<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:22 V5-5
Monteløp
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr., 40 m. ved 130.001 kr.
5-15-årige høyest 230.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-3-7 Plass : 5-3-7

1 2014: -11 -2 -0 -0 -2 -28 344 2013: -9 -1 -1 -0 -1 -22 000
Odin Stjernen 2140 1 Plass 52 344
7 år BRUN V v.Moe Odin K. Kvasnes Biri Travbane P 23/5 - 21 / 3 2120 32,7 P
e. Tina Kos v. Kos Knekten K. Kvasnes Biri Travbane - 09/5 - 21 / 3 2100 dgpp N
Jan Ingar Bakkely /Skreia K. Kvasnes Biri Travbane - 25/4 - 10 / 2 2600 dg a 111
M. Berdalen Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Biri Travbane - 13/4 - 03 / 3 1609 dg a 74
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek J. Berglund Dannero 1 06/4 - 02 / 1 2160 32,3 56
2 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -6 -1 -0 -0 -0 -14 000
Måleng Elden 2 Plass 146 000
11 år BRUN V v.Steinsvad Eld M. Amundsen Bjerke Travbane P 14/5 - 21 / 2 2160 34,4 P
e. Turbo Lill v. Trons Trollmin* K. Brenden Bjerke Travbane 0 03/12 - 02 / 3 2100 33,9ag 487
Dag Larsen /Vormsund K. Brenden Drammen Travbane 0 25/11 - 08 / 1 2100 34,2 853
M. Amundsen Dag Larsen K. Brenden Bjerke Travbane 0 01/11 - 08 / 4 2160 34,7 467
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man K. Brenden Biri Travbane 8 20/10 - 05 / 5 1620 33,3 557
3 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 3 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil A. Kristiansen Momarken Travbane 0 17/4 - 03 / 10 1640 30,8a 105
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten A. Kristiansen Bjerke Travbane 0 10/4 - 04 / 6 2100 34,3ag 125
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk A. Kristiansen Momarken Travbane 4 30/3 - 05 / 5 2660 32,1 370
L. Pedersen Ingolf Herbjørnrød (A) A. Kristiansen Bjerke Travbane 4 20/3 - 04 / 4 2100 30,9a 270
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek A. Kristiansen Bjerke Travbane 0 12/3 - 01 / 10 2140 br g 748
4 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -6 -0 -0 -1 -1 -7 500
Arjo Snella 2160 1 Plass 113 265
10 år MELL.BR. HP v.Pål Even A. Johannessen Bjerke Travbane 0 21/5 - 05 / 10 2160 33,3 2089
e. Bragomine v. Trons Ekmin A. Johannessen Bjerke Travbane 0 14/5 - 05 / 9 2160 33,7 442
Anne Berit S. Johannessen /Berg I Østfold A. Johannessen Momarken Travbane 6 21/4 - 01 / 5 2160 32,6 492
A. Johannessen A. Johannessen Bjerke Travbane - 27/3 - 04 / 5 2100 dg a 411
Rød m/ blå stjerner & mansj A. Johannessen Drammen Travbane 6 11/3 - 04 / 8 1700 29,4a 685
5 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 6 16/5 - 09 / 5 2100 31,6 86
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Biri Travbane - 03/5 - 01 / 1 2100 dg 26
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Momarken Travbane 1 21/4 - 01 / 2 2140 30,0 17
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 02/4 - 09 / 4 2140 30,4 102
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 19/3 - 01 / 8 2140 32,5 g 679
6 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2014: -15 -0 -4 -1 -5 -71 500
Lasken Lovise 3 Plass 164 500
6 år BRUN HP v.Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 2 18/5 - 09 / 3 2140 28,6a 158
e. Moshus Siri v. Slogum Jørn L. Kolle Biri Travbane 7 09/5 - 04 / 15 2120 30,7 270
Stian Svendsen-Roald Amdalsrød V. Paltto Jarlsberg Travbane P 02/5 - 21 / 4 2120 32,0 P
V. Paltto Anne Grete Rasmussen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/12 - 07 / 2 2140 34,2 g 315
svart, blått sk.felt/ermer,rød/hv. søm T. Borg Klosterskogen Travbane 0 02/12 - 04 / 4 2100 32,9 65
7 2014: -15 -0 -2 -2 -6 -41 000 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000
Gileld 4 Plass 101 850
11 år LYSBRUN V v.Spikeld R. Aarlie Jarlsberg Travbane - 25/5 - 03 / 6 1600 dg 479
