<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:20 V65-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 180.001 kr.
3-15-årige hopper høyest 300.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-8 Plass : 10-3-8

1 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000 2013: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000
Skjellhaug Mai 2100 1 Plass 173 000
10 år SVART HP v.Engli Svarten B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 7 10/4 - 03 / 2 2100 30,1a 1253
e. Høibysol v. Elding B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 7 04/3 - 01 / 7 1700 30,9ag 850
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen M. Berdalen Drammen Travbane 0 10/2 - 08 / 7 2120 35,0 442
G. Gundersen Bjørn Gustavsen (A) B. Gustavsen Drammen Travbane 0 04/2 - 04 / 4 2100 35,5a 509
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 4 28/1 - 05 / 2 2100 31,2a 498
2 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -12 -0 -2 -1 -2 -57 000
Sjefsanna 2 Plass 135 000
6 år BRUN HP v.Sjefen K. Malmin Drammen Travbane - 25/3 - 05 / 5 2100 dg a 232
e. Anna Dorotea v. Spikeld K. Malmin Momarken Travbane 0 25/2 - 02 / 10 2140 31,6a 75
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 02/12 - 03 / 10 2100 32,6a 68
K. Malmin Morten Louis Johnsen T. Glittum Bjerke Travbane - 06/11 - 03 / 11 2160 dg 165
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Glittum Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 2 2140 29,3 124
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Tæsse Jenta 3 Plass 269 500
8 år BRUN HP v.Bles Høvding K. Johansen Momarken Travbane 6 17/4 - 04 / 5 2140 31,7a 88
e. Nordby Stella v. Mentor Mollyn T. Solberg Bjerke Travbane 2 27/3 - 04 / 2 2100 30,9a 18
Anders Richvoldsen /Gamle Fredrikstad T. Solberg Momarken Travbane 3 25/2 - 02 / 9 2140 31,2a 141
T. Solberg Anders Richvoldsen (A) O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 16/11 - 03 / 9 2520 32,9 228
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 6 11/9 - 02 / 11 1660 29,8 g 61
4 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -2 -1 -3 -28 000
Hvatt Erle 4 Plass 199 500
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden P. Hvattum Bjerke Travbane 0 09/4 - 03 / 9 1609 30,6ag 439
e. Hvattoline v. Briskeby Gutten P. Hvattum Momarken Travbane 0 30/3 - 02 / 2 2140 28,6a 670
Karin Elisabeth Hvattum /Brandbu P. Hvattum Biri Travbane 3 21/3 - 03 / 5 2100 31,4 405
P. Hvattum P. Hvattum Momarken Travbane 0 10/12 - 01 / 6 2160 32,2 318
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Drammen Travbane 1 25/11 - 03 / 1 1700 31,5 97
5 2017: -14 -2 -0 -2 -5 -61 500 2016: -15 -1 -1 -0 -6 -48 500
Hovsjerka 2120 1 Plass 341 721
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Bjerke Travbane 6 02/4 - 02 / 7 2160 29,5 551
e. Hovsrosa v. Spang Best J. Gaustad Bjerke Travbane 0 08/3 - 01 / 11 1609 29,6a 529
Einar Aasen /Skien J. Gaustad Drammen Travbane 0 01/3 - 06 / 13 2160 30,1 1403
J. Gaustad J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 07/2 - 06 / 10 1609 31,1a 387
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 29/1 - 05 / 8 1660 30,6 136
6 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 2 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Drammen Travbane 0 14/4 - 06 / 7 1700 28,7a 89
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* L. Kolle Biri Travbane 0 21/3 - 03 / 10 2120 31,0 g 151
Carolyn Skyer /Siljan L. Kolle Bjerke Travbane 0 19/2 - 03 / 9 1609 28,2a 324
L. Kolle Carolyn Skyer L. Kolle Biri Travbane 4 08/2 - 08 / 5 2100 30,6a 178
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 30/1 - 02 / 2 2100 31,0ag 88
7 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 3 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Forus Travbane 0 12/4 - 08 / 2 2040 29,8a 146
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Bjerke Travbane 5 05/4 - 03 / 4 2100 28,3a 21
Lene Olsen /Vear G. Flåten Bjerke Travbane 5 20/3 - 02 / 9 2100 28,4a 231
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 08/3 - 02 / 10 2160 30,0 304
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 0 01/3 - 06 / 14 2160 br g 659
8 2017: -22 -0 -0 -0 -7 -21 000 2016: -31 -0 -4 -3 -8 -130 771
Millionolga 4 Plass 683 022
8 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten Å. Tengsareid Forus Travbane 0 12/4 - 08 / 11 2040 29,7a 156
e. Skjegge Lill v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 05/4 - 01 / 1 2100 28,5a 71
