<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V5-5
Oppland og Omegn Hesteeierforenings løp
MONTÉLØP
Kaldblods 1600 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr.
5-15-årige.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-14-8 Plass : 2-14-8

1 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 1600 1 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Bjerke Travbane 3 04/6 - 08 / 5 2160 26,0 709
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Bergen Travpark 0 31/5 - 09 / 4 2100 25,8 g 1045
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Bjerke Travbane 0 21/5 - 02 / 15 2160 26,9 1283
S. Vereide Per Arvesen (A) T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/4 - 05 / 10 2160 27,3 391
Grønn m/gule sømmer, reklame P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 29/3 - 08 / 13 1660 27,1 g 986
2 2017: -10 -0 -1 -2 -3 -33 411 2016: -14 -2 -2 -3 -6 -115 966
Hæve Alma 2 Plass 856 265
11 år MØRKBR HP v.Alm Viktor T. Kleveland Leangen Travbane 2 02/6 - 08 / 7 2200 27,3 84
e. Eldi Stjerna v. Elding T. Kleveland Bergen Travpark 0 31/5 - 07 / 6 1620 27,0 204
Geir Solem-Trude Kleveland T. Kleveland Leangen Travbane 1 12/5 - 09 / 8 1680 28,1 r 50
T. Kleveland Geir Solem J. Blekkan Leangen Travbane 5 05/5 - 06 / 3 2140 28,0 104
Kongeblå,sv/hv.sirkel,sv.mansj,hv.ermr T. Kleveland Leangen Travbane 1 15/4 - 07 / 7 2180 28,3 19
3 2014: -8 -0 -0 -1 -4 -13 500 2013: -13 -0 -3 -1 -5 -94 000
Baldergutt 3 Plass 485 500
12 år BRUN V v.Bokli Balder V. Hop Biri Travbane 0 23/5 - 08 / 1 1609 25,8ag 270
e. Augne Stjerna v. Elding T. Solberg Drammen Travbane 5 13/5 - 04 / 7 1700 27,3a 161
Torgeir Lyseng /Fagernes K. Malmin Bjerke Travbane 0 09/4 - 05 / 9 2160 29,1 g 912
J. Øveraasen Torgeir Lyseng K. Malmin Drammen Travbane - 17/3 - 05 / 8 1700 dg a 309
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm S. Hogner Biri Travbane P 14/3 - 21 / 3 2100 34,5 P
4 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -2 -2 -1 -1 -67 125
Gobbi 4 Plass 424 331
10 år MØRKBR V v.Moe Odin R. Aarlie Sørlandets Travpark 0 24/5 - 04 / 8 1660 32,1 1600
e. Kos Era v. Kos Knekten L. Thue Sørlandets Travpark 0 26/4 - 09 / 3 1640 br 528
Erik Skaug /Røyse L. Kolle Bjerke Travbane 0 12/2 - 06 / 2 2140 31,2 366
R. Aarlie Erik Skaug (A) L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/1 - 06 / 12 2100 31,0a 798
Delt svart/rød V. Hop Momarken Travbane 0 05/1 - 04 / 5 2140 33,1ag 202
5 2015: -9 -1 -0 -0 -3 -34 000 2014: -15 -1 -1 -1 -5 -75 500
Osingen 1620 1 Plass 870 500
9 år RØD H v.Moe Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 01/6 - 06 / 7 1660 24,8 166
e. Rolana v. Dublan E. Linn Sørlandets Travpark 0 24/5 - 04 / 13 1680 br g 402
Arthur Bø /Bø I Telemark K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 21/5 - 08 / 6 2160 26,7 118
K. Kvasnes Arthur Bø (T) T. Borg Drammen Travbane 6 01/5 - 02 / 10 1700 24,7a 401
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl S. Løvvold Drammen Travbane P 22/4 - 21 / 2 2100 34,7 P
6 2017: -10 -2 -1 -1 -5 -120 555 2016: -18 -1 -3 -2 -2 -98 906
Finnskog Sjefen 2 Plass 1 076 610
12 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Jarlsberg Travbane 4 31/5 - 02 / 11 1609 22,9a 64
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) L. Kolle Biri Travbane 1 23/5 - 08 / 6 1609 24,8a 23
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog L. Kolle Bjerke Travbane 1 14/5 - 07 / 5 1609 24,2a 117
R. Sandersen Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Momarken Travbane 0 08/4 - 07 / 11 2140 28,2a 451
Grå m/svarte ermer, hvite kanter,rekl H. Kulblik Färjestad 0 31/3 - 07 / 3 2180 27,9 579
7 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 3 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin L. Gundersen Bjerke Travbane 0 21/5 - 08 / 7 2160 dist 548
e. Kalsstjerna v. Korbest G. Flåten Bjerke Travbane 0 14/5 - 07 / 4 1609 25,4a 365
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland G. Flåten Drammen Travbane - 01/5 - 02 / 3 1700 dg a 419
E. Hafskjold Thore Hansen E. Hafskjold Drammen Travbane 3 17/3 - 08 / 8 2120 27,9 474
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar M. Helland Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 8 2100 28,3 980
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 4 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Bjerke Travbane 4 07/6 - 06 / 8 3160 26,4 471
