Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30 #MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. for hvert vunnet 75.000 kr.
5-15-årige.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-11 Plass : 2-9-11

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 2140 1 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn R. Haugen Klosterskogen Travbane 5 20/3 - 04 / 11 2100 34,0 437
e. Kremlinn v. Krembest R. Haugen Bjerke Travbane 0 05/3 - 02 / 2 2140 35,7 g 613
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød S. Hogner Bjerke Travbane 0 19/2 - 09 / 1 2140 34,0 447
S. Hogner Wenche Hestad (A) R. Haugen Momarken Travbane 8 04/2 - 03 / 12 2160 34,5 973
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl R. Haugen Momarken Travbane 0 28/1 - 04 / 8 2160 34,9 g 677
2 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 2 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 02/4 - 09 / 4 2140 30,4 102
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 19/3 - 01 / 8 2140 32,5 g 679
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen J. Undem Klosterskogen Travbane 0 04/3 - 02 / 12 2100 33,7ag 587
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane - 03/12 - 02 / 8 2100 dg a 131
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl G. Austevoll Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 6 2100 dg a 154
3 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000
Eike Linn 3 Plass 61 500
7 år RØD HP v.Moe Odin J. Dagsvold Jarlsberg Travbane P 11/4 - 21 / 2 2120 35,6 P
e. Eike Borka v. Bork Rigel D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 04/3 - 02 / 9 2100 35,6a 812
Kenneth Olafsen /Sande I Vestfold D. Dalen Drammen Travbane 0 09/7 - 01 / 8 2100 34,6ag 276
M. Løve Kenneth Olafsen (A) K. Olafsen Bjerke Travbane 0 19/3 - 01 / 8 2100 34,2a 1261
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek G. Austevoll Drammen Travbane 8 10/3 - 05 / 13 2120 33,3 319
4 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Heidi Frøya 2160 1 Plass 97 500
12 år MØRKBR HP v.Spikeld S. Gulbrandsen Biri Travbane - 13/4 - 08 / 6 2120 dg 320
e. Bøens Frøya v. Alm Rigel J. Øveraasen Biri Travbane P 04/4 - 21 / 5 2120 32,9 P
Pål Gøran Roland-Berit Dahl M. Fløttum Bjerke Travbane - 12/3 - 03 / 8 2100 dg a 444
M. Sørvik Pål Gøran Roland (A) P. Roland Biri Travbane 0 28/2 - 02 / 9 1609 30,6a 962
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm P. Roland Drammen Travbane 0 17/2 - 06 / 2 2100 dist ag 664
5 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -6 -0 -0 -1 -1 -7 500
Arjo Snella 2 Plass 113 265
10 år MELL.BR. HP v.Pål Even A. Johannessen Bjerke Travbane - 27/3 - 04 / 5 2100 dg a 411
e. Bragomine v. Trons Ekmin A. Johannessen Drammen Travbane 6 11/3 - 04 / 8 1700 29,4a 685
Anne Berit S. Johannessen /Berg I Østfold A. Johannessen Bjerke Travbane 0 26/2 - 03 / 2 2100 32,4a 934
A. Johannessen N. Holm Klosterskogen Travbane 0 12/12 - 06 / 4 1700 34,6a 519
Rød m/ blå stjerner & mansj D. Dalen Bjerke Travbane - 26/6 - 03 / 6 1609 dg a 1199
6 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -1 -2 -1 -19 500
Lomana 3 Plass 98 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Dagsvold Drammen Travbane 0 14/4 - 05 / 15 2120 33,3 g 890
e. Svartana v. Alm Svarten J. Dagsvold Sørlandets Travpark - 06/4 - 04 / 8 2160 dg 279
Jeanett Marie Dagsvold /Drammen J. Dagsvold Bjerke Travbane 2 02/4 - 09 / 1 2140 30,4 308
J. Dagsvold J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 19/2 - 09 / 3 2140 32,6 166
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek J. Dagsvold Jarlsberg Travbane P 06/10 - 21 / 1 2100 34,3 P
7 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -1 -2 -5 -85 248
Stumne Ronja 4 Plass 234 248
