<<< Forrige løp
Start ca kl. 21:05 V75-7
DD-2
V4-4
Mørtvedt Jerkelds Hoppeløp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr.
3-8-årige hopper høyest 650.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-10-9 Plass : 14-10-9

1 2014: -10 -2 -0 -1 -2 -55 000 2013: -17 -0 -3 -2 -7 -97 222
Stokkefaksa 2140 1 Plass 225 643
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 10/4 - 03 / 3 2100 29,0a 144
e. Stokkesvarta v. Elding M. Ottersen Biri Travbane 4 31/1 - 04 / 7 1609 31,2a 143
Stall H.I.K. M. Ottersen Drammen Travbane 0 30/11 - 07 / 9 2100 32,2a 535
T. Solberg Morten M. Ottersen (T) T. Solberg Biri Travbane 0 17/11 - 08 / 11 2120 30,1 82
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 4 26/10 - 06 / 9 1640 27,9 g 383
2 2015: -8 -0 -0 -1 -5 -31 500 2014: -26 -3 -2 -1 -4 -95 500
Stumne Siri 2 Plass 211 000
7 år BRUN HP v.Moe Odin V. Hop Momarken Travbane - 11/5 - 05 / 5 2140 dg 85
e. Slogum Støva v. Ilmin L. Pedersen Biri Travbane 5 03/5 - 01 / 5 2120 31,4 76
Hilde Solbakken-Sven-Tore Jacobsen K. Kvasnes Drammen Travbane - 01/5 - 04 / 8 2100 dg 31
V. Hop Merete Viksås K. Kvasnes Biri Travbane 1 13/4 - 08 / 8 2120 30,1 20
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 02/4 - 02 / 2 2140 29,3 174
3 2015: -9 -1 -0 -0 -1 -27 500 2014: -20 -3 -2 -3 -3 -187 000
Kap Tulla 3 Plass 290 649
8 år MØRKBR HP v.Åkre Lurifax* (S) Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 01/5 - 05 / 11 2120 28,3 52
e. Kapdonna v. Spikeld Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 17/4 - 04 / 3 2140 29,4a 23
Jan Petter Reinskau-Øystein Kruse Å. Tengsareid Biri Travbane 3 04/4 - 04 / 12 2120 30,2 g 25
Å. Tengsareid Øystein Kruse (T) R. Kruse Klosterskogen Travbane 0 20/3 - 06 / 7 1700 29,6ag 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 01/3 - 06 / 15 2160 29,9 103
4 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -20 -0 -3 -1 -7 -76 854
Alvine S.K. 2160 1 Plass 368 510
9 år HUSKBRUN HP v.Alm Viktor Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 03/5 - 04 / 4 1600 30,3 310
e. Spikelin v. Spikeld Ø. Ruttenborg Färjestad - 18/4 - 07 / 2 1640 dg 483
Per Olav Kristiansen-Laila Kristiansen Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 01/3 - 03 / 8 1700 31,7a 240
Ø. Ruttenborg Per Olav Kristiansen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 08/2 - 08 / 8 2100 30,5a 216
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/1 - 03 / 1 1609 27,8a 129
5 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -12 -2 -2 -2 -2 -225 000
Ty Li 2 Plass 830 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 0 03/5 - 04 / 2 1600 27,8 159
e. Ty Ina v. Rigel Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/4 - 05 / 4 2140 27,9 135
Tom Bjølgerud-Pål Christoffersen O. Mikkelborg Biri Travbane 4 04/4 - 02 / 8 1609 26,1a 61
K. Johansen Tom Bjølgerud E. Høitomt Biri Travbane 2 21/3 - 03 / 11 2120 29,0 33
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Mikkelborg Biri Travbane 1 14/3 - 05 / 2 1609 25,8a 37
6 2015: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2014: -17 -1 -0 -0 -3 -69 500
Spik Pålly 3 Plass 218 000
7 år BRUN HP v.Spikeld C. Antonsen Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 4 2140 32,4 g 65
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten C. Antonsen Momarken Travbane - 25/2 - 07 / 7 1640 g4 ag 114
Jæren Hingst AS /Kleppe C. Antonsen Biri Travbane 0 08/2 - 08 / 1 2100 31,1a 126
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 29/1 - 05 / 13 1660 br g 134
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 04/1 - 07 / 2 2100 31,6 190
7 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -73 000 2016: -17 -4 -4 -1 -3 -308 000
Gunda 4 Plass 717 500
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Bachmann Momarken Travbane 2 21/4 - 03 / 6 2140 27,3a 46
e. Kos Vesla v. Eng Svarten G. Bachmann Forus Travbane 2 12/4 - 08 / 3 2040 28,3a 21
Harald Wennesland /Lillesand G. Bachmann Jarlsberg Travbane 3 28/3 - 04 / 9 2120 26,8 71
E. Høitomt Gry Vigdis Bachmann (T) G. Bachmann Forus Travbane 3 14/12 - 05 / 6 2550 29,9a 16
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Bachmann Drammen Travbane 1 30/11 - 07 / 2 2100 29,2a 19
8 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -1 -0 -0 -30 000
