<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:50 V75-2
Alm Svartens æresløp (sponset av Kjøkkenhuset & Miele)

Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige.
Premier: 200.000-100.000-50.000-25.000-15.000-(10.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-11 Plass : 1-6-11

1 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 1609 1 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder K. Johansen Bjerke Travbane 2 30/4 - 06 / 9 1609 22,2a 20
e. Gylden Perla v. Pajaprins K. Johansen Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 06 / 4 2100 22,6a 22
Bent Olav Wigdal /Vikersund K. Johansen Bjerke Travbane 1 02/4 - 06 / 4 2100 24,4a 13
K. Johansen Pål Sem (T) K. Johansen Momarken Travbane 2 22/3 - 08 / 13 2160 23,6 23
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Drammen Travbane 1 24/8 - 09 / 15 2960 23,9 35
2 2015: -13 -2 -2 -2 -2 -425 378 2014: -18 -4 -2 -1 -6 -523 848
Føynland Kongen 2 Plass 2 003 819
9 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Solvalla 2 25/5 - 10 / 6 1609 20,9a 508
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 10/5 - 06 / 2 2100 22,5a 50
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Momarken Travbane 1 22/3 - 08 / 8 2140 24,4 462
V. Hop Pål Kristiansen (A) G. Flåten Bjerke Travbane 0 08/3 - 09 / 2 2140 24,2 539
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Drammen Travbane 7 01/3 - 04 / 14 2120 27,3 81
3 2014: -8 -2 -0 -1 -1 -68 678 2013: -14 -2 -6 -2 -2 -645 139
Faksen Jr.* (S) 3 Plass 3 545 628
12 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Olsen Umeå 0 10/5 - 08 / 3 1640 24,6a 56
e. Tummelisa* v. Elding J. Persson Bollnäs 1 03/5 - 08 / 2 2180 24,1 44
Sverige E. Adielsson Seinäjoki 0 19/4 - 08 / 2 2100 25,0a 107
J. Persson J. Olsen Gävle 0 04/4 - 07 / 5 2140 25,9ag 59
blå med gult kryss. J. Olsen Gävle 3 18/3 - 06 / 14 1680 22,6 39
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 4 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Solvalla 0 25/5 - 10 / 2 1609 21,4a 1475
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 10/5 - 06 / 6 2100 23,6a 73
John Arne Degnes /Grimstad V. Tjomsland Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 06 / 5 2100 22,9a 1061
T. Solberg Øystein Tjomsland (T) V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 06/4 - 02 / 4 2200 24,6 168
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 5 08/3 - 09 / 7 2140 24,0 306
5 2014: -7 -2 -2 -0 -0 -149 504 2013: -17 -7 -1 -0 -8 -798 234
Hallsta Lotus* (S) 5 Plass 8 850 437
14 år SVART H v.Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Solvalla 0 25/5 - 10 / 5 1609 21,4a 148
e. Hallsta Malibu (S) v. Mosæter (S) U. Ohlsson Umeå 2 10/5 - 08 / 2 1640 22,4a 23
Sverige J. Kontio Seinäjoki 0 19/4 - 08 / 1 2100 25,5a 19
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Gävle 1 04/4 - 07 / 4 2140 25,0a 19
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Gävle 1 18/3 - 06 / 13 1680 22,2 41
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 6 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Solvalla 1 25/5 - 10 / 5 1609 20,8a 392
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 10/5 - 06 / 9 2100 23,0a 60
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn R. Wiig Klosterskogen Travbane 4 19/4 - 06 / 3 2100 23,0a 207
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 11/4 - 02 / 3 1609 22,7a 45
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Bjerke Travbane 4 08/3 - 09 / 6 2140 23,9 102
7 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -43 000 2016: -24 -16 -2 -2 -2 -1 842 756
Tekno Odin 7 Plass 10 387 803
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Solvalla - 25/5 - 10 / 4 1609 dg a 15
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Vermo 1 10/5 - 04 / 2 2100 22,0a 11
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 06 / 9 2100 22,3a 24
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 06/4 - 02 / 6 2220 23,2 10
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 08/3 - 09 / 11 2140 23,1 25
8 2017: -15 -4 -1 -4 -5 -815 551 2016: -21 -4 -5 -2 -4 -700 998
Tekno Jerken 8 Plass 3 097 740
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Solvalla 0 25/5 - 10 / 7 1609 21,5ag 285
e. Jerkegnista v. Pilmingnist H. Torvinen Vermo 3 10/5 - 04 / 1 2100 22,2ag 600
Tor Brænden /Oslo G. Gundersen Åby 3 26/4 - 04 / 3 2180 23,9 70
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Forus Travbane 3 12/4 - 06 / 15 2080 24,1 40
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 3 05/4 - 10 / 14 2180 25,6 g 133
9 2014: -9 -0 -2 -1 -5 -68 500 2013: -10 -0 -3 -4 -2 -296 749
Moe Brage 9 Plass 7 321 590
12 år MØRKBR H v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 28/5 - 07 / 9 2100 23,6a 68
e. Slogum Bris v. Braute E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/5 - 06 / 7 2100 22,9ag 82
Stine Marlen Bendiksen-Tor-Martin Moe E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/4 - 06 / 5 1609 22,5ag 84
E. Høitomt Tor-Martin Moe E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 06 / 1 2100 23,0a 134
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 11/4 - 02 / 9 1609 22,8a 64
10 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2016: -16 -4 -1 -2 -5 -235 000
Tin Tveiten 10 Plass 2 546 054
11 år MØRKBR H v.Sjefen T. Wollebæk Bjerke Travbane 6 28/5 - 07 / 6 2100 23,6a 34
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 06 / 6 2100 24,1a 490
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Bergen Travpark 2 13/3 - 01 / 10 1640 23,2 24
T. Wollebæk Knut Haakenstad (T) G. Mikkelsen Forus Travbane 1 18/2 - 01 / 8 2100 23,7 58
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Bjerke Travbane 6 20/11 - 10 / 7 1609 23,8a 57
11 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -239 478 2016: -5 -2 -1 -2 -0 -176 688
Lome Brage 11 Plass 2 505 976
10 år BRUN H v.H.G. Balder P. Midtfjeld Solvalla - 25/5 - 10 / 8 1609 dg a 415
e. Lomestjerna v. Gullbrun P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 30/4 - 06 / 7 1609 21,7a 36
Bengt Erik Persson /Oslo P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 10 / 15 2120 24,9 71
P. Midtfjeld Bengt Erik Persson P. Midtfjeld Leangen Travbane 0 15/3 - 10 / 12 2160 30,1 20
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Drammen Travbane 3 07/12 - 08 / 1 1700 24,1ag 17
12 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -25 000
Rokne Eld 12 Plass 1 573 249
12 år SVART H v.Lome Elden K. Kvasnes Solvalla 3 25/5 - 10 / 3 1609 21,0ag 1154
e. Rokne Lill v. Haakesjur K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 10/5 - 06 / 5 2100 22,5a 244
Kristian Versto-Torill Grønhaug K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 30/4 - 06 / 1 1609 22,3a 199
K. Kvasnes Kristian Versto K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 02 / 8 1609 23,3a 285
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 06/4 - 02 / 5 2200 25,5 203