<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
WBG løpet (Grunncupen kval. 2 av 6)

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr.
3-15-årige høyest 400.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-13-1 Plass : 14-13-1

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -1 -2 -43 500
Faste Viking 1600 1 Plass 517 242
7 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Blekkan Bjerke Travbane 4 05/4 - 08 / 1 2140 27,8 604
e. Faste Eldina v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 2 15/2 - 08 / 10 1640 28,2a 183
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten J. Blekkan Leangen Travbane 4 03/2 - 02 / 8 1640 29,3a 47
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 6 16/12 - 06 / 9 2140 31,7ag 22
Blå m/rød ermstripe + rekl. J. Blekkan Leangen Travbane 5 09/12 - 07 / 10 2160 30,7 g 61
2 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 2 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even T. Solberg Drammen Travbane 4 14/4 - 06 / 10 1700 27,5a 242
e. Boklistina v. Alm Rigel E. Jensen Bjerke Travbane 7 02/4 - 09 / 15 2180 30,3 590
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden E. Knutsen Bjerke Travbane 6 08/3 - 01 / 1 1609 28,4a 234
D. Dalen Gunnar Flugsrud E. Knutsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 04 / 1 1609 29,1a 173
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl E. Jensen Drammen Travbane 3 10/2 - 08 / 10 2120 33,2 324
3 2014: -10 -1 -1 -1 -2 -52 000 2013: -20 -3 -1 -6 -6 -133 500
H.M. Streif 3 Plass 185 500
4 år MØRKBR V v.H.M. Hird Balder T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 05 / 4 2120 28,9 g 86
e. Storeng Mia v. Saje (S) T. Fløysand Bjerke Travbane - 09/4 - 08 / 5 2160 dg 35
Asbjørn Wessel-Tommy Fløysand T. Fløysand Jarlsberg Travbane 1 28/3 - 04 / 2 2100 26,8 19
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Bjerke Travbane 3 19/3 - 05 / 13 2660 28,7 110
svart m/oransje stj.som t,oransje søm T. Fløysand Bjerke Travbane - 12/3 - 08 / 11 2600 dg a 66
4 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -14 000 2014: -7 -2 -4 -0 -0 -126 000
Frøyu Ty 4 Plass 173 000
5 år BRUN H v.Moe Odin G. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 19/4 - 05 / 3 2120 27,4 49
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/4 - 08 / 4 2160 28,0 40
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 28/3 - 03 / 8 2120 27,8 11
G. Gundersen Nils-Erik Frøhaug (A) G. Gundersen Biri Travbane 1 14/3 - 07 / 7 2140 28,8 11
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer N. Frøhaug Bjerke Travbane 2 26/2 - 01 / 1 2140 28,9 15
5 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -12 -3 -0 -2 -2 -80 410
Jora Eld 5 Plass 254 910
8 år BRUN V v.Bokli Eld J. Blekkan Biri Travbane 0 25/4 - 07 / 11 2100 28,0a 345
e. Jora Pia v. Åsrapp T. Nilsson Östersund 1 08/4 - 04 / 4 1660 28,1 45
Stall Svean A. Stensen Leangen Travbane 0 15/3 - 04 / 5 2160 30,4 112
A. Stensen Linn Benedikte Schei A. Sjoner Leangen Travbane 3 03/3 - 06 / 6 1640 27,3a 63
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Nilsson Bergsåker 3 21/2 - 08 / 1 1640 26,1 68
6 2014: -12 -2 -2 -1 -6 -97 403 2013: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000
Diadem 6 Plass 129 903
7 år SVART HP v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 5 23/4 - 02 / 1 1640 28,5 126
e. Vivendel v. Viljesterk O. Kjenner Bjerke Travbane 0 02/4 - 02 / 1 2140 30,7 134
Stall Aunemo L. Kolle Drammen Travbane 3 01/3 - 06 / 4 2120 31,2 117
E. Høitomt Stian Eilefsen (T) P. Midtfjeld Färjestad 2 25/2 - 04 / 2 2160 31,7 30
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Midtfjeld Leangen Travbane 1 15/2 - 03 / 1 2140 33,8 58
7 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 7 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding S. Eilertsen Momarken Travbane - 21/4 - 01 / 10 2180 dg 77
e. Storsjø Dubla v. Dublan S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 18/4 - 01 / 2 2100 29,1ag 117
Adrian Valstad Hagmann /Askim S. Eilertsen Sørlandets Travpark - 29/3 - 02 / 3 2140 dg a 71
J. Gaustad S. Eilertsen Bjerke Travbane 2 19/2 - 09 / 13 2180 29,9 75
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl S. Eilertsen Drammen Travbane 7 10/2 - 08 / 6 2120 34,5 g 48
