<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
Akershus Traktors stayerløp

Kaldblods 3120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr., 40 m. ved 575.001 kr., 60 m. ved 900.001 kr.
3-15-årige høyest 1.500.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-13 Plass : 3-10-13

1 2014: -14 -0 -2 -1 -4 -103 000 2013: -21 -3 -2 -2 -5 -205 000
Lauvås Blid 3120 1 Plass 384 500
8 år MØRKBR HP v.Nordli Svarten G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 0 10/5 - 04 / 11 2140 27,0 323
e. Gli v. Elding G. Mikkelsen Forus Travbane - 25/3 - 01 / 5 2060 dg 93
Jan Lauvvik /Sandnes G. Mikkelsen Bjerke Travbane 4 08/3 - 05 / 4 2600 29,4ag 195
G. Mikkelsen Jan Lauvvik G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 22/2 - 08 / 7 2140 28,6ag 225
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 25/1 - 08 / 3 2100 28,4a 86
2 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -102 372 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -19 169
Søyset Kaiser 2 Plass 392 310
8 år SVART H v.Nordli Svarten O. Østre Momarken Travbane 0 19/5 - 07 / 11 2140 27,2a 362
e. Tinna Perla v. Rigel Jo O. Østre Jarlsberg Travbane 1 10/5 - 04 / 2 2100 27,0 377
Lene Søyseth /Surnadal L. Søyseth Leangen Travbane 5 07/4 - 07 / 10 2160 30,0 62
O. Østre Lene Søyseth (A) O. Østre Bjerke Travbane 4 02/4 - 02 / 6 2140 29,9 40
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Søyseth Leangen Travbane 1 03/3 - 02 / 3 2160 29,5 115
3 2017: -11 -1 -2 -1 -5 -94 000 2016: -23 -6 -2 -1 -7 -430 000
Bokli Vind 3140 1 Plass 1 639 532
9 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 21/5 - 02 / 9 2160 25,2 16
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/5 - 06 / 9 2100 24,7a 26
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Klosterskogen Travbane - 19/4 - 10 / 3 2100 dg 24
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/4 - 08 / 8 2160 25,8 19
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 19/3 - 03 / 1 1609 24,6a 25
4 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 2 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip T. Borg Bjerke Travbane 3 21/5 - 02 / 8 2160 25,9 129
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 2 14/5 - 08 / 4 2600 25,6a 18
Carl Gunnar Myhre /Larvik V. Hop Bjerke Travbane 3 23/4 - 06 / 12 2100 26,0a 90
T. Solberg Petter Glittum (T) T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/4 - 03 / 1 2600 27,2a 26
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Leangen Travbane 0 15/3 - 04 / 14 2180 29,8 g 21
5 2016: -9 -2 -2 -1 -2 -91 000 2015: -20 -2 -3 -2 -5 -76 500
Stingers (S) 3 Plass 697 204
10 år SVART V v.Lome Elden H. Tvedt Bjerke Travbane 0 21/5 - 02 / 10 2160 26,6 g 401
e. Utopia* v. Spang Best H. Tvedt Bjerke Travbane 4 07/5 - 06 / 5 2100 25,2a 339
Stall Twits H. Tvedt Bjerke Travbane 6 09/4 - 05 / 5 2160 28,4 122
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Gävle 5 31/1 - 05 / 1 2140 27,5a 35
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl H. Tvedt Bjerke Travbane 5 22/1 - 06 / 8 2100 28,1a 218
6 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -22 500 2015: -17 -3 -2 -2 -4 -220 773
Nordlirappen 3160 1 Plass 1 135 983
9 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten J. Blekkan Leangen Travbane 3 26/5 - 09 / 4 1680 24,5 g 11
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Momarken Travbane 3 19/5 - 04 / 1 2140 23,0a 92
Stall Skulmoen J. Blekkan Biri Travbane 1 03/5 - 10 / 12 2120 25,6 92
J. Blekkan J. Blekkan Östersund 1 18/4 - 06 / 2 2160 23,9 73
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Bjerke Travbane 4 05/4 - 10 / 4 2160 26,3 252
7 2015: -8 -1 -1 -2 -1 -121 000 2014: -16 -1 -0 -1 -5 -71 500
Bjørlifaks 2 Plass 949 874
10 år LYSBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/5 - 07 / 10 1609 26,6ag 125
e. Blæs Lina v. Alm Rigel G. Gundersen Drammen Travbane 5 01/5 - 02 / 5 1700 24,6ag 197
Bjørlia Veterinær og Avlsstasjon- Evajo AB T. Borg Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 10 / 11 2120 27,7 740
L. Kolle Heidi Moen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane P 05/3 - 20 / 7 2160 31,2 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl U. Ohlsson Gävle 4 21/2 - 03 / 1 2140 27,5a 21
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 3 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) K. Lier Bergen Travpark 1 31/5 - 07 / 11 1640 25,1 238
