<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
3-15-årige høyest 30.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-11-13 Plass : 14-11-13

1 2018: -8 -1 -0 -1 -1 -23 000 2017: -6 -0 -2 -0 -0 -15 000
Torpa Mai 2100 1 Plass 168 888
8 år BRUN HP v.Åsajerven C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/5 - 02 / 6 2100 33,7ag 353
e. Eldpia v. Åsaelden C. Antonsen Drammen Travbane - 13/5 - 02 / 6 2100 dg 124
Majken Høgberg Amundsen /Trøgstad C. Antonsen Momarken Travbane 7 17/4 - 08 / 7 2140 34,7 g 66
C. Antonsen Annett S. Gulbrandsen C. Antonsen Momarken Travbane 1 08/4 - 01 / 2 2140 33,0 g 79
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Biri Travbane 6 04/4 - 01 / 8 2100 37,2 g 396
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 2 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven O. Sagholen Bjerke Travbane 6 30/4 - 08 / 10 2160 31,1 1032
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Drammen Travbane 0 14/4 - 03 / 2 2100 dist rg 559
Runa Haugen Strømnes /Råde O. Sagholen Bjerke Travbane 7 26/3 - 10 / 8 2160 33,3 g 255
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes O. Sagholen Momarken Travbane 5 11/3 - 08 / 12 2160 34,4 305
svart m/oransje ruterfelt og ermer O. Sagholen Bjerke Travbane - 05/3 - 01 / 14 2160 dg 1510
3 2014: -9 -0 -2 -0 -4 -20 743 2013: -3 -0 -0 -0 -3 -10 000
Løten Balder 3 Plass 30 743
4 år BRUN V v.H.G. Balder G. Austevoll Biri Travbane 0 21/3 - 02 / 3 2100 38,3 132
e. Løten Nilla v. Nilas B. Steinseth Bjerke Travbane 5 05/3 - 01 / 15 2160 36,9 105
Oddveig Johnsen /Løten B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/10 - 01 / 3 2140 35,6 119
B. Steinseth A. Stensen Biri Travbane 6 11/10 - 08 / 7 2100 35,0 404
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt L. Johnsen Jarlsberg Travbane 7 27/9 - 01 / 15 2120 37,3 923
4 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -6 -0 -0 -1 -2 -8 500
Langrustodin 4 Plass 10 500
6 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Leangen Travbane 0 24/3 - 01 / 7 2180 38,8 g 63
e. Kjønås Stjerna v. Byss Piril K. Johansen Biri Travbane 5 14/3 - 08 / 11 2140 37,0 g 127
Stein Ivar Langrusten-Gunhild Brenna Solberg O. Johnsen Leangen Travbane 0 26/10 - 08 / 3 2140 br g 213
Ø. Mathisen Stein Ivar Langrusten K. Johansen Biri Travbane - 11/10 - 01 / 15 2120 g7 g 135
grønn m/gul kule & ermer + rekl T. Solberg Leangen Travbane 7 05/10 - 02 / 1 2140 35,8 g 80
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 5 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Drammen Travbane 4 01/5 - 08 / 7 2100 33,7 229
e. Edel Jenta v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 7 04/4 - 01 / 11 2120 36,7 195
Merete Viksås /Roa T. Solberg Biri Travbane 2 14/3 - 08 / 5 2120 36,6 83
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 12/2 - 20 / 10 2160 40,2 P
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl
6 2017: -7 -0 -0 -2 -1 -15 000 2016: -17 -2 -1 -2 -8 -88 000
Tarzan 6 Plass 168 500
8 år RØD V v.Briskeby Philip Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 7 14/5 - 10 / 12 2140 31,3 153
e. Prinselill v. Prins Vinter Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 2 01/5 - 08 / 11 2120 32,2 62
Hanne E. Ellefsrud /Gran Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 4 14/4 - 08 / 15 2120 34,2 138
Ø. Ruttenborg Marius Holje Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 12 2120 37,5 144
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 23/6 - 01 / 13 2120 dist 94
7 2016: -5 -1 -0 -1 -0 -17 500 2015: -18 -1 -0 -2 -6 -57 500
Tyri Stjernen 7 Plass 116 500
6 år RØD V v.Tyri Knekten G. Flåten Momarken Travbane 0 11/5 - 09 / 15 2180 br g 150
e. Tyri Stjerna v. Røder G. Flåten Bjerke Travbane 5 24/4 - 02 / 4 2100 32,0a 85
Torkild Øveren /Tyristrand G. Flåten Momarken Travbane 0 17/4 - 08 / 5 2140 br g 90
G. Austevoll Geir Flåten (T) G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 10/4 - 09 / 4 2100 br g 32
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Flåten Bjerke Travbane 5 26/3 - 10 / 2 2140 33,7 g 28
8 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -7 -1 -0 -1 -3 -22 385
Hermes M.O.* (S) 2120 1 Plass 26 385
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 6 20/2 - 03 / 9 2100 35,3ag 100
