Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 3.001 kr.
3-15-årige høyest 13.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-3-5 Plass : 11-3-5

1 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silver Faks 2140 1 Plass 0
4 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane - 25/5 - 01 / 1 2100 dg 66
e. Mia Maiken v. Lykke Gutten T. Borg Jarlsberg Travbane P 28/3 - 20 / 13 2120 40,9 g P
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S G. Kihle Jarlsberg Travbane N 24/1 - 20 / 6 2120 dgpp N
V. Hop Geir Kihle (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -7 -0 -0 -0 -4 -8 500
Skala 2 Plass 12 500
7 år SVART HP v.Elding K. Brenden Biri Travbane 8 06/6 - 09 / 11 2100 35,9 838
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Momarken Travbane 0 11/3 - 08 / 5 2140 dist g 277
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Momarken Travbane 0 25/2 - 08 / 4 2160 39,4 g 247
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane P 12/2 - 20 / 8 2160 39,4 P
gul m/svart skråbånd. S. Fossen Bjerke Travbane P 25/1 - 20 / 7 2160 41,8 P
3 2016: -15 -0 -2 -1 -4 -35 000 2015: -12 -2 -1 -0 -3 -53 500
Nora Mi 3 Plass 117 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 4 06/6 - 09 / 9 2100 34,0 31
e. Seile Kos v. Troll Kos G. Gundersen Bjerke Travbane P 28/5 - 21 / 7 2160 32,5 P
Stall Arverud
G. Gundersen Vibeke Anita Trondsen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -14 -0 -0 -0 -4 -12 500
Villting 4 Plass 52 500
11 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Sørlandets Travpark P 24/5 - 20 / 2 2140 38,1 P
e. Bø Rene v. Alm Hellin G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 08 / 8 2120 dist rg 848
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen K. Malmin Sørlandets Travpark - 19/1 - 01 / 1 2140 dg 163
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 08/12 - 01 / 5 2140 dg g 318
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 08/11 - 01 / 5 2100 40,8 185
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -1 -0 -1 -8 000
Junior Brodern 5 Plass 20 000
6 år BRUN V v.Trø Faks B. Steinseth Biri Travbane 0 06/6 - 09 / 3 2100 37,1 625
e. Sæther Anja v. Plugg P. Midtfjeld Momarken Travbane - 17/12 - 08 / 3 2140 dg 248
Tore Lereng /Gjøvik O. Mikkelborg Drammen Travbane 6 16/11 - 01 / 2 2100 40,3 111
P. Midtfjeld Tore Lereng A. Stensen Biri Travbane P 20/10 - 20 / 4 2120 40,6 P
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
6 2017: -8 -2 -2 -0 -3 -87 500 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -11 000
Kossar 2160 1 Plass 177 000
7 år MØRKBR H v.H.G. Elessar H. Holm Jarlsberg Travbane 3 25/5 - 01 / 15 2120 33,6 242
e. Troll Kosa v. Kos Knekten P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 11/5 - 01 / 4 2140 36,4 299
Pål Roger Skog /Lierskogen D. Dalen Drammen Travbane P 08/4 - 20 / 5 2120 40,0 P
H. Holm Pål Roger Skog D. Dalen Drammen Travbane 04/9 - 21 / 5 1700 55,1 B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Drammen Travbane 21/8 - 22 / 5 1720 57,6 B
7 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 2 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Klosterskogen Travbane 5 29/5 - 03 / 8 2100 33,3 635
e. Påluna v. Pål Even G. Antonsen Bjerke Travbane - 14/5 - 10 / 2 2140 dg 315
Tore Sandaker /Slitu G. Antonsen Momarken Travbane 1 21/4 - 10 / 2 2140 34,8 202
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane P 30/3 - 20 / 7 2160 35,6 P
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Momarken Travbane 20/11 - 22 / 10 2160 50,5 B
8 2014: -7 -0 -0 -2 -4 -16 500 2013: -3 -0 -0 -1 -1 -5 500
Sarda 3 Plass 22 000
7 år MØRKBR HP v.Spikeld L. Kolle Momarken Travbane 4 11/5 - 01 / 10 2160 33,3 197
e. Arga v. Viljesterk T. Solberg Drammen Travbane 6 14/4 - 08 / 13 2120 35,8 145
Terje Borstad /Fosser M. Ottersen Drammen Travbane 5 28/10 - 10 / 2 2100 36,4 101
M. Ottersen L. Kolle Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 14 2120 37,2 g 84
grå m/grønt skulderstykke + reklame M. Ottersen Biri Travbane 3 20/9 - 01 / 1 2100 34,8 g 353
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 4 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 8 29/5 - 01 / 5 2100 36,4 g 61
e. Id Elida v. Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 25/5 - 01 / 9 2100 34,6 210
Stall Ida Christine K. Johansen Bjerke Travbane P 09/4 - 22 / 5 2140 39,1 g P
K. Johansen Per Gunnar Roos K. Johansen Bjerke Travbane 12/9 - 27 / 12 1680 53,0 g B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 05/9 - 24 / 11 1680 56,1 B
10 2015: -6 -0 -0 -0 -4 -8 000 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -8 500
Vassbø Frøkna 5 Plass 22 500
9 år BRUN HP v.Pål Even F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 13/5 - 02 / 10 2100 dist g 1356
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 01/5 - 08 / 13 2120 35,0 428
Marthe Knudsen /Skjeberg F. Mjølnerød Momarken Travbane 4 21/4 - 10 / 10 2160 34,9 g 476
F. Mjølnerød Marthe Knudsen F. Mjølnerød Drammen Travbane 7 25/3 - 02 / 3 2100 36,9 230
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane P 16/2 - 20 / 7 2160 36,9 P
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hoppegodt 6 Plass 48 000
7 år BRUN HP v.Lome Kongen E. Gravdal Klosterskogen Travbane - 29/5 - 03 / 1 2100 dg 448
e. Sjefå v. Sjefen K. Malmin Jarlsberg Travbane 5 02/5 - 01 / 13 2120 33,0 239
Vilde Jahren Bringaker /Eidsfoss E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 01 / 4 2100 35,1 g 50
E. Høitomt Vilde Jahren Bringaker E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 20/3 - 08 / 11 2120 36,6 230
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 21/6 - 08 / 6 2100 38,5 g 647
12 2014: -9 -0 -2 -0 -4 -20 743 2013: -3 -0 -0 -0 -3 -10 000
Løten Balder 7 Plass 30 743
4 år BRUN V v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane - 30/5 - 03 / 3 2100 dg 385
e. Løten Nilla v. Nilas G. Austevoll Biri Travbane 0 21/3 - 02 / 3 2100 38,3 132
Oddveig Johnsen /Løten B. Steinseth Bjerke Travbane 5 05/3 - 01 / 15 2160 36,9 105
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/10 - 01 / 3 2140 35,6 119
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt A. Stensen Biri Travbane 6 11/10 - 08 / 7 2100 35,0 404
13 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -24 -0 -0 -1 -12 -31 500
Haugseth Mari 8 Plass 31 500
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld O. Kjenner Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 9 2100 33,0a 756
e. Gjerdingpila v. Grans Trygg O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/5 - 10 / 10 2140 33,6 g 1343
Erling Knutsen-Kjell Andre Knutsen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 01/5 - 07 / 4 2100 34,8 1165
O. Kjenner Erling Knutsen O. Mikkelborg Momarken Travbane - 21/4 - 10 / 7 2160 dg 255
Svart m/oransje stolpe,rekl. Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 04/4 - 01 / 15 2120 36,8 616