<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V5-3
V75-1
FELLESKJØPETS LØP - GRUNNCUPEN

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.001 kr., 40 m. ved 250.001 kr.
3-15-årige høyest 400.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-1 Plass : 2-5-1

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kenya 2100 1 Plass 113 974
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Brenden Årjäng 5 27/5 - 05 / 2 1660 29,7 28
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Åmål 1 17/5 - 08 / 4 2080 29,6 50
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 0 07/5 - 09 / 7 2140 33,3 g 544
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane 2 17/4 - 03 / 11 1640 29,6a 56
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane 6 30/3 - 05 / 12 2660 32,4 95
2 2014: -17 -5 -5 -2 -2 -427 319 2013: -2 -0 -0 -1 -1 -6 500
Vinning Ferd 2 Plass 435 819
5 år BRUN H v.Vinning Kos J. Bjerring Klosterskogen Travbane 1 29/5 - 06 / 14 2120 28,4 196
e. Ferda v. Lauvås Pipo J. Bjerring Bjerke Travbane 3 21/5 - 05 / 3 2140 29,3 34
Kjetil Lobben-Jan Martin Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 4 07/5 - 09 / 10 2140 30,9 g 24
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 1 11/4 - 07 / 15 2120 29,2 105
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Momarken Travbane 1 30/3 - 05 / 3 2660 31,6 65
3 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -13 -2 -4 -1 -1 -78 000
Lykkje Elise 3 Plass 100 000
6 år SVART HP v.Åsajerven J. Kvikstad Biri Travbane 0 06/6 - 04 / 14 1620 31,2 g 128
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 14/5 - 05 / 1 2140 29,3 79
Ola Rusten /Eina J. Kvikstad Biri Travbane 6 25/4 - 10 / 3 2600 32,5ag 56
J. Kvikstad Ola Rusten J. Kvikstad Biri Travbane 1 13/4 - 03 / 4 1609 29,4a 55
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 2 04/4 - 08 / 8 2120 32,7 35
4 2017: -16 -1 -3 -1 -7 -77 000 2016: -19 -6 -5 -4 -2 -167 500
Frøyu Trym 4 Plass 379 500
9 år BRUN V v.Moe Odin A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 25/5 - 03 / 7 1600 27,3 235
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll A. Frønes Bjerke Travbane 0 15/5 - 04 / 2 2100 30,3a 149
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm A. Frønes Sørlandets Travpark 3 04/5 - 05 / 15 2180 30,2 136
A. Frønes Terje Villum A. Frønes Drammen Travbane 3 22/4 - 04 / 3 2100 29,9a 63
Mørk blå m/burg.ermer,reklame A. Frønes Bjerke Travbane 4 02/4 - 03 / 10 2140 31,1 281
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -15 162 2018: -18 -1 -5 -3 -7 -444 698
Smedheim Solan 5 Plass 3 336 494
8 år BORKET H v.Bork Odin K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 27/4 - 01 / 6 2120 27,1 33
e. Lila v. Bokli Balder K. Johansen Östersund 2 08/4 - 02 / 1 2160 31,3 g 22
Eirik Djuve /Sola K. Johansen Bjerke Travbane 1 07/3 - 07 / 1 2140 33,3 35
K. Johansen Jan Ketil Brattås K. Johansen Leangen Travbane 2 24/2 - 07 / 2 2140 38,5 24
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane P 20/9 - 24 / 9 2120 37,6 P
6 2016: -4 -2 -0 -1 -1 -64 000 2015: -5 -0 -0 -1 -1 -6 000
Skaffer Elden* 6 Plass 251 500
9 år SVART H v.Lome Elden J. Eriksen Forus Travbane - 03/6 - 08 / 4 2040 dg 39
e. Skaffer Tia v. Metsgar J. Eriksen Forus Travbane 1 06/5 - 04 / 3 2040 29,5 109
Sverige J. Eriksen Bergen Travpark 5 24/4 - 04 / 8 2100 29,4 87
J. Eriksen Geir Arne Eriksen (T) J. Eriksen Bergen Travpark 4 03/4 - 07 / 2 2100 29,6 113
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Undem Sørlandets Travpark 2 02/7 - 03 / 1 2140 28,5a 84
7 2014: -10 -3 -0 -0 -2 -70 500 2013: -18 -3 -1 -2 -3 -77 000
Spang Molvin 7 Plass 147 500
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane 1 21/5 - 05 / 12 2160 28,3 70
e. Eidsjenta v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 1 30/4 - 04 / 11 2660 29,0 166
Ole Synstelien /Eina O. Østre Momarken Travbane 4 17/4 - 05 / 1 2140 31,1 g 113
O. Østre Ole Synstelien O. Østre Biri Travbane 0 21/3 - 01 / 11 1609 32,9ag 62
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane - 12/3 - 03 / 1 2100 dg a 52
8 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 8 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding R. Kruse Bjerke Travbane 5 07/5 - 03 / 2 1609 28,8ag 22
