<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-1
Champion Gull løpet

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr.
3-15-årige høyest 575.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-13-8 Plass : 9-13-8

1 2014: -13 -0 -0 -1 -6 -21 000 2013: -11 -2 -1 -0 -3 -45 500
Fautveien 2140 1 Plass 377 000
12 år BRUN V v.Høiby Kongen G. Gundersen Drammen Travbane 4 13/5 - 04 / 11 1700 27,3a 338
e. Sisablesa v. Metsgar G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 10/4 - 06 / 11 1700 27,5a 210
Annette Stordal-Dag Erik Stordal G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 27/3 - 02 / 9 1700 28,3a 418
O. Mikkelborg Annette Stordal (A) G. Gundersen Biri Travbane 5 21/3 - 07 / 4 2100 28,9a 342
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl K. Kvasnes Drammen Travbane N 11/3 - 21 / 4 2120 35,9 r N
2 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 2 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden B. Alm Bjerke Travbane 0 14/5 - 08 / 7 2600 28,7ag 285
e. Løset Blesa v. Løset Kongen B. Alm Biri Travbane 0 21/3 - 07 / 6 2100 dist ag 175
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Bjerke Travbane 2 13/3 - 02 / 2 2100 28,6a 22
B. Alm G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/2 - 04 / 11 2160 29,5 g 311
hvit m/lilla t G. Austevoll Biri Travbane 7 08/2 - 05 / 13 2140 31,2 g 214
3 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -0 -1 -4 -20 000
Kongsrud Terna 3 Plass 382 200
14 år MELL.BR. HP v.Vital Pil O. Kjenner Bjerke Travbane 0 16/4 - 03 / 12 2600 31,8a 1079
e. Terne Riga v. Helmin Rigel O. Kjenner Bjerke Travbane 0 26/3 - 08 / 3 2140 27,7 428
Gunnar Hansen /Borgenhaugen O. Kjenner Momarken Travbane 0 11/3 - 07 / 2 2140 28,6a 258
O. Kjenner Gunnar Hansen O. Kjenner Momarken Travbane 0 14/1 - 06 / 1 2140 29,2a 610
Svart m/oransje stolpe,rekl. M. Berdalen Momarken Travbane P 01/12 - 21 / 2 2160 34,8 P
4 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -1 -0 -0 -5 -24 000
Hasse 4 Plass 343 889
11 år BRUN V v.Bokli Balder J. Brenne Momarken Travbane 7 11/5 - 05 / 10 2160 30,2 153
e. Augne Lill v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 1 29/4 - 04 / 1 1609 28,1a 138
Bjørn Liseter /Mysen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/3 - 04 / 12 2120 28,3 77
E. Høitomt Bjørn Liseter J. Brenne Momarken Travbane 0 22/3 - 12 / 9 2140 30,4a 163
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Brenne Bjerke Travbane 4 13/3 - 02 / 1 2100 28,8a 92
5 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Striks 5 Plass 591 500
12 år BRUN V v.Steinsvad Eld V. Hop Jarlsberg Travbane 5 10/5 - 04 / 12 2140 26,1 177
e. Stri v. Rappfot V. Hop Biri Travbane 4 03/5 - 06 / 15 1620 26,4 254
Sille Antonsen /Gran V. Hop Bjerke Travbane 4 16/4 - 03 / 5 2600 27,7a 106
K. Johansen Morten Antonsen (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 09/4 - 05 / 4 2140 29,0 g 167
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/3 - 03 / 3 1609 24,8a 276
6 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -11 -0 -1 -1 -5 -30 000
Sør Bruden 6 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Sjefen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/4 - 05 / 1 2140 27,1 239
e. Jotrolla v. Troll Jahn G. Austevoll Bjerke Travbane 3 26/3 - 08 / 1 2140 27,3 395
Anne-Berit Vestby-Ole Johnny Mathisen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 08/3 - 02 / 11 2160 31,0 g 53
G. Austevoll Anne-Berit Vestby O. Mikkelborg Momarken Travbane - 16/2 - 06 / 6 2140 dg ag 404
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 6 14/1 - 06 / 9 2140 29,2a 74
7 2017: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2016: -8 -0 -0 -1 -3 -15 000
Seier Kongen 2160 1 Plass 802 452
11 år BRUN V v.Lome Kongen J. Øveraasen Färjestad - 18/4 - 04 / 1 2160 dg 159
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 08/4 - 07 / 4 2140 26,9a 360
Ine Ådland Skaar-Morten Ådland J. Øveraasen Bjerke Travbane 4 07/3 - 01 / 11 2180 30,0 76
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 04/2 - 04 / 9 2180 28,1 95