8 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tronga Gutten 8 Plass 174 500
10 år SVART H v.Bokli Eld G. Gundersen Biri Travbane 3 25/4 - 02 / 2 2100 29,3ag 115
e. Kos Era v. Kos Knekten O. Østre Biri Travbane 0 13/4 - 06 / 11 2100 30,1a 548
Ragnar Olderløkken /Lalm K. Johansen Biri Travbane 6 13/12 - 05 / 6 2120 31,6 g 86
O. Østre Ragnar Olderløkken G. Gundersen Biri Travbane 0 22/11 - 05 / 3 2100 32,0 120
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Gundersen Biri Travbane 3 20/10 - 02 / 11 2100 32,6a 28
9 2015: -11 -0 -0 -2 -4 -17 500 2014: -12 -0 -1 -1 -5 -34 750
Kalskalager 9 Plass 240 750
9 år SVART V v.Bokli Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/4 - 02 / 15 1660 26,6 230
e. Kals Morte v. Finstadmort M. Helland Drammen Travbane 3 14/4 - 06 / 6 1700 27,2a 338
Kari-Mette Kalager /Holmestrand H. Holm Bjerke Travbane 0 19/3 - 03 / 4 1609 26,6a 610
Å. Tengsareid Kari-Mette Kalager S. Vereide Drammen Travbane 5 10/2 - 08 / 11 2120 34,2 691
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 15/1 - 01 / 6 2180 33,3 141
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -32 500
Hvindjerven 1620 1 Plass 482 413
10 år BRUN V v.Hvatt Djerven P. Hvattum Bjerke Travbane - 16/4 - 03 / 11 2600 dg a 54
e. Hvindiana v. Nilas P. Hvattum Biri Travbane 1 04/4 - 02 / 4 1609 25,5a 36
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Momarken Travbane 5 11/3 - 07 / 5 2140 27,7ag 57
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 0 26/2 - 04 / 13 2160 29,6 185
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Klosterskogen Travbane - 10/10 - 04 / 9 1700 dg a 76
11 2015: -8 -1 -1 -0 -3 -34 500 2014: -32 -1 -6 -3 -15 -134 000
Kringelandsbestina 2 Plass 450 500
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) H. Håvardstun Bergen Travpark 6 24/4 - 07 / 4 1600 27,9 321
e. Kringelandsbestå v. Krembest T. Martinsen Bergen Travpark 6 15/4 - 08 / 9 1620 31,5 g 258
Geir Arne Eriksen /Aksdal O. Wassberg Bergen Travpark 6 23/3 - 04 / 7 2100 29,9ag 319
O. Wassberg T. Martinsen Bergen Travpark P 06/3 - 22 / 1 2100 37,9 g P
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bergen Travpark 3 27/2 - 03 / 2 2100 29,3 37
12 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 3 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Momarken Travbane 1 21/4 - 03 / 5 2140 26,9a 75
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Bjerke Travbane 5 26/3 - 03 / 9 2100 28,3ag 73
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane - 19/3 - 03 / 8 1609 dg a 72
R. Kruse Jon Magne Vik R. Kruse Momarken Travbane 3 11/3 - 07 / 4 2140 26,1a 59
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Drammen Travbane 2 01/3 - 03 / 10 1700 28,7a 45
13 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 4 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder L. Kolle Bjerke Travbane 3 16/4 - 03 / 3 2600 27,6a 77
e. Nume Frøkna v. Pajaprins L. Kolle Biri Travbane 3 04/4 - 02 / 7 1609 26,0a 25
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg L. Kolle Leangen Travbane 2 15/3 - 04 / 13 2180 28,6 66
L. Kolle Ernst-Petter Knutsen (A) E. Knutsen Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 7 2600 30,9a 685
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Knutsen Bjerke Travbane 4 25/1 - 01 / 3 2100 29,7a 133
14 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 5 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 23/4 - 06 / 6 2100 26,0a 39
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 10/4 - 06 / 10 1700 26,8a 19
Team Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 1 26/3 - 03 / 3 2100 27,5a 24
T. Solberg Jan Anund Haugland V. Hop Bjerke Travbane 2 19/3 - 03 / 2 1609 24,7ag 52
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 1 07/3 - 03 / 5 2100 29,7a 21
15 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Striks 6 Plass 591 500
12 år BRUN V v.Steinsvad Eld V. Hop Bjerke Travbane 4 16/4 - 03 / 5 2600 27,7a 106
e. Stri v. Rappfot V. Hop Bjerke Travbane 3 09/4 - 05 / 4 2140 29,0 g 167
Sille Antonsen /Gran G. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/3 - 03 / 3 1609 24,8a 276
V. Hop Morten Antonsen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 07/3 - 03 / 2 2100 32,2a 100
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 6 05/2 - 04 / 2 2100 28,9a 576