e. Arigylda (S) v. Gyldenfly G. Gundersen Bjerke Travbane 7 30/9 - 03 / 3 2100 34,1arg 162
Sverige O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 17/9 - 03 / 2 2100 34,4ag 95
G. Gundersen Nils-Olof Axelsson (A) M. Andersson Arvika - 29/7 - 09 / 13 2120 dg 61
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer P. Ådefors Årjäng - 22/7 - 04 / 12 2140 dg 135
9 2015: -8 -0 -0 -1 -1 -8 000 2014: -15 -0 -0 -2 -8 -24 500
Vinta 2 Plass 51 500
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 6 11/5 - 09 / 11 2160 33,1 g 409
e. Vintalill v. Atom Vinter G. Austevoll Bjerke Travbane 7 24/4 - 02 / 1 2100 32,6ag 241
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge L. Kolle Biri Travbane 3 13/4 - 09 / 6 2120 34,5 83
D. Dalen Trygve Bjørge M. Helland Drammen Travbane 0 08/4 - 03 / 6 2100 34,7 775
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl P. Sem Drammen Travbane 6 25/3 - 02 / 9 2120 35,5 428
10 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 3 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 18/5 - 01 / 9 2180 29,7 181
e. Voje Lykka v. Lykkebron* K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 8 10/3 - 01 / 8 2100 34,8 g 129
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Borg Jarlsberg Travbane 7 11/2 - 02 / 1 2100 35,6 g 48
Å. Tengsareid T. Borg Jarlsberg Travbane - 10/1 - 03 / 5 2100 g0 g 38
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Borg Bjerke Travbane - 11/12 - 04 / 3 2160 dg 92
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grantun Lynet 4 Plass 33 500
8 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 22/1 - 01 / 11 2160 dg 766
e. Stjerne Perla v. Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 09/1 - 03 / 2 2100 37,2a 166
Anders Andersen /Harestua O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 11/12 - 04 / 4 2160 dg 504
K. Johansen Anders Andersen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 23/10 - 01 / 9 2180 36,3 g 77
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 15/10 - 03 / 5 2100 dg a 150
12 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -2 -0 -2 -16 701
Min Even 5 Plass 27 201
6 år MØRKBR V v.Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 6 29/10 - 02 / 10 2100 35,0a 31
e. Gylden Mina v. Minpil E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 17/10 - 08 / 4 2100 34,9 153
Jane Skydsrud-Stein Tore Aarum E. Høitomt Biri Travbane - 04/10 - 02 / 6 2100 dg 47
K. Ødegaard E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 30/9 - 09 / 5 2100 33,1 48
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Årjäng 2 21/9 - 02 / 3 2160 32,9 27
13 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 6 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott T. Solberg Bjerke Travbane 2 22/5 - 02 / 2 2100 29,8a 31
e. Stumne Saga v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane 2 14/5 - 10 / 11 2140 29,5 307
Merete Viksås /Roa K. Kvasnes Momarken Travbane 6 21/4 - 10 / 6 2160 35,1 g 69
T. Solberg Merete Viksås V. Hop Drammen Travbane 3 14/4 - 08 / 11 2120 34,2 51
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Johansen Biri Travbane 3 04/4 - 01 / 6 2100 33,0 g 32
14 2014: -5 -2 -1 -1 -0 -37 000 2013: -4 -1 -0 -0 -3 -19 000
Storm Jahr 7 Plass 56 000
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 07 / 4 2100 32,8 92
e. Tembra Jahr v. Braute G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 10/3 - 01 / 6 2100 34,0 g 15
Ola Stormyr /Aure A. Sjoner Leangen Travbane 2 13/1 - 08 / 2 2140 31,5 167
G. Flåten A. Sjoner Leangen Travbane 4 23/12 - 03 / 4 2140 35,3 78
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame A. Sjoner Leangen Travbane 7 09/12 - 01 / 13 2180 35,4 g 161
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -3 -2 -2 -41 000
Hilton Molander 8 Plass 163 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 1 30/4 - 08 / 4 2140 30,4 27
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 07 / 6 2100 34,0 96
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Biri Travbane 0 06/12 - 08 / 6 2100 38,2 g 53
E. Schem Stein Galgerud (A) E. Schem Bjerke Travbane P 30/10 - 22 / 7 2160 37,4 P
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Bjerke Travbane 31/10 - 20 / 13 1680 48,9 g B