<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V75-1
V5-3
Ole Uttisruds Minneløp

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige med rekord 1.23,0 og dårligere.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-9-1 Plass : 4-9-1

1 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -22 500 2015: -17 -3 -2 -2 -4 -220 773
Nordlirappen 2140 1 Plass 1 135 983
9 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten J. Blekkan Biri Travbane 1 03/5 - 10 / 12 2120 25,6 92
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Östersund 1 18/4 - 06 / 2 2160 23,9 73
Stall Skulmoen J. Blekkan Bjerke Travbane 4 05/4 - 10 / 4 2160 26,3 252
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 3 31/3 - 02 / 4 1660 24,9 g 23
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 3 15/3 - 10 / 13 2160 27,4 123
2 2017: -20 -0 -4 -3 -7 -92 685 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -13 000
Tord Viking 2 Plass 1 320 844
13 år BRUN V v.Spikeld A. Stensen Biri Travbane 0 03/5 - 10 / 15 2120 25,9 77
e. Dalletti v. Finstad Per K. Johansen Momarken Travbane 1 21/4 - 06 / 13 1660 23,7 61
Stall Pikenes Tord K. Johansen Bjerke Travbane 5 05/4 - 10 / 9 2160 26,5 42
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Sørlandets Travpark 6 29/3 - 10 / 11 1660 23,3 38
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 1 07/3 - 06 / 12 1609 25,4a 23
3 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -7 -1 -0 -0 -2 -20 276
Doktor Jaros* 3 Plass 1 101 825
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Åby 1 26/4 - 04 / 2 2160 24,4 66
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Bjerke Travbane 0 05/4 - 10 / 7 2160 27,7 g 83
Sverige G. Gudmestad Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 14 1660 23,7 63
G. Gudmestad G. Gudmestad Bjerke Travbane 6 08/3 - 09 / 5 2140 24,0 202
Blå m/hvitt skulderstk & tre skråbånd E. Raffin Hippodrome de Vincennes 1 23/2 - 07 / 3 2100 24,3a 30
4 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -27 000 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -30 000
Elmer 4 Plass 1 709 500
9 år SVART H v.Åsajerven T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 19/4 - 10 / 12 2120 25,6 g 52
e. Holter Mia v. Høiby Kongen T. Solberg Forus Travbane 1 12/4 - 06 / 13 2060 24,7 106
Stall Rotela E. Høitomt Momarken Travbane 4 08/4 - 07 / 7 2140 27,1a 36
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Drammen Travbane 6 01/3 - 04 / 4 2100 28,0 102
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 09 / 8 2100 28,3ag 155
5 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 5 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld L. Kolle Biri Travbane 2 03/5 - 10 / 11 2120 25,6 58
e. Steinsvad Il v. Ilmin G. Gundersen Momarken Travbane 4 21/4 - 06 / 12 1660 24,7 114
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand T. Borg Bjerke Travbane 6 05/4 - 10 / 10 2160 26,6 g 80
G. Austevoll Ole Fr. Desserud G. Gundersen Momarken Travbane 3 22/3 - 08 / 7 2140 24,4 862
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 2 01/3 - 04 / 10 2120 26,9 329
6 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000 2016: -17 -1 -2 -2 -12 -145 178
Fetter'n T.G. 6 Plass 1 806 734
11 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Biri Travbane 4 03/5 - 10 / 10 2120 25,7 39
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Romme 3 20/4 - 08 / 1 2660 24,5 80
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Eskilstuna 4 03/11 - 08 / 3 2140 25,9a 60
E. Schem Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 23/10 - 02 / 9 2700 26,0 29
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 5 12/10 - 10 / 10 2680 26,2 102
7 2016: -6 -0 -1 -0 -3 -21 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Knell 7 Plass 1 046 551
12 år SVART H v.Troll Kos K. Kvasnes Bergen Travpark 2 29/8 - 05 / 4 1620 23,2 60
e. Mai Bausa v. Elding K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 17/8 - 06 / 6 1640 23,5 162
Kai Snøås-Gunn Snøås Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 25/7 - 02 / 8 2120 25,7 11
Å. Tengsareid Gunn Snøås Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 19/7 - 05 / 3 1609 23,6a 56
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 3 13/6 - 01 / 5 1720 26,7 15
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 8 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Biri Travbane 5 03/5 - 10 / 13 2120 25,8 1011
e. Ara Tulla v. Atom Vinter T. Borg Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 13 1660 24,2 g 451
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke T. Borg Sørlandets Travpark 3 16/3 - 02 / 5 2180 26,6 51
O. Sagholen Per Arvesen (A) T. Solberg Bjerke Travbane 5 07/3 - 06 / 3 1609 26,0a 87
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl T. Borg Sørlandets Travpark 1 02/3 - 02 / 3 2160 26,0 22
9 2017: -16 -7 -2 -4 -2 -660 000 2016: -20 -10 -4 -0 -4 -651 000
Ulsrud Tea 9 Plass 4 906 554
10 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 1 06/5 - 02 / 11 2100 23,7 14
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 06 / 11 2100 24,1ag 179
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bjerke Travbane 1 05/4 - 04 / 14 2220 24,3 10
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 1 19/3 - 02 / 14 2180 25,1 11
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bjerke Travbane 3 08/3 - 09 / 9 2140 23,8 37
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -0 -6 -59 000
A.B. Lom'n 10 Plass 1 170 500
10 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Drammen Travbane 1 01/5 - 02 / 7 1700 23,2a 13
e. Vinterrappa v. Atom Vinter V. Hop Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 10 / 14 2120 26,0 g 426
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bergen Travpark 5 11/1 - 06 / 13 2120 27,3 g 30
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 26/12 - 06 / 4 2100 27,2ag 25
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 5 23/11 - 09 / 9 2100 27,6 75
11 2014: -17 -2 -4 -4 -5 -263 553 2013: -26 -13 -6 -2 -3 -597 062
Pondus 11 Plass 1 260 949
7 år LYSBRUN H v.Lome Elden A. Nilsen Biri Travbane 3 03/5 - 10 / 8 2120 25,6 80
e. Rigeljenta v. Alm Rigel A. Nilsen Leangen Travbane 1 20/4 - 08 / 8 2200 24,2 13
Stall Turid-Laila A. Nilsen Östersund 3 18/4 - 06 / 3 2180 24,0 g 41
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 6 31/3 - 02 / 9 1680 24,9 g 89
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 2 03/3 - 07 / 5 2180 26,8 20
12 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Slåttodin 12 Plass 744 181
12 år RØD H v.Moe Odin J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 02/5 - 21 / 3 2120 30,8 P
e. Bork Lita v. Bork Rigel G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 10 / 13 2120 dist g 517
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye L. Kolle Bjerke Travbane 1 05/4 - 10 / 1 2140 26,3 115
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 29/3 - 10 / 7 1640 dg 32
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/3 - 05 / 9 1609 26,5a 13