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 05/1 - 04 / 4 2140 29,2a 57
8 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 2 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip T. Solberg Bjerke Travbane 2 14/5 - 08 / 4 2600 25,6a 18
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 23/4 - 06 / 12 2100 26,0a 90
Carl Gunnar Myhre /Larvik T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/4 - 03 / 1 2600 27,2a 26
T. Borg Petter Glittum (T) T. Solberg Leangen Travbane 0 15/3 - 04 / 14 2180 29,8 g 21
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Solberg Bjerke Travbane - 08/3 - 05 / 2 2600 dg a 18
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 3 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 07/5 - 06 / 9 2100 24,7a 26
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane - 19/4 - 10 / 3 2100 dg 24
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/4 - 08 / 8 2160 25,8 19
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 19/3 - 03 / 1 1609 24,6a 25
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 1 08/3 - 05 / 8 2600 28,1ag 51
10 2016: -9 -2 -2 -1 -2 -91 000 2015: -20 -2 -3 -2 -5 -76 500
Stingers (S) 4 Plass 697 204
10 år SVART V v.Lome Elden H. Tvedt Bjerke Travbane 4 07/5 - 06 / 5 2100 25,2a 339
e. Utopia* v. Spang Best H. Tvedt Bjerke Travbane 6 09/4 - 05 / 5 2160 28,4 122
Stall Twits H. Tvedt Gävle 5 31/1 - 05 / 1 2140 27,5a 35
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 5 22/1 - 06 / 8 2100 28,1a 218
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl H. Tvedt Färjestad 3 30/12 - 05 / 4 2180 28,7 15
11 2015: -4 -0 -1 -0 -1 -13 000 2014: -8 -2 -0 -0 -1 -33 000
Kolnes X.O. 5 Plass 537 744
7 år SVART H v.Spikeld J. Edvardsen Drammen Travbane 1 13/5 - 04 / 3 1700 26,7a 20
e. Vosseflya v. Kos Knekten J. Edvardsen Färjestad P 31/3 - 91 / 1 2160 27,9 P
Thomas Antonsen /Mysen M. Andersson Färjestad - 17/11 - 08 / 6 2160 dg 352
J. Edvardsen J. Edvardsen Årjäng 0 06/10 - 09 / 8 2180 br g 227
burgunder m/hvitt sk.stk og ermstripe J. Edvardsen Årjäng 5 20/9 - 04 / 4 2640 27,8 78
12 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 6 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 2 07/5 - 06 / 6 2100 25,0a 50
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 10 / 5 2100 26,0 59
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen L. Kolle Bjerke Travbane 5 05/4 - 08 / 13 2180 26,2 g 74
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 26/3 - 08 / 4 2140 26,7 16
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 16/3 - 06 / 11 2160 26,1 19
13 2015: -8 -1 -2 -1 -1 -218 000 2014: -18 -1 -4 -4 -6 -367 318
Junifaks 7 Plass 947 225
5 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 07/5 - 06 / 1 2100 25,0a 86
e. Rappeldi v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 1 19/4 - 05 / 6 2140 26,2 66
Stall Tolvførtiåtte V. Hop Bjerke Travbane 3 09/4 - 08 / 8 2180 27,3 52
V. Hop Lars O. Romtveit (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 05/4 - 08 / 15 2180 26,0 535
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 08/3 - 05 / 12 2600 28,5a 232
14 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 8 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Biri Travbane 1 03/5 - 06 / 14 1620 25,6 37
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 2 23/4 - 06 / 6 2100 26,0a 39
Team Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/4 - 06 / 10 1700 26,8a 19
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/3 - 03 / 3 2100 27,5a 24
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Hop Bjerke Travbane 2 19/3 - 03 / 2 1609 24,7ag 52
15 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 9 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/4 - 05 / 10 2160 27,3 391
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 29/3 - 08 / 13 1660 27,1 g 986
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Bjerke Travbane 0 19/3 - 02 / 9 2160 27,6 1304
P. Arvesen K. Lier Bjerke Travbane 0 07/3 - 01 / 8 2180 32,1 343
rød m/grønn vinkel T. Solberg Sørlandets Travpark 3 02/3 - 02 / 1 2140 27,5 102