g 35
7 2017: -14 -4 -1 -4 -4 -795 551 2016: -21 -4 -5 -2 -4 -700 998
Tekno Jerken 4 Plass 3 077 740
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Solvalla 0 25/5 - 10 / 7 1609 21,5ag 285
e. Jerkegnista v. Pilmingnist H. Torvinen Vermo 3 10/5 - 04 / 1 2100 22,2ag 600
Tor Brænden /Oslo G. Gundersen Åby 3 26/4 - 04 / 3 2180 23,9 70
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Forus Travbane 3 12/4 - 06 / 15 2080 24,1 40
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 3 05/4 - 10 / 14 2180 25,6 g 133
8 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -26 500 2016: -9 -1 -1 -1 -2 -78 000
Briskeby Rauen 5 Plass 1 757 417
9 år RØD H v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 07/6 - 06 / 13 3180 25,6 138
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 28/5 - 07 / 1 2100 23,6a 222
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Biri Travbane 6 03/5 - 10 / 6 2120 25,8 125
F. Hamre Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 05/4 - 10 / 15 2180 26,0 402
Delt mørkblå/lysblå, reklame O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 10 1660 23,4 156
9 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -22 500 2015: -17 -3 -2 -2 -4 -220 773
Nordlirappen 6 Plass 1 135 983
9 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten J. Blekkan Bjerke Travbane 6 07/6 - 06 / 6 3160 26,6 70
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 3 26/5 - 09 / 4 1680 24,5 g 11
Stall Skulmoen J. Blekkan Momarken Travbane 3 19/5 - 04 / 1 2140 23,0a 92
J. Blekkan J. Blekkan Biri Travbane 1 03/5 - 10 / 12 2120 25,6 92
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Östersund 1 18/4 - 06 / 2 2160 23,9 73
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 7 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Lier Biri Travbane 3 13/6 - 09 / 8 1620 25,4 94
e. Ara Tulla v. Atom Vinter O. Sagholen Bjerke Travbane 4 07/6 - 06 / 8 3160 26,4 471
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke K. Lier Bergen Travpark 1 31/5 - 07 / 11 1640 25,1 238
T. Borg Per Arvesen (A) K. Lier Sørlandets Travpark 2 24/5 - 04 / 14 1680 25,1 1092
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 8 2140 27,7a 765