e. Ara Tulla v. Atom Vinter K. Lier Sørlandets Travpark 2 24/5 - 04 / 14 1680 25,1 1092
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke O. Sagholen Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 8 2140 27,7a 765
O. Sagholen Per Arvesen (A) O. Sagholen Biri Travbane 5 03/5 - 10 / 13 2120 25,8 1011
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl T. Borg Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 13 1660 24,2 g 451
9 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -0 -3 -0 -2 -28 500
Eikdølen 4 Plass 841 832
7 år RØD V v.Moe Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 01/6 - 06 / 6 1660 24,2 91
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Biri Travbane 0 03/5 - 10 / 9 2120 br 889
Stall Hekkfjell E. Høitomt Forus Travbane 0 12/4 - 06 / 11 2060 26,1 342
E. Høitomt T. Borg Sørlandets Travpark 0 06/4 - 02 / 1 2180 27,2 g 355
Hvit m/svarte ermer, reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 16/3 - 02 / 7 2180 27,0 82
10 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000 2016: -17 -1 -2 -2 -12 -145 178
Fetter'n T.G. 3180 1 Plass 1 806 734
11 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Färjestad 2 26/5 - 05 / 4 2180 24,2 47
e. Trollvilja v. Troll Jahn E. Schem Momarken Travbane 0 19/5 - 04 / 6 2140 br a 441
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Biri Travbane 4 03/5 - 10 / 10 2120 25,7 39
G. Gundersen G. Gundersen Romme 3 20/4 - 08 / 1 2660 24,5 80
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Eskilstuna 4 03/11 - 08 / 3 2140 25,9a 60
11 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -64 484 2016: -11 -0 -1 -5 -3 -107 707
Art Kjarvald 2 Plass 1 653 765
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/5 - 07 / 11 2100 23,7a 435
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Biri Travbane 0 03/5 - 10 / 14 2120 26,4 186
Creang AB G. Austevoll Bjerke Travbane 2 05/4 - 10 / 11 2160 26,3 210
G. Austevoll Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/3 - 08 / 9 2140 25,2 g 177
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/3 - 09 / 10 2140 24,7 g 245
12 2014: -7 -0 -1 -0 -4 -26 516 2013: -13 -0 -4 -0 -2 -39 363
Haga Kungen* (S) 3 Plass 921 284
13 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) B. Goop Färjestad 6 26/5 - 05 / 11 2180 25,0 202
e. Haga Lotta (S) v. Toddy A. Rønning Färjestad 4 18/4 - 04 / 10 2180 26,7 210
Sverige M. Johansson Momarken Travbane 0 22/3 - 08 / 1 2140 26,9 g 872
P. Midtfjeld Nicklas Sundqwist (A) M. Johansson Bjerke Travbane 2 07/3 - 06 / 11 1609 25,6a 243
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Johansson Gävle - 22/2 - 09 / 6 2140 dg g 1419
13 2017: -4 -1 -0 -0 -2 -26 500 2016: -9 -1 -1 -1 -2 -78 000
Briskeby Rauen 4 Plass 1 757 417
9 år RØD H v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 28/5 - 07 / 1 2100 23,6a 222
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Biri Travbane 6 03/5 - 10 / 6 2120 25,8 125
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 05/4 - 10 / 15 2180 26,0 402
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 10 1660 23,4 156
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl F. Hamre Momarken Travbane 5 22/3 - 08 / 5 2140 24,9 307
14 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 5 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Färjestad 3 26/5 - 05 / 3 2180 24,5 g 70
e. Månami v. Troll Jahn L. Pedersen Bjerke Travbane 1 21/5 - 08 / 13 2180 25,2 20
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Bjerke Travbane 0 30/4 - 06 / 2 1609 23,8a 196
S. Ruud S. Ruud Romme 4 20/4 - 08 / 2 2660 24,7 175
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 5 02/4 - 06 / 2 2100 25,0a 154
15 2015: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2014: -16 -5 -1 -0 -5 -161 226
Remelden 6 Plass 1 627 760
10 år SVART H v.Lome Elden B. Ekløf Östersund 6 18/5 - 08 / 2 2680 24,5 68
e. Remina v. Finstad Lars B. Ekløf Leangen Travbane 1 05/5 - 06 / 11 2200 25,3 15
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen A. Solhus Östersund 4 18/4 - 06 / 4 2180 25,4 49
K. Johansen John Wiggen E. Høitomt Momarken Travbane 0 22/3 - 08 / 12 2160 24,9 381
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Leangen Travbane 1 03/3 - 07 / 6 2180 26,2 28