<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:23 V65-6
V5-3
DD-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr.
3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-10-12 Plass : 15-10-12

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 2100 1 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld G. Gundersen Momarken Travbane 0 30/3 - 05 / 14 2660 35,0 g 424
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Momarken Travbane 0 11/3 - 04 / 6 2140 33,9 g 865
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 5 27/2 - 02 / 8 2100 33,4a 1002
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Bjerke Travbane 0 12/2 - 08 / 2 2140 35,3 256
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 2 30/1 - 03 / 5 2100 33,0a 54
2 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Voje Scott 2 Plass 300 500
8 år BORKET V v.Tangen Scott E. Høitomt Bjerke Travbane 2 09/10 - 01 / 3 2140 30,8 91
e. Voje Blesa v. Toddy L. Kolle Sørlandets Travpark 3 15/9 - 09 / 5 2140 31,7 g 73
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen V. Hop Klosterskogen Travbane 1 08/8 - 01 / 1 2100 35,8 53
E. Høitomt V. Hop Klosterskogen Travbane P 06/6 - 22 / 5 2120 37,1 P
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Øverdal Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 5 1720 51,8 B
3 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 3 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 11/2 - 02 / 6 2120 dg 56
e. Rufina v. Spikeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 24/1 - 08 / 1 2100 31,6ag 99
Silje Hogner /Slattum E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 10/1 - 03 / 12 2120 32,5 304
T. Solberg Monica Røed Sørensen V. Hop Drammen Travbane 4 19/12 - 05 / 7 2100 39,8 90
Blå m/gull seler&stjerner, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane - 12/12 - 05 / 2 1700 dg a 112
4 2014: -5 -2 -1 -1 -0 -37 000 2013: -4 -1 -0 -0 -3 -19 000
Storm Jahr 4 Plass 56 000
5 år BRUN H v.Storm Jo G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 10/3 - 01 / 6 2100 34,0 g 15
e. Tembra Jahr v. Braute A. Sjoner Leangen Travbane 2 13/1 - 08 / 2 2140 31,5 167
Ola Stormyr /Aure A. Sjoner Leangen Travbane 4 23/12 - 03 / 4 2140 35,3 78
G. Flåten A. Sjoner Leangen Travbane 7 09/12 - 01 / 13 2180 35,4 g 161
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame A. Sjoner Leangen Travbane 8 11/11 - 08 / 3 2140 37,6 g 69
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 5 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott V. Hop Klosterskogen Travbane 3 20/3 - 04 / 7 2100 33,5 68
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) E. Høitomt Drammen Travbane 9 17/2 - 05 / 10 2120 36,2 258
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken G. Austevoll Bjerke Travbane 6 06/2 - 01 / 9 2100 34,5ag 99
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 30/1 - 03 / 8 2100 33,0a 32
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 22/1 - 01 / 9 2160 34,0 g 240
6 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 6 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 3 03/4 - 04 / 8 2100 30,8ar 66
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten A. Wright Jarlsberg Travbane - 24/1 - 08 / 5 2100 dg a 29
Bjørn Haugen /Mjøndalen A. Wright Jarlsberg Travbane - 10/1 - 03 / 7 2120 dg 32
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) A. Wright Bjerke Travbane 3 02/1 - 04 / 4 2100 31,9a 88
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Nilsen Färjestad 0 04/11 - 02 / 3 2180 37,2 15
7 2015: -14 -3 -3 -2 -2 -126 000 2014: -16 -4 -2 -1 -5 -87 000
Sundby Scott 2120 1 Plass 226 000
6 år SVART H v.Tangen Scott T. Borg Bjerke Travbane 0 02/4 - 03 / 1 2140 br g 41
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Bjerke Travbane 3 12/3 - 01 / 3 2140 30,6 g 25
Berit Garstad /Stathelle T. Borg Bjerke Travbane 1 27/2 - 02 / 1 2100 32,2a 33
T. Borg Berit Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane 1 30/1 - 06 / 11 2120 31,7 63
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Sørlandets Travpark 1 19/1 - 01 / 7 2180 34,6 18
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -1 -0 -4 -15 000
Findal Odin 2 Plass 193 595
10 år BRUN V v.Moe Odin R. Olsen Klosterskogen Travbane 0 29/7 - 05 / 11 1700 34,8a 550
e. Findal Vinni v. Polar Troll L. Kolle Drammen Travbane 0 15/7 - 05 / 6 2100 brg a 207
Malin Berg Andersen /Porsgrunn L. Kolle Drammen Travbane 4 08/7 - 03 / 12 2100 31,3 105
K. Malmin Rino Olsen (A) L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 13/6 - 03 / 2 2100 33,5a 28
Mørkblå med gul reklame/bånd L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 16/5 - 02 / 5 2100 31,0a 61
9 2014: -6 -2 -0 -0 -2 -32 000 2013: -10 -0 -0 -1 -4 -16 000
Huldre Fenta 3 Plass 64 500
6 år SVART HP v.Keik Jo Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 28/3 - 05 / 4 2100 30,3ag 67
e. Suleika v. Alm Kvik L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 10/3 - 04 / 6 2100 31,5 68
Team Solvang Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 21/2 - 02 / 12 2100 g7 ag 103
Å. Tengsareid Betty Solvang Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 11/2 - 02 / 11 2120 32,5 335
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 23/9 - 07 / 5 1700 dg a 432
10 2015: -3 -1 -2 -0 -0 -25 000 2014: -10 -2 -2 -1 -5 -58 500
Kongerød Gutten 4 Plass 108 500
7 år RØD V v.Qvadrigo (S) E. Grohs Drammen Travbane 1 01/3 - 01 / 8 2120 32,1 199
e. Kongerød Jenta v. Elding E. Grohs Jarlsberg Travbane 5 11/2 - 02 / 10 2120 32,9 118
Tom Grohs /Skien E. Grohs Jarlsberg Travbane 5 30/1 - 06 / 9 2120 33,5 153
E. Grohs Tom Grohs E. Grohs Jarlsberg Travbane 4 10/1 - 03 / 8 2120 32,5 252
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Drammen Travbane 3 30/11 - 06 / 15 2120 34,7 206
11 2014: -9 -0 -0 -1 -1 -6 000 2013: -11 -3 -1 -0 -3 -55 500
Majors Eld 5 Plass 61 500
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/4 - 04 / 12 2100 31,8a 148
e. Mørtvedt Spanga v. Spang Best T. Solberg Bjerke Travbane - 08/1 - 08 / 4 2140 dg 16
Erik Korsvolla & Stall Bøyding T. Solberg Bjerke Travbane 1 17/12 - 02 / 3 2100 31,0a 58
L. Kolle Erik Korsvolla K. Malmin Drammen Travbane - 30/11 - 06 / 13 2120 dg 185
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Mjøen Biri Travbane 7 22/11 - 04 / 4 2100 32,8 126
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -2 -8 -65 000
Huldre Oskar 6 Plass 250 500
7 år BLAKK V v.Tangen Scott E. Høitomt Bjerke Travbane 2 12/3 - 01 / 8 2140 30,2 g 49
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv A. Akselsen Momarken Travbane 3 16/2 - 