Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50 Gullsmed Husebys Monteløp
MONTÉLØP
Varmblods 2140 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige høyest 500.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-2-3 Plass : 1-2-3

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0
See See Rider 2140 1 Plass 554 369
12 år MØRKBR V v.S.J.'s Photo* (US) S. Løvvold Biri Travbane 3 09/5 - 03 / 1 2600 16,8a 104
e. Com Bami (S) v. Arndon (US) S. Werder Årjäng 7 04/5 - 03 / 1 2140 18,7 423
Veronica Sletsjø /Hof E. Jensen Bjerke Travbane 0 23/4 - 08 / 3 2100 dist a 258
S. Løvvold Julie Therese Arneberg (T) L. Pedersen Klosterskogen Travbane 0 04/1 - 01 / 7 2100 18,8a 102
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl L. Pedersen Jarlsberg Travbane 5 15/12 - 03 / 3 2100 17,4a 144
2 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -9 541 2016: -16 -0 -2 -1 -6 -26 024
Önas Grym* (S) 2 Plass 514 645
9 år M.BRUN V v.Mr. Pine Chip (US) S. Jacobsen Axevalla 5 06/5 - 02 / 1 2140 17,9a 224
e. Glamour Ribb (S) v. Copiad* (S) H. Rudqvist Åmål 6 25/4 - 07 / 3 1680 13,8a 201
Sverige S. Jacobsen Axevalla 0 15/4 - 02 / 1 2660 20,8 g 415
L. Gundersen Allan Åkerman (A) K. Haugstad Åby 7 03/4 - 05 / 6 2660 16,1 577
svart med hvit reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 4 26/3 - 04 / 1 2140 15,6 456
3 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -28 000 2016: -16 -0 -1 -1 -5 -29 669
Pondus Bork (DK) 3 Plass 520 914
10 år BRUN V v.Great Challenger (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 6 07/5 - 08 / 10 2100 17,1a 284
e. Frederikke Bork (DK) v. New Quick* (DK) P. Sønsteby Jarlsberg Travbane 2 27/4 - 09 / 8 2140 17,5 52
Andrea Sletsjø /Hof P. Sønsteby Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 01 / 8 2100 16,5a 300
P. Sønsteby Tom Erik Solberg (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 10/4 - 02 / 5 1700 16,4a 130
Mörkblå, vit axp, guld ärmb; mblå T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 01/4 - 04 / 3 1700 15,5a 150
4 2014: -9 -1 -3 -1 -1 -58 222 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -4 018
Annie Cash* (S) 4 Plass 361 249
8 år LYSBRUN HP v.Spotlite Lobell* (US) P. Ingves Halmstad 2 05/5 - 10 / 1 2640 15,7a 62
e. Liz Cash (S) v. Sandy Casey (US) S. Jacobsen Åby 1 24/4 - 09 / 1 2140 14,7a 75
Sverige T. Wallin Åmål 2 08/4 - 02 / 3 2080 16,4a 217
S. Jacobsen Maria Andreasson P. Ingves Åby 2 31/3 - 09 / 1 2180 15,6 263
Vit, svart lod fält, grå hängslen; vit A. Christiansson Åby 5 19/10 - 04 / 1 2140 18,7 g -
5 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -1 -2 -11 000
Astral Projection 5 Plass 449 500
9 år BRUN V v.Shogun Lobell* (US) S. Løvvold Bjerke Travbane 4 20/3 - 01 / 7 1609 14,9a 64
e. Carol Cane v. Sugarcane Hanover* (US) E. Hafskjold Färjestad 0 08/3 - 01 / 1 2140 15,8a 192
Svein Bergan-Martine Foldvik Anvik S. Løvvold Momarken Travbane 4 04/2 - 02 / 8 2140 17,4a 64
