<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:30 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -12 -0 -1 -0 -7 -41 000
Lady Lyon 2140 1 Plass 41 000
4 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 24/9 - 22 / 4 2140 26,8 B
e. Princess Lyon (S) v. Alf Palema* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 10/9 - 21 / 1 2140 28,4 B
Stall Englegård
O. Sagholen
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Disasterinmydream (S) 2 Plass 40 663
12 år BRUN HP v.Giant Chill* (US) M. Haug Drammen Travbane 0 24/7 - 01 / 6 2100 20,0a 809
e. Crystal Bangsbo (DK) v. Granit Bangsbo (DK) M. Haug Jarlsberg Travbane 0 06/7 - 08 / 3 1609 16,5a 492
Henrikke Halvorsrud /Aurskog M. Haug Bjerke Travbane 0 07/6 - 02 / 11 2100 18,5a 785
M. Haug M. Haug Biri Travbane 0 16/5 - 08 / 1 2100 20,0a 371
Rød m/hvit&blått sk.stk&ermring, rekl. M. Fløttum Momarken Travbane 0 01/5 - 02 / 11 1640 15,7a 530
3 2016: -11 -0 -1 -3 -4 -38 500 2015: -17 -3 -0 -2 -2 -58 000
N.Y. Sweet'n Sassy 3 Plass 127 000
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) B. Westergaard Bjerke Travbane 25/9 - 20 / 1 1640 24,6 B
e. Keyedup (S) v. Supergill* (US) B. Westergaard Forus Travbane 13/8 - 22 / 4 1600 dgpp N
Stig Fossen /Aurskog
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B)
gul m/svart skråbånd.
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -2 -2 -4 -47 500
Lui's Black Label 4 Plass 78 000
6 år SVART V v.Chipmate* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 02/7 - 22 / 3 2140 30,0 B
e. Beak's Fantasy v. Mr. Commissioner (US) O. Kjenner Momarken Travbane 25/6 - 23 / 3 2140 30,5 g B
Tommy Vartiainen /Gan
O. Kjenner Tommy Vartiainen
Svart m/oransje stolpe,rekl.
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -11 000
Global Ruska 2160 1 Plass 268 350
6 år GUL HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 14/8 - 20 / 11 1680 45,4 B
e. Global Linsi v. Lome Elden O. Østre Bjerke Travbane 07/8 - 20 / 10 1680 49,4 B
Edina Ydersbond /Hemnes
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -21 -3 -7 -5 -4 -223 301
Kvikk Tojo 2 Plass 614 628
12 år MØRKBR H v.Bokli Eld
e. Kvikki v. Lund Jerker
Tonje Johanne Eng /Løken
H. Storås Tonje Johanne Eng
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -1 -0 -1 -2 -18 399
Bjørnhaug Faksa 3 Plass 37 899
8 år BRUN HP v.Trø Faks
e. Mathea v. Høiby Kongen
Willy Bergsta /Halden
C. Antonsen Gøran Antonsen (T)
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
8 2016: -8 -1 -0 -0 -5 -24 124 2015: -5 -0 -1 -2 -1 -16 359
Odas Tore* 4 Plass 52 012
5 år BRUN V v.Horgen Tore O. Østre Bjerke Travbane 30/10 - 20 / 8 1660 50,7 B
e. Maias Oda v. Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 29/5 - 20 / 3 1640 56,8 r N
Sverige O. Østre Jarlsberg Travbane 16/5 - 23 / 4 2120 54,0 B
O. Østre
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tvedt Oline 5 Plass 220 500
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Brenne Momarken Travbane N 25/2 - 20 / 10 2160 35,3 r N
e. Tvedt Blesa v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane N 16/2 - 20 / 8 2160 35,9 r N
Jens Aarum-Malin Vibeke Gundersen R. Tvedt Bergen Travpark 0 09/8 - 08 / 1 2100 30,1a 447
R. Karlsen Jens Aarum C. Olsen Bergen Travpark 0 26/7 - 04 / 9 1600 28,9a 875
blå med gule bomber og ermer R. Tvedt Bergen Travpark P 12/7 - 20 / 10 2120 32,9 g P