Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-6-7 Plass : 1-6-7

1 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -15 500 2018: -14 -2 -5 -3 -3 -147 772
Gomnes Birk 2100 1 Plass 446 772
8 år SVART V v.Lome Kongen G. Flåten Jarlsberg Travbane P 11/4 - 20 / 7 2120 34,1 P
e. Gomnes Sol v. Mentor Mollyn F. Ringheim Bergen Travpark 02/11 - 20 / 1 1600 47,3 g B
Trine Veronica Opdahl-Torbjørn Wallentinsen F. Ringheim Bergen Travpark 12/9 - 20 / 7 1620 00,1 B
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
2 2015: -13 -4 -1 -0 -3 -119 934 2014: -11 -1 -0 -2 -5 -53 778
Komnes Fossen 2 Plass 173 712
4 år MØRKBR V v.Åsajerven K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 18/4 - 08 / 7 2100 37,1 g 749
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Momarken Travbane P 16/2 - 20 / 3 2160 42,1 g P
Erik Korsvolla & Stall Bøyding H. Storås Bjerke Travbane 19/6 - 20 / 9 1660 47,2 B
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Bjerke Travbane 05/6 - 20 / 5 1660 50,7 B
gul m/svart skråbånd.
3 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 3 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden O. Kjenner Momarken Travbane P 10/12 - 20 / 4 2160 41,9 g P
e. Løve Jerka v. Auvin (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 23/10 - 20 / 11 1680 48,8 B
Thomas Simonsen-Kjetil Hove O. Kjenner Bjerke Travbane 11/9 - 20 / 8 1660 56,8 g B
L. Kolle Gunnar Gjerstad (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
4 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -19 000 2016: -6 -2 -0 -0 -4 -110 000
Lille Eline 4 Plass 563 886
6 år BRUN HP v.H.G. Balder M. Ottersen Bjerke Travbane P 30/4 - 20 / 11 2160 33,1 P
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) M. Ottersen Biri Travbane 20/9 - 20 / 6 2120 45,9 B
Jan Tore Alund /Snertingdal M. Ottersen Biri Travbane 30/8 - 20 / 3 2100 48,3 B
M. Ottersen
grå m/grønt skulderstykke + reklame
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -19 -1 -1 -2 -7 -56 500
Maurstad Mina 5 Plass 229 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 04/4 - 20 / 4 2120 46,9 g P
e. Maurstad Mi v. Spang Best
Magne Stenslie /Raufoss
Ø. Ruttenborg Magne Stenslie
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
6 2015: -7 -2 -0 -1 -2 -81 512 2014: -10 -0 -2 -0 -6 -32 411
Åsafaksa 2120 1 Plass 113 923
4 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Biri Travbane 4 25/4 - 01 / 2 2100 35,9 111
e. Sindy Vinter v. Atom Vinter T. Wollebæk Bjerke Travbane P 09/4 - 22 / 4 2140 39,2 g P
Hilde Mari Stumberg-Joakim Nilsson O. Mikkelborg Bjerke Travbane 14/8 - 21 / 14 1680 47,7 B
T. Wollebæk Hilde Mari Stumberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 24/7 - 21 / 1 1640 49,4 B
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl
7 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Bjarnis 2 Plass 33 000
6 år BRUN V v.Sjefsbrunen O. Østre Bjerke Travbane 7 30/4 - 08 / 5 2140 32,3 g 219
e. Ramstad Loma v. Lome Elden B. Syversen Klosterskogen Travbane 6 18/4 - 08 / 4 2100 34,1 g 372
Bjarne Syversen-Thorbjørn Syversen B. Syversen Momarken Travbane 5 30/3 - 01 / 6 2160 35,3 544
B. Syversen B. Syversen Drammen Travbane P 25/11 - 20 / 4 2120 44,5 g P
Blå m/hvitt sk.stk,røde seler,rek B. Syversen Momarken Travbane 03/11 - 22 / 4 2160 53,4 B