Vår Faxa 2180 1 Plass 580 000
8 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 0 30/4 - 03 / 5 1609 26,2ag 225
e. Vår Dokka v. Skjoldsvarten K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 19/4 - 10 / 2 2100 dg 386
Stall Revahaugen T. Solberg Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 7 2100 28,2 377
K. Kvasnes Elisabeth B. Øksenholt K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 22/2 - 04 / 1 2640 28,6 174
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Johansen Bjerke Travbane 2 15/1 - 04 / 11 1609 25,8a 98
9 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 2 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 0 03/5 - 04 / 12 1620 27,3 g 271
e. Valle Terna v. Metsgar A. Stensen Bjerke Travbane 6 16/4 - 05 / 9 2160 26,5 257
John Lars Stende-May-Lisbet Stende M. Helland Bjerke Travbane 0 26/3 - 08 / 9 2160 28,1 157
A. Stensen John Lars Stende G. Stenberg Bjerke Travbane 0 05/3 - 05 / 7 1609 27,6a 83
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Stenberg Biri Travbane 1 31/1 - 01 / 3 1609 26,2a 16
10 2016: -4 -0 -1 -0 -1 -39 000 2015: -15 -4 -2 -2 -4 -285 000
Lome Oda 3 Plass 911 118
7 år BRUN HP v.Moe Odin D. Aarum Bjerke Travbane 7 19/3 - 02 / 6 2160 27,1 120
e. Lomepila v. Åsrapp D. Aarum Sørlandets Travpark 1 22/2 - 08 / 5 2140 28,6a 26
John Hasle-Sigrid Hasle D. Aarum Solvalla 0 05/2 - 06 / 1 2140 28,6 46
D. Aarum D. Aarum Bjerke Travbane 1 25/1 - 08 / 4 2100 28,2a 16
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek P. Midtfjeld Drammen Travbane 1 07/12 - 05 / 6 1700 25,6a 125
11 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2015: -16 -2 -0 -0 -4 -91 000
Urd 4 Plass 926 500
8 år SVART HP v.Moe Odin H. Holm Biri Travbane - 03/5 - 04 / 15 1620 dg 72
e. Korra v. Kos Knekten F. Hamre Bjerke Travbane 1 16/4 - 05 / 8 2160 25,9 43
Ole-David Aas-Lars Jørn Aas F. Hamre Bjerke Travbane 2 05/4 - 04 / 8 2180 26,0 g 228
F. Hamre Lars Jørn Aas F. Hamre Sørlandets Travpark 3 29/3 - 08 / 12 1660 24,3 138
Delt mørkblå/lysblå, reklame E. Høitomt Leangen Travbane 2 15/3 - 07 / 9 2180 28,9 102
12 2018: -11 -1 -3 -0 -4 -78 877 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 5 Plass 1 570 863
11 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 0 03/5 - 04 / 13 1620 26,8 380
e. Pave Vilja v. Viljesterk U. Eriksson Östersund 2 08/4 - 06 / 1 1660 27,3 316
Stall Pave T. Mjøen Leangen Travbane 5 31/3 - 02 / 5 1660 25,8 406
T. Borg John Mogset T. Mjøen Leangen Travbane 0 15/2 - 04 / 2 2140 28,4 893
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Biri Travbane 5 31/1 - 01 / 10 1609 27,0a 158
13 2016: -13 -1 -2 -2 -1 -67 444 2015: -22 -6 -4 -2 -4 -366 013
S.T.C.C. Faksa 6 Plass 1 208 518
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Biri Travbane 0 03/5 - 04 / 9 1620 27,2 g 118
e. Molanda v. Moe Odin E. Adielsson Färjestad - 18/4 - 07 / 1 1640 dg 16
Morten Langli /Oslo L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/4 - 04 / 9 2180 27,2 g 138
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 29/3 - 08 / 6 1640 24,6 32
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 19/3 - 02 / 2 2140 27,5 110
14 2014: -10 -1 -2 -0 -3 -93 238 2013: -17 -7 -7 -0 -1 -296 554
Frøyu Oda 7 Plass 640 986
7 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 6 03/5 - 04 / 11 1620 26,2 g 262
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 7 16/4 - 05 / 13 2160 26,7 31
Øystein Bjørnstad-Tom Berntsen Ø. Bjørnstad Färjestad 0 31/3 - 07 / 1 2160 28,3 39
G. Austevoll Øystein Bjørnstad (A) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 19/3 - 02 / 8 2160 26,4 412
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl R. Sandersen Bjerke Travbane 0 07/3 - 01 / 9 2180 30,5 30
15 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 8 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld O. Mikkelborg Biri Travbane 2 03/5 - 04 / 8 1620 25,4 190
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 23/4 - 06 / 10 2100 26,1a 124
Terje Myhrengen /Jevnaker O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 16/4 - 05 / 7 2140 26,9 34
O. Mikkelborg Terje Myhrengen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 05/4 - 04 / 7 2180 26,1 860
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 2 29/3 - 08 / 7 1640 25,0 133