<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Hadeland Glassverks løp (Kaldblodscupen kval. 3 av 6)

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 700.001 kr.
3-15-årige høyest 1.200.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-11-8 Plass : 12-11-8

1 2017: -8 -0 -0 -0 -3 -9 856 2016: -5 -0 -1 -0 -0 -9 000
Rigel Stjernen 2100 1 Plass 609 962
15 år BRUN H v.Alm Svarten E. Høitomt Drammen Travbane 2 17/3 - 05 / 3 1700 27,0a 171
e. Stjerne Riga v. Alm Rigel A. Stensen Bjerke Travbane 0 05/3 - 05 / 2 1609 29,1a 688
Gudbrand O. Skiaker /Jaren A. Stensen Biri Travbane 0 31/1 - 01 / 4 1609 27,6a 202
P. Hvattum Gudbrand O. Skiaker H. Tvedt Bjerke Travbane 0 15/1 - 04 / 5 1609 dist a 251
hvit m/grønn stjerne og ermstripe H. Tvedt Bjerke Travbane 4 04/9 - 02 / 6 1609 25,0a 431
2 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000
Søndre Prinsen 2 Plass 723 550
14 år BRUNSVART V v.Pål Even V. Hop Sørlandets Travpark 4 29/3 - 10 / 9 1640 24,1 825
e. Søndre Lill v. Atom Vinter Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 05/12 - 02 / 10 1600 27,4a 310
Stall Sondre J. Landaas Bergen Travpark 7 28/11 - 07 / 9 1600 28,1a 236
E. Høitomt Jan-Eirik Bergesen S. Wassberg Bergen Travpark 2 07/11 - 02 / 7 1620 27,0 79
Hvit m/svarte ermer, reklame R. Wiig Bergen Travpark 0 02/11 - 02 / 4 2120 28,2 129
3 2015: -14 -0 -1 -1 -5 -69 790 2014: -27 -6 -3 -5 -7 -446 716
Sagi Allvinn 3 Plass 917 536
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) B. Goop Åby 6 26/4 - 04 / 1 2140 25,6 109
e. Sagi Malin v. Alm Svarten K. Johansen Klosterskogen Travbane 3 19/4 - 10 / 4 2100 26,2 146
Morten Langli /Oslo H. Holm Forus Travbane 2 12/4 - 06 / 3 2040 25,7 79
H. Holm Erik Killingmo (T) H. Holm Bjerke Travbane 4 26/3 - 08 / 6 2160 26,6 60
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Leangen Travbane 5 15/3 - 10 / 1 2140 28,4 143
4 2017: -23 -1 -3 -4 -5 -105 000 2016: -32 -3 -6 -5 -9 -177 500
Vertigo Bjørn 4 Plass 1 239 000
9 år BRUN H v.Spikeld L. Hauge Bergen Travpark 3 24/4 - 07 / 7 1620 26,3 48
e. Bru Linn v. Spang Best L. Hauge Forus Travbane - 12/4 - 06 / 12 2060 dg 485
Håkon B. Steine /Norheimsund L. Hauge Bjerke Travbane 7 05/4 - 10 / 2 2140 27,5 233
L. Hauge Håkon B. Steine (A) H. Steine Bergen Travpark - 13/3 - 01 / 7 1620 dg g 193
Gul m/hvitt kilef.felt, svart ermr,rek H. Steine Bergen Travpark 4 20/2 - 05 / 10 1620 25,4 79
5 2017: -9 -2 -2 -0 -3 -273 120 2016: -17 -2 -1 -3 -6 -343 000
Moe Svarten 2120 1 Plass 2 228 559
10 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 12 2120 27,7 162
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Leangen Travbane 7 15/2 - 04 / 8 2180 25,5 80
Stall Eide-Vold J. Bjerring Forus Travbane 0 01/2 - 10 / 15 2080 26,9 60
Å. Tengsareid John Blindheim J. Bjerring Bjerke Travbane 3 25/1 - 09 / 6 2680 27,1 154
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Bjerring Bjerke Travbane 1 21/12 - 10 / 11 2160 26,4 g 68
6 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -26 500 2016: -9 -1 -1 -1 -2 -78 000
Briskeby Rauen 2 Plass 1 757 417
9 år RØD H v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 05/4 - 10 / 15 2180 26,0 402
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 10 1660 23,4 156
Dag Erik Raastad /Roa F. Hamre Momarken Travbane 5 22/3 - 08 / 5 2140 24,9 307
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/3 - 09 / 1 2140 24,1 846
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 01/3 - 04 / 13 2120 27,1 196
7 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 3 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen R. Kruse Momarken Travbane 3 21/4 - 06 / 10 1660 24,5 88
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten R. Kruse Momarken Travbane 1 08/4 - 07 / 8 2140 26,0a 172
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 11 2120 27,5 722
R. Kruse Terje Gjerstad E. Høitomt Biri Travbane 0 08/2 - 10 / 9 2100 27,6a 80
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 0 05/2 - 07 / 9 1609 25,7a 664
8 2014: -17 -2 -4 -4 -5 -263 553 2013: -26 -13 -6 -2 -3 -597 062
Pondus 4 Plass 1 260 949
7 år LYSBRUN H v.Lome Elden A. Nilsen Leangen Travbane 1 20/4 - 08 / 8 2200 24,2 13
e. Rigeljenta v. Alm Rigel A. Nilsen Östersund 3 18/4 - 06 / 3 2180 24,0 g 41