e. Gilfrid v. Atom Vinter R. Aarlie Jarlsberg Travbane 5 16/5 - 09 / 1 2100 30,7 g 376
Arne Tufta-Torkel Tufta T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 06/5 - 04 / 12 2100 32,3 g 160
R. Aarlie K. Johansen Drammen Travbane 5 22/4 - 04 / 9 2100 30,4ag 490
Delt svart/rød R. Aarlie Biri Travbane 2 13/4 - 08 / 2 2100 31,2 109
8 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 5 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden M. Amundsen Jarlsberg Travbane - 16/5 - 09 / 4 2100 dg 202
e. Fintessa v. Finstad Per L. Gundersen Momarken Travbane 2 21/4 - 01 / 9 2160 29,9 r 653
Linn Beate Strand-Vidar Strand M. Amundsen Bjerke Travbane 0 02/4 - 09 / 6 2140 33,5 156
M. Sørvik Linn Beate Strand M. Amundsen Bjerke Travbane 3 15/1 - 01 / 4 2160 33,4 179
svart med hvit reklame M. Amundsen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 08 / 4 2120 dg 223
9 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500
Korat 2180 1 Plass 191 475
6 år MØRKBR V v.Moe Odin I. Olsen Jarlsberg Travbane - 16/5 - 09 / 11 2120 dg 808
e. Lier Frøkna v. Elding S. Eilertsen Biri Travbane 0 03/5 - 01 / 7 2120 32,6 g 637
Arvid H. Jensen /Drammen S. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 11/4 - 21 / 3 2120 34,1 P
S. Eilertsen Trond Søhoel Jensen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 0 22/1 - 08 / 4 2140 32,1a 223
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/1 - 04 / 8 2100 32,1a 39
10 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -23 -1 -4 -2 -8 -101 500
Komnes Viktor 2 Plass 227 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor M. Høitomt Bjerke Travbane - 28/5 - 08 / 1 2140 dg 174
e. Golde v. Lasso* (S) S. Løvvold Biri Travbane 4 03/5 - 01 / 3 2120 30,7 g 52
Karianne Nistad /Seim S. Løvvold Momarken Travbane 3 21/4 - 01 / 11 2180 29,5 41
S. Løvvold Morten Louis Johnsen K. Malmin Jarlsberg Travbane - 11/4 - 09 / 6 2620 dg 82
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl K. Malmin Bjerke Travbane 7 19/3 - 05 / 11 2660 30,0 224
11 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 3 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 24/5 - 04 / 4 1660 dg 851
e. Storsjø Dubla v. Dublan J. Gaustad Biri Travbane 0 03/5 - 06 / 7 1600 30,8 g 393
Adrian Valstad Hagmann /Askim S. Eilertsen Momarken Travbane - 21/4 - 01 / 10 2180 dg 77
J. Dagsvold Jan Rune Gaustad (T) S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 18/4 - 01 / 2 2100 29,1ag 117
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek S. Eilertsen Sørlandets Travpark - 29/3 - 02 / 3 2140 dg a 71
12 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -3 -4 -0 -1 -96 000
Bleiklijoker'n 4 Plass 203 500
7 år BRUN V v.Gam Vinter J. Øveraasen Biri Travbane 0 03/5 - 01 / 4 2120 br g 536
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp J. Øveraasen Biri Travbane 7 13/4 - 08 / 12 2140 32,7 98
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen J. Øveraasen Biri Travbane P 21/3 - 21 / 2 2100 36,9 P
J. Øveraasen Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Drammen Travbane 0 22/6 - 04 / 6 1720 28,6 95
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm L. Kolle Bjerke Travbane 6 12/6 - 05 / 2 1609 26,5a 87
13 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 5 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor M. Helland Jarlsberg Travbane 0 25/5 - 07 / 9 2620 29,4 944
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten M. Helland Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 03 / 9 2120 29,2 1055
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen K. Johansen Drammen Travbane 0 14/4 - 06 / 11 1700 br ag 617
E. Jensen Runar Hagen M. Sørvik Bjerke Travbane 0 07/3 - 01 / 2 2140 dist g 544
Blå m gull erm, blå mansj,gul søm,rek E. Jensen Bjerke Travbane 7 04/12 - 08 / 6 2160 33,2 g 912