Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 3 - ÅRINGSLØP

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-årige høyest 7.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-12 Plass : 6-5-12

1 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 2100 1 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld A. Berås Sørlandets Travpark P 04/5 - 20 / 3 2140 34,2 P
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin A. Berås Sørlandets Travpark N 26/4 - 22 / 1 2140 dgpp g N
Kreativ Transport AS /Eidsberg K. Kvasnes Sørlandets Travpark 05/10 - 24 / 6 2160 46,2 B
A. Berås Ernst Karlsen T. Solberg Sørlandets Travpark 01/9 - 24 / 8 2160 48,6 g B
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -2 -1 -99 000
Horni Friggen 2 Plass 198 000
6 år BRUN H v.Ulfrigg K. Johansen Bjerke Travbane P 05/3 - 20 / 8 2160 40,8 P
e. Nebbenes Eli v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 23/10 - 20 / 10 1680 48,6 B
Horni AS /Vøyenenga K. Johansen Bjerke Travbane 04/9 - 23 / 11 1680 56,1 B
Å. Tengsareid Alf Stordal (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
3 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -18 000 2018: -21 -0 -1 -3 -11 -61 732
Moe Aria 3 Plass 351 732
8 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Sørlandets Travpark P 26/4 - 22 / 4 2140 40,8 g P
e. Moe Sigyn v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 17/10 - 22 / 4 1720 48,1 g B
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas T. Solberg Sørlandets Travpark 01/9 - 22 / 4 2140 53,7 g B
T. Solberg Tor-Martin Moe
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lykkje Rappen 4 Plass 66 500
6 år BRUN V v.Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane P 28/3 - 20 / 12 2120 36,8 P
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn G. Kihle Jarlsberg Travbane 18/10 - 22 / 8 2120 53,4 g B
Camilla Aakhus /Bygland G. Kihle Jarlsberg Travbane 09/8 - 21 / 11 2120 58,2 B
V. Hop Jan Morten Hansen (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -11 500
Joker C.K. 5 Plass 610 855
7 år SVART H v.Bork Odin S. Hjørnerød Drammen Travbane P 22/4 - 20 / 4 2120 39,8 P
e. Romhus Molla v. Frigg Mollyn S. Weberg Momarken Travbane 14/5 - 22 / 6 2160 48,9 B
Thea Merete Kulblik /Fredrikstad S. Weberg Bjerke Travbane 01/5 - 20 / 8 1660 55,8 B
S. Hjørnerød
blå m/lysgrønne seler & hestehode i sk
6 2018: -5 -0 -2 -2 -1 -29 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Willdin 6 Plass 140 000
7 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 20/3 - 21 / 7 2120 40,4 P
e. Willvina v. Atom Vinter E. Høitomt Sørlandets Travpark 15/9 - 24 / 6 1660 48,7 B
Tor Odd Fidjestøl-Gerda W. Fidjestøl E. Høitomt Sørlandets Travpark 25/8 - 23 / 7 1660 57,8 B
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
7 2017: -10 -1 -3 -2 -3 -67 000 2016: -16 -2 -4 -4 -3 -95 000
Pensjonen 7 Plass 219 500
6 år SVART V v.Lome Kongen E. Høitomt Sørlandets Travpark P 06/4 - 22 / 5 2140 39,4 P
e. Revenka v. Mentor Mollyn T. Solberg Klosterskogen Travbane 23/9 - 20 / 5 1720 48,4 g B
Bjørn Birkeland /Nodeland T. Solberg Sørlandets Travpark 15/9 - 22 / 4 1640 47,4 B
T. Borg Bjørn Birkeland
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -1 -1 -1 -0 -115 000
Teddy Gutten Støen 8 Plass 2 016 995
7 år RØD H v.Horgen Tore G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/4 - 20 / 8 2120 35,0 P
e. Voje Vira v. Järvsöfaks (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane 09/8 - 21 / 10 2120 53,7 B
Kristine Støen Kivle /Sannidal
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -4 -1 -2 -3 -152 000
Torpa Nils 9 Plass 228 000
5 år BRUNBORKET H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane P 07/5 - 22 / 6 2160 36,3 P
e. Spikmolly* v. Mentor Mollyn T. Solberg Bjerke Travbane 19/6 - 20 / 11 1660 48,8 B
Folkehesten Leangen E. Høitomt Bjerke Travbane 29/5 - 20 / 2 1640 50,4 B
G. Gundersen Per Dave Holtung (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -1 -3 -14 482
Kantus 10 Plass 14 482
4 år SVART V v.Lome Kongen K. Brenden Biri Travbane P 09/5 - 20 / 7 2120 41,4 P
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 19/6 - 20 / 6 1660 56,0 B
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 12/6 - 20 / 8 1660 53,1 g B
G. Austevoll Stig Ingar Fossen (B)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
11 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 2120 1 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Biri Travbane 4 09/5 - 01 / 3 2100 35,5 g 127
e. Løve Jerka v. Auvin (S) O. Kjenner Momarken Travbane P 10/12 - 20 / 4 2160 41,9 g P
Thomas Simonsen-Kjetil Hove O. Kjenner Bjerke Travbane 23/10 - 20 / 11 1680 48,8 B
L. Kolle Gunnar Gjerstad (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 11/9 - 20 / 8 1660 56,8 g B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
12 2017: -17 -5 -1 -4 -6 -295 000 2016: -8 -0 -2 -3 -3 -74 000
Charm Elden 2 Plass 621 500
6 år SVART H v.Alm Viktor K. Malmin Sørlandets Travpark 3 26/4 - 01 / 4 2140 33,6 162
e. Eike Lena v. Elding K. Malmin Sørlandets Travpark P 16/3 - 20 / 5 2160 39,9 P
Anne Cathrine H. Andersen /Froland O. Østre Sørlandets Travpark 01/9 - 22 / 5 2140 52,7 g B
K. Malmin Anne Cathrine C. Andersen O. Østre Sørlandets Travpark 25/8 - 22 / 2 1640 50,7 B
Mørkblå med gul reklame/bånd
13 2015: -13 -4 -1 -0 -3 -119 934 2014: -11 -1 -0 -2 -5 -53 778
Komnes Fossen 3 Plass 173 712
4 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Brenden Biri Travbane 5 09/5 - 01 / 2 2100 37,2 g 187
e. Komnes Bella v. Spikeld K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 18/4 - 08 / 7 2100 37,1 g 749
Erik Korsvolla & Stall Bøyding S. Fossen Momarken Travbane P 16/2 - 20 / 3 2160 42,1 g P
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) H. Storås Bjerke Travbane 19/6 - 20 / 9 1660 47,2 B
gul m/svart skråbånd. S. Fossen Bjerke Travbane 05/6 - 20 / 5 1660 50,7 B