Stall Turid-Laila A. Nilsen Leangen Travbane 6 31/3 - 02 / 9 1680 24,9 g 89
A. Nilsen A. Nilsen Leangen Travbane 2 03/3 - 07 / 5 2180 26,8 20
Rød m/hvitt sk.stk, grå kule&ermer A. Nilsen Leangen Travbane 0 15/2 - 04 / 10 2180 25,6 149
9 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -0 -3 -0 -2 -28 500
Eikdølen 5 Plass 841 832
7 år RØD V v.Moe Odin E. Høitomt Forus Travbane 0 12/4 - 06 / 11 2060 26,1 342
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) T. Borg Sørlandets Travpark 0 06/4 - 02 / 1 2180 27,2 g 355
Stall Hekkfjell Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 16/3 - 02 / 7 2180 27,0 82
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 02/3 - 02 / 4 2160 26,6 28
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 4 23/11 - 09 / 2 2100 27,4 g 152
10 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000 2016: -17 -1 -2 -2 -12 -145 178
Fetter'n T.G. 6 Plass 1 806 734
11 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Romme 3 20/4 - 08 / 1 2660 24,5 80
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Eskilstuna 4 03/11 - 08 / 3 2140 25,9a 60
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Bjerke Travbane 2 23/10 - 02 / 9 2700 26,0 29
G. Gundersen G. Gundersen Momarken Travbane 5 12/10 - 10 / 10 2680 26,2 102
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 02/10 - 01 / 3 2100 23,9ag 35
11 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 7 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld G. Gundersen Momarken Travbane 4 21/4 - 06 / 12 1660 24,7 114
e. Steinsvad Il v. Ilmin T. Borg Bjerke Travbane 6 05/4 - 10 / 10 2160 26,6 g 80
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand G. Gundersen Momarken Travbane 3 22/3 - 08 / 7 2140 24,4 862
L. Kolle Ole Fr. Desserud G. Austevoll Drammen Travbane 2 01/3 - 04 / 10 2120 26,9 329
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 08/2 - 10 / 2 2100 27,0a 184
12 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -22 500 2015: -17 -3 -2 -2 -4 -220 773
Nordlirappen 8 Plass 1 135 983
9 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten J. Blekkan Östersund 1 18/4 - 06 / 2 2160 23,9 73
e. Tuvrappa v. Elding J. Blekkan Bjerke Travbane 4 05/4 - 10 / 4 2160 26,3 252
Stall Skulmoen J. Blekkan Leangen Travbane 3 31/3 - 02 / 4 1660 24,9 g 23
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 3 15/3 - 10 / 13 2160 27,4 123
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Östersund 1 27/2 - 08 / 1 2160 27,3 34
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 9 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Borg Sørlandets Travpark 0 29/3 - 10 / 13 1660 24,2 g 451
e. Ara Tulla v. Atom Vinter T. Borg Sørlandets Travpark 3 16/3 - 02 / 5 2180 26,6 51
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke T. Solberg Bjerke Travbane 5 07/3 - 06 / 3 1609 26,0a 87
O. Sagholen Per Arvesen (A) T. Borg Sørlandets Travpark 1 02/3 - 02 / 3 2160 26,0 22
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl T. Borg Sørlandets Travpark 6 22/2 - 04 / 9 2660 26,6 186
14 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -64 484 2016: -11 -0 -1 -5 -3 -107 707
Art Kjarvald 10 Plass 1 653 765
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 2 05/4 - 10 / 11 2160 26,3 210
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/3 - 08 / 9 2140 25,2 g 177
Creang AB G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/3 - 09 / 10 2140 24,7 g 245
G. Austevoll Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 22/2 - 04 / 13 2660 26,3 g 72
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Biri Travbane 2 09/11 - 09 / 2 2600 27,5 86
15 2017: -16 -0 -4 -3 -5 -82 685 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -13 000
Tord Viking 11 Plass 1 310 844
13 år BRUN V v.Spikeld K. Johansen Momarken Travbane 1 21/4 - 06 / 13 1660 23,7 61
e. Dalletti v. Finstad Per K. Johansen Bjerke Travbane 5 05/4 - 10 / 9 2160 26,5 42
Stall Pikenes Tord K. Johansen Sørlandets Travpark 6 29/3 - 10 / 11 1660 23,3 38
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Bjerke Travbane 1 07/3 - 06 / 12 1609 25,4a 23
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Bjerke Travbane 2 26/2 - 07 / 1 2100 25,8a 60