e. Lappnora v. Lappello* (S) R. Kruse Bjerke Travbane 3 16/4 - 02 / 3 2160 28,3 113
Stall Nora R. Kruse Momarken Travbane 1 08/4 - 04 / 3 1640 29,2a 21
R. Kruse Knut Erland Lund R. Kruse Momarken Travbane 4 14/1 - 01 / 2 2160 30,6 56
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Momarken Travbane 2 17/12 - 04 / 3 1640 29,0 58
9 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -5 -3 -1 -3 -135 000
Super Sjefen 2120 1 Plass 266 000
6 år SVART V v.Sjefen M. Gundersen Forus Travbane 2 03/6 - 08 / 7 2060 29,5 25
e. Bringakers Sara v. Lykkebron* K. Djøseland Forus Travbane 3 20/5 - 08 / 15 2080 28,3 52
Renate Lea /Kleppe K. Djøseland Bergen Travpark 2 08/5 - 06 / 7 2100 29,0a 23
Å. Tengsareid Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Forus Travbane 2 29/4 - 07 / 2 1600 26,1 78
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Forus Travbane 4 12/4 - 09 / 4 2040 29,3 113
10 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -12 -4 -3 -0 -2 -313 783
Søndre Jerkeld 2 Plass 1 085 283
10 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane 2 06/6 - 06 / 9 2600 28,9a 40
e. Søndre Lill v. Atom Vinter E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 10/5 - 04 / 7 2120 27,4 55
Stall Søndre E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 18/4 - 06 / 4 2100 28,2 26
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane - 05/4 - 08 / 2 2140 dg 46
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 29/3 - 04 / 2 2640 29,0 g 130
11 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -3 -0 -9 -119 000
Gjøndin 3 Plass 477 500
8 år MØRKBR H v.Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 31/5 - 07 / 10 2100 26,1a 44
e. Aldina v. Alm Svarten K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 25/5 - 07 / 3 2600 28,0 18
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 10/5 - 04 / 8 2120 26,6 187
D. Dalen Bjørn Larsen (T) K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 07 / 8 2120 28,1 g 31
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 1 16/4 - 02 / 5 2160 28,1 303
12 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -1 -2 -3 -6 -81 000
Haugestad Jon 4 Plass 408 000
9 år MØRKBR H v.Lex Jon E. Høitomt Bjerke Travbane 3 06/6 - 04 / 1 2100 29,1ag 117
e. Dora Mi v. Alm Hellin H. Eggen Bjerke Travbane 2 28/5 - 08 / 2 2140 28,3 g 173
Eivind Gravdal /Hof S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 10/5 - 03 / 10 1609 27,9ag 194
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 7 30/4 - 04 / 14 2680 29,9 165
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 2 17/4 - 05 / 10 2160 30,0 91
13 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -19 500 2018: -20 -0 -0 -2 -5 -30 491
Tallas 2140 1 Plass 676 491
12 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 1 24/5 - 02 / 8 2180 26,1 79
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Sørlandets Travpark 1 18/5 - 06 / 3 1609 25,2a 72
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 5 16/4 - 03 / 7 2600 27,8ag 239
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 10/4 - 06 / 12 1700 27,4a 271
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 4 28/3 - 04 / 10 2120 26,8 257
14 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 2 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 29/5 - 02 / 4 2100 28,3a 57
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* A. Frønes Sørlandets Travpark 0 18/5 - 06 / 9 1609 26,5a 210
Team Baiasen A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 18/4 - 06 / 14 2120 29,5 g 202
G. Austevoll Elin Gumpen Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 25/3 - 01 / 8 2060 28,0 130
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Malmin Sørlandets Travpark 5 16/3 - 06 / 4 2160 28,3 54
15 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 3 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 3 04/6 - 07 / 6 2160 28,2 25
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Sørlandets Travpark 2 18/5 - 06 / 1 1609 25,3a 21
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Sørlandets Travpark 1 04/5 - 09 / 14 2180 28,2 19
G. Gundersen Vilde M. Kals (A) V. Kals Drammen Travbane 1 14/4 - 06 / 2 1700 26,1ag 27
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 26/3 - 03 / 10 2100 27,7a 77