8 år SVART HP v.Moe Odin C. Jensen Biri Travbane 0 13/4 - 08 / 9 2120 34,0 716
e. Stumne Saga v. Spang Best C. Jensen Bjerke Travbane 0 02/4 - 09 / 11 2160 32,5 817
Stall Kruttlappen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 1 2140 32,6 381
C. Jensen Merete Viksås H. Bye Bjerke Travbane 0 19/2 - 09 / 4 2160 33,5 g 325
grå m/hv.sk.stk, røde seler,rekl D. Dalen Drammen Travbane 0 10/2 - 03 / 4 1700 33,1a 227
8 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -23 -2 -1 -1 -10 -86 500
Catosi* 5 Plass 211 828
9 år BRUN HP v.Lome Elden C. Antonsen Biri Travbane 4 04/4 - 04 / 15 2120 30,4 585
e. Polar Fortuna v. Braute C. Antonsen Bjerke Travbane 6 05/3 - 02 / 14 2160 32,0 150
Sverige G. Antonsen Momarken Travbane 6 25/2 - 02 / 11 2140 31,4ag 527
M. Amundsen Gøran Antonsen (T) M. Høitomt Drammen Travbane 0 17/2 - 04 / 2 2100 34,9 g 180
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man G. Antonsen Drammen Travbane 5 10/2 - 03 / 6 1700 32,1a 433
9 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 6 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden M. Amundsen Bjerke Travbane 0 02/4 - 09 / 6 2140 33,5 156
e. Fintessa v. Finstad Per M. Amundsen Bjerke Travbane 3 15/1 - 01 / 4 2160 33,4 179
Linn Beate Strand-Vidar Strand M. Amundsen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 08 / 4 2120 dg 223
L. Gundersen Linn Beate Strand M. Amundsen Bjerke Travbane 4 04/12 - 08 / 2 2140 31,7 316
svart med hvit reklame V. Hop Drammen Travbane - 25/11 - 08 / 6 2120 dg 68
10 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 2180 1 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 18/4 - 01 / 2 2100 29,1ag 117
e. Storsjø Dubla v. Dublan S. Eilertsen Sørlandets Travpark - 29/3 - 02 / 3 2140 dg a 71
Adrian Valstad Hagmann /Askim S. Eilertsen Bjerke Travbane 2 19/2 - 09 / 13 2180 29,9 75
S. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) S. Eilertsen Drammen Travbane 7 10/2 - 08 / 6 2120 34,5 g 48
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek S. Eilertsen Klosterskogen Travbane - 09/1 - 07 / 3 2100 dg 79
11 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -23 -1 -4 -2 -8 -101 500
Komnes Viktor 2 Plass 227 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor K. Malmin Jarlsberg Travbane - 11/4 - 09 / 6 2620 dg 82
e. Golde v. Lasso* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 7 19/3 - 05 / 11 2660 30,0 224
Karianne Nistad /Seim K. Malmin Bjerke Travbane 3 12/3 - 08 / 4 2600 29,1a 171
S. Løvvold Morten Louis Johnsen M. Høitomt Drammen Travbane 2 01/3 - 08 / 1 2100 31,0a 70
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 21/2 - 05 / 4 2120 29,3 69
12 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 3 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn M. Berdalen Biri Travbane 0 13/4 - 08 / 11 2140 33,6 314
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten T. Fjelldalen Bjerke Travbane 0 02/4 - 09 / 8 2160 31,2 209
Stall Skøy E. Schem Biri Travbane 0 21/3 - 03 / 9 2120 31,4 g 486
T. Fjelldalen Espen A. Schem (T) E. Schem Bjerke Travbane 0 12/3 - 08 / 7 2600 31,5a 452
Burgunder m/hvit stjerne, mansj, krage E. Schem Bjerke Travbane 3 08/3 - 02 / 7 2140 31,4 275
13 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -0 -0 -1 -7 -21 000
Gingvar 2200 1 Plass 274 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven L. Pedersen Biri Travbane 4 13/4 - 08 / 14 2160 29,5 76
e. Broklin v. Elding L. Pedersen Bjerke Travbane 4 02/4 - 09 / 14 2180 28,9 116
Rune Bønes /Bønes E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/3 - 03 / 7 2100 29,8a 302
M. Berdalen Geir Bjånes E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/3 - 02 / 8 2100 28,6ag 88
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek L. Pedersen Bjerke Travbane 6 07/3 - 01 / 5 2160 31,2 236