<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05 V5-5


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 270.000 kr. samt 3-12-årige hopper høyest 350.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-3 Plass : 7-8-3

1 2015: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2014: -17 -1 -0 -0 -3 -69 500
Spik Pålly 1609 1 Plass 218 000
7 år BRUN HP v.Spikeld C. Antonsen Momarken Travbane 7 19/5 - 10 / 6 2160 28,6 319
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten C. Antonsen Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 4 2140 32,4 g 65
Jæren Hingst AS /Kleppe C. Antonsen Momarken Travbane - 25/2 - 07 / 7 1640 g4 ag 114
C. Antonsen C. Antonsen Biri Travbane 0 08/2 - 08 / 1 2100 31,1a 126
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 0 29/1 - 05 / 13 1660 br g 134
2 2014: -8 -0 -0 -0 -3 -7 500 2013: -23 -0 -1 -1 -12 -45 401
Helle Sol 2 Plass 218 565
8 år BRUN HP v.Elding E. Høitomt Biri Travbane 0 09/5 - 07 / 8 2100 30,7a 701
e. Nutta v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 0 13/4 - 06 / 8 2100 30,3a 384
Ivar Stadeløkken /Vågå C. Olsen Bergen Travpark 0 06/2 - 06 / 1 2100 32,3a 675
E. Høitomt Ivar Morten Stadeløkken J. Landaas Bergen Travpark 0 11/1 - 04 / 3 1600 29,3 1098
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Landaas Bergen Travpark 7 02/1 - 04 / 7 2120 31,2 1573
3 2015: -7 -2 -0 -0 -3 -45 583 2014: -19 -5 -0 -2 -6 -156 533
Pave Eldvira 3 Plass 477 453
9 år SVART HP v.Elding U. Eriksson Östersund 8 18/5 - 06 / 4 1660 27,1 g 270
e. Pave Vilja v. Viljesterk T. Solberg Biri Travbane 0 03/5 - 04 / 1 1600 dist g 75
Stall Pave T. Horpestad Färjestad 7 18/4 - 07 / 3 1640 26,2 183
V. Hop John Mogset U. Eriksson Bergsåker 1 26/3 - 05 / 1 1640 25,5 346
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Leangen Travbane 6 15/3 - 07 / 4 2160 31,8 602
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -1 -0 -0 -2 -19 016
Skjeppe Kåre 4 Plass 264 617
12 år MØRKBR V v.Nordli Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 5 29/4 - 04 / 3 1609 28,4a 222
e. Skjeppe Marry v. Barry (S) Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 5 14/4 - 06 / 4 1700 28,0a 149
Kari Aunhaug-Liv Grostad B. Steinseth Biri Travbane 0 14/3 - 05 / 4 1609 27,6a 258
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Momarken Travbane 6 17/12 - 04 / 11 1660 29,5 388
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame H. Storås Drammen Travbane 6 16/11 - 04 / 2 2100 30,1a 613
5 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 5 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor I. Melby Leangen Travbane 0 05/5 - 05 / 1 2140 29,3a 637
e. Germa v. Elding I. Melby Leangen Travbane P 28/4 - 20 / 4 2160 32,3 P
Sverige T. Langsæter Leangen Travbane 0 10/9 - 04 / 10 1700 31,8 g 129
I. Melby E. Kristiansen Leangen Travbane 0 03/9 - 02 / 9 2160 30,9 831
Gul m/gult/sv sk.stk,svarte ermer, rek E. Kristiansen Nossum Travbane 0 15/7 - 03 / 7 2520 31,9 g 168
6 2015: -9 -0 -3 -0 -2 -43 000 2014: -16 -2 -0 -0 -2 -32 000
Løset Moemi 6 Plass 237 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Alm Bjerke Travbane 0 28/5 - 03 / 11 2600 33,0arg 446
e. Løset Blesa v. Løset Kongen B. Alm Momarken Travbane 0 30/3 - 02 / 3 2140 29,4a 625
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Bjerke Travbane 0 12/3 - 08 / 12 2600 31,0a 819
B. Alm A. Stensen Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 2 2140 33,2 126
hvit m/lilla t B. Alm Bjerke Travbane 4 20/2 - 04 / 9 1609 29,1a 232
7 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Lauvås Spretten 7 Plass 230 715
9 år BRUN V v.Millex C. Kjenner Jarlsberg Travbane 2 10/5 - 03 / 11 1609 26,1a 130
e. Gli v. Elding B. Steinseth Rättvik 2 02/5 - 05 / 3 1640 27,0a 46
Jan Olav Brobak-Kristin Jæger B. Steinseth Drammen Travbane 1 08/4 - 05 / 11 1700 29,9a 173
B. Steinseth A. Stensen Biri Travbane 0 14/2 - 02 / 1 2100 dist a 692
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt A. Stensen Leangen Travbane 0 03/2 - 02 / 12 1640 31,9a 309
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Joran 8 Plass 519 116
13 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/4 - 04 / 2 1609 29,7ag 40
e. Korra v. Kos Knekten G. Gundersen Momarken Travbane 0 29/9 - 06 / 9 2140 28,6a 98
Ole-David Aas /Maura G. Gundersen Bjerke Travbane 2 18/9 - 04 / 2 1609 25,5a 243
G. Austevoll Karl Mads Aas G. Austevoll Biri Travbane 4 09/9 - 02 / 9 1609 26,9a 66
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Høitomt Drammen Travbane 4 24/8 - 01 / 6 2100 28,1ag 97
9 2014: -7 -1 -0 -2 -3 -41 075 2013: -11 -0 -0 -1 -4 -17 000
Myrviks Dokka 9 Plass 204 075
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld M. Fløttum Jarlsberg Travbane 5 10/5 - 03 / 1 1609 26,4a 47
e. Myrviks Stjerna v. Hvatt Djerven K. Frick Rättvik 1 02/5 - 05 / 2 1640 26,8a 95
Olaf Bildengjerdingen /Brandbu L. Kolle Bjerke Travbane 0 11/9 - 04 / 2 2100 32,4a 440
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 03/9 - 04 / 1 1609 27,3a 290
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Austevoll Biri Travbane 0 16/8 - 05 / 8 1609 32,8a 226
10 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Raia 10 Plass 253 000
10 år BRUN HP v.Gam Vinter K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/5 - 04 / 1 1609 29,3ag 79
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 03 / 13 2120 29,1 437
Svein Arild Gulheim-Kristian Gulheim O. Mikkelborg Drammen Travbane - 14/4 - 06 / 9 1700 dg a 216
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A) K. Johansen Bjerke Travbane 0 05/4 - 01 / 6 2100 29,6a 81
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl K. Johansen Biri Travbane 4 21/3 - 03 / 12 2120 30,7 329