e. Ara Tulla v. Atom Vinter K. Lier Bergen Travpark 1 31/5 - 07 / 11 1640 25,1 238
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke K. Lier Sørlandets Travpark 2 24/5 - 04 / 14 1680 25,1 1092
K. Lier Per Arvesen (A) O. Sagholen Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 8 2140 27,7a 765
Tredelt turk/hv/lilla, lilla ermer O. Sagholen Biri Travbane 5 03/5 - 10 / 13 2120 25,8 1011
9 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -15 -1 -2 -2 -5 -124 505
Ellestad Hero 5 Plass 641 005
12 år SVART V v.Elding P. Buer Sørlandets Travpark 0 01/6 - 06 / 8 1660 26,3 390
e. Palma v. Alm Rigel S. Werder Bjerke Travbane - 21/5 - 08 / 1 2140 dg 421
Ragnhild Gjengedal /Gol L. Kolle Drammen Travbane 4 01/5 - 02 / 2 1700 24,6a 924
L. Moen Heidi Moen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 10 2100 28,4a 350
Hvit m/turkis erm&sidef,sølv seler,rek L. Kolle Biri Travbane 0 20/10 - 09 / 4 2100 30,1a 154
10 2014: -19 -1 -2 -2 -6 -63 270 2013: -21 -2 -2 -4 -3 -82 501
Skusviken 6 Plass 631 071
15 år RØD V v.Braute H. Bye Bjerke Travbane 0 21/5 - 08 / 4 2140 28,3 462
e. Freidi v. Alm Rigel K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/5 - 07 / 11 1609 25,7a 210
Kirsti Krybelsrud /Svene E. Høitomt Drammen Travbane 2 01/5 - 02 / 1 1700 23,9a 118
J. Dagsvold Knut Erik Krybelsrud H. Bye Färjestad 7 18/4 - 04 / 2 2160 28,2 91
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek E. Andersen Bjerke Travbane - 05/4 - 10 / 3 2140 dg 802
11 2016: -19 -2 -3 -1 -7 -219 622 2015: -3 -0 -0 -2 -0 -34 500
Norheim Faksen 1640 1 Plass 2 657 211
11 år SVART H v.Järvsöfaks (S) S. Løvvold Bergen Travpark 3 31/5 - 07 / 14 1660 24,3 g 31
e. Norheim Elle v. Elding S. Løvvold Sørlandets Travpark - 24/5 - 04 / 15 1720 g0 g 30
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid S. Eilefsen Jarlsberg Travbane P 16/5 - 20 / 10 2120 24,3 P
S. Løvvold Stian Eilefsen (T) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane - 19/4 - 06 / 2 2100 dg a 109
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 02/4 - 06 / 5 2100 24,7ag 192
12 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 2 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 5 21/4 - 06 / 6 1660 24,8 215
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 0 02/4 - 06 / 1 2100 25,6a 763
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll L. Pedersen Biri Travbane P 22/11 - 22 / 4 2120 31,6 P
S. Hogner Brynjulf Bjørge B. Steinseth Biri Travbane 0 09/11 - 09 / 11 2620 br 1327
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 28/8 - 03 / 8 2100 24,6a 628
13 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -1 -2 -1 -5 -61 376
Juni Blixten (S) 3 Plass 1 433 049
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Berdalen Leangen Travbane 0 12/5 - 09 / 9 1700 br 22
e. Juni Dam* (S) v. Finn Sabin (S) C. Antonsen Momarken Travbane 2 21/4 - 06 / 11 1660 24,0 332
Line Fjeldvik-Finn Holmen M. Berdalen Drammen Travbane 0 17/3 - 08 / 14 2160 br 523
M. Berdalen Line Fjeldvik M. Berdalen Hagmyren 5 21/6 - 10 / 1 1640 25,7a 33
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek M. Berdalen Bergen Travpark 3 04/5 - 08 / 15 1660 24,5 125
14 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 4 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Bjerke Travbane 7 07/6 - 06 / 14 3180 26,2 126
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Färjestad 3 26/5 - 05 / 3 2180 24,5 g 70
Svein Olav Ruud /Namnå L. Pedersen Bjerke Travbane 1 21/5 - 08 / 13 2180 25,2 20
L. Pedersen Svein Olav Ruud (A) S. Ruud Bjerke Travbane 0 30/4 - 06 / 2 1609 23,8a 196
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek S. Ruud Romme 4 20/4 - 08 / 2 2660 24,7 175
15 2015: -12 -2 -0 -0 -5 -43 901 2014: -23 -1 -1 -3 -10 -101 672
Greis Vinn 5 Plass 1 583 572
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Amundsen Bjerke Travbane 3 21/5 - 08 / 11 2180 25,9 444
e. Høibysiv v. Troll Jahn M. Amundsen Färjestad 5 18/4 - 04 / 3 2200 26,4 231
Thomas Antonsen /Mysen M. Amundsen Drammen Travbane 5 17/3 - 08 / 12 2160 26,8 107
M. Amundsen Gøran Antonsen (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 26/2 - 07 / 4 2100 26,1a 388
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man C. Antonsen Bjerke Travbane 5 05/2 - 07 / 4 1609 25,3a 434