Rune Wilberg-Trine Wilberg O. Østre Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 07 / 13 2620 30,8 317
F. Hamre Rune Wilberg O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/1 - 02 / 1 1609 29,4a 47
Delt mørkblå/lysblå, reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 18/12 - 07 / 7 2180 31,3 99
9 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 5 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor K. Johansen Drammen Travbane 0 14/4 - 06 / 11 1700 br ag 617
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten M. Sørvik Bjerke Travbane 0 07/3 - 01 / 2 2140 dist g 544
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen E. Jensen Bjerke Travbane 7 04/12 - 08 / 6 2160 33,2 g 912
M. Helland Runar Hagen D. Dalen Drammen Travbane 0 30/11 - 07 / 1 2100 31,6a 728
gul m/svart h og ermstriper E. Jensen Drammen Travbane 0 25/11 - 09 / 12 2140 34,2 g 513
10 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500
Solmøy Åse 6 Plass 237 056
8 år BRUN HP v.H.G. Balder Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 10/4 - 03 / 8 2100 28,7a 530
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel K. Johansen Drammen Travbane 5 25/3 - 05 / 11 2100 29,0a 281
Stall Frønes T. Borg Biri Travbane 0 22/11 - 05 / 7 2120 32,5 575
Å. Tengsareid Ulv Sverre Nilsen C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/8 - 08 / 2 1700 31,2a 308
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Amundsen Bjerke Travbane P 31/7 - 22 / 2 2160 36,5 P
11 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 145 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Kringelandsolina 7 Plass 207 145
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) H. Holm Biri Travbane 0 13/4 - 06 / 10 2100 30,7ag 368
e. Vik Pia v. Lome Elden T. Solberg Biri Travbane 0 14/2 - 02 / 4 2100 33,4a 301
Terje Slettum-Morten Pettersen T. Solberg Biri Travbane 0 08/2 - 08 / 10 2100 32,3ag 99
E. Høitomt Terje Slettum T. Solberg Forus Travbane 0 14/12 - 05 / 2 2550 34,3arg 109
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Borg Drammen Travbane 7 30/11 - 07 / 12 2100 31,4a 82
12 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -14 -0 -1 -0 -7 -28 000
Junibritt 8 Plass 313 841
12 år BRUN HP v.Vital Pil A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 10/4 - 06 / 1 1700 27,5a 526
e. Mjørnhild v. Mjølner Tor A. Heisholt Klosterskogen Travbane 5 27/3 - 02 / 3 1700 28,5a 1000
Janne Helene Johansen-Rigmor Johansen M. Finsand Sørlandets Travpark 0 24/11 - 08 / 3 2140 31,8 r 132
A. Heisholt M. Finsand Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 08 / 2 2100 30,8a 81
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame H. Eggen Jarlsberg Travbane 5 31/5 - 02 / 6 2100 27,8ag 302
13 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Raia 9 Plass 253 000
10 år BRUN HP v.Gam Vinter O. Mikkelborg Drammen Travbane - 14/4 - 06 / 9 1700 dg a 216
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven K. Johansen Bjerke Travbane 0 05/4 - 01 / 6 2100 29,6a 81
Svein Arild Gulheim-Kristian Gulheim K. Johansen Biri Travbane 4 21/3 - 03 / 12 2120 30,7 329
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A) H. Gulheim Biri Travbane 0 14/3 - 05 / 5 1609 29,6a 322
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl H. Gulheim Bjerke Travbane 0 08/3 - 01 / 10 1609 29,9ag 264
14 2017: -13 -1 -0 -0 -6 -58 000 2016: -27 -2 -2 -3 -5 -100 000
Valle Fryd 10 Plass 439 250
9 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 4 18/4 - 06 / 6 2120 28,8 g 284
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 6 10/4 - 03 / 6 2100 30,1ag 116
Team Hest J. Undem Drammen Travbane 3 25/3 - 05 / 2 2100 28,1a 51
J. Undem Rita Kaasa J. Undem Klosterskogen Travbane 1 04/3 - 01 / 4 1700 29,5a 114
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek T. Borg Jarlsberg Travbane 0 21/2 - 05 / 7 2120 31,7 g 98
15 2017: -9 -0 -0 -1 -4 -22 000 2016: -20 -1 -3 -4 -5 -136 500
Alm Rodina 11 Plass 545 000
7 år BRUN HP v.Bork Odin V. Hop Biri Travbane 3 13/4 - 06 / 4 2100 29,6a 23
e. Svart Perla v. Alm Svarten K. Johansen Momarken Travbane 1 30/3 - 02 / 4 2140 27,3a 418
Knut Horgen-Unni Hallquist Horgen V. Hop Klosterskogen Travbane 0 23/11 - 04 / 10 2140 30,5 g 491
K. Johansen Knut Horgen V. Hop Biri Travbane 3 09/11 - 05 / 8 2100 31,2a 136
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. V. Hop Momarken Travbane 5 12/10 - 06 / 3 2140 29,3a 305