E. Hafskjold Svein Bergan S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 04/1 - 01 / 9 2100 17,5a 26
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar T. Glittum Klosterskogen Travbane 0 02/12 - 05 / 3 2100 18,3a 74
6 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -23 -1 -1 -2 -10 -65 000
Mighty Lady 6 Plass 535 500
9 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 26/4 - 03 / 3 1640 br g 240
e. Bella Coal v. Full Of Coal (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 1 1609 13,5a 118
Ivar Hogsrud-Tor Arne Hogsrud M. Berås Bjerke Travbane 1 20/3 - 01 / 3 1609 14,2a 55
M. Berås Tor Arne Hogsrud T. Solberg Sørlandets Travpark 4 16/3 - 07 / 4 1609 14,7a 147
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek T. Borg Bjerke Travbane 0 26/2 - 06 / 10 2100 17,2a 523
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -0 -0 -5 -16 500
Danseur Rapide (US) 7 Plass 715 470
10 år BRUN V v.Daguet Rapide* (IT) V. Hop Drammen Travbane 1 01/5 - 06 / 4 1700 14,8a 22
e. Donerail Dream (US) v. Donerail* (US) V. Hop Bjerke Travbane 5 23/4 - 07 / 9 2100 14,6a 169
Gunnar Granaas-Monika Granaas F. Hamre Klosterskogen Travbane 1 10/4 - 07 / 7 2100 16,3a 49
K. Kvasnes Frode Hamre (T) K. Kvasnes Sørlandets Travpark P 06/4 - 21 / 2 2140 19,5 P
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl M. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/4 - 07 / 6 2100 15,0a 220
8 2015: -11 -0 -0 -1 -8 -23 335 2014: -11 -0 -1 -1 -6 -27 190
Torpedo November* (DE) 8 Plass 525 166
10 år SVARTBRUN V v.General November (DE) A. Rønning Årjäng 2 04/5 - 03 / 10 2140 16,4 310
e. Harpune* (DE) v. Speedy Soma (DE) J. Malmgren Åmål 8 25/4 - 10 / 15 2100 18,5 296
Sverige N. Sundqwist Åmål 0 08/4 - 03 / 3 1680 15,2a 737
M. Lunde Nicklas Sundqwist (A) N. Sundqwist Momarken Travbane 0 30/3 - 06 / 3 2140 16,5ag 364
Brun, grønne vinkler M. Johansson Gävle 7 22/2 - 04 / 1 2140 16,9a 1411
9 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000
French Prestige 9 Plass 490 000
8 år BRUN V v.Prestigious Teachr* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 10/5 - 08 / 8 2100 15,3a 186
e. French Noblesse (FR) v. Ulf D'ombree* (FR) L. Kolle Bjerke Travbane 2 23/4 - 07 / 2 2100 14,3a 85
Michelle D.T. Andersen-Thorfinn Larsen L. Kolle Drammen Travbane 1 14/4 - 02 / 2 2100 15,8a 125
M. Sørvik Trond Anderssen (T) M. Sørvik Bjerke Travbane P 09/4 - 21 / 1 2140 19,3 P
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/2 - 05 / 4 1609 15,3a 402
10 2014: -11 -2 -2 -2 -4 -68 000 2013: -19 -0 -0 -3 -6 -33 000
Opossum (DK) 10 Plass 320 600
8 år RØD HP v.Love You* (FR) S. Vereide Bjerke Travbane 2 10/4 - 01 / 1 2100 16,2ar 56
e. Echidna (DK) v. Giant Chill* (US) S. Vereide Drammen Travbane 1 25/3 - 04 / 5 2100 16,1a 96
Arne Finsrud-Gunnbjørg Finsrud S. Vereide Biri Travbane 3 14/3 - 02 / 2 2100 16,5a 247
S. Vereide Asbjørn Wright (T) S. Vereide Bjerke Travbane 5 05/3 - 08 / 3 2100 18,2a 746
Grønn m/gule sømmer, reklame S. Vereide Biri Travbane 3 14/2 - 03 / 3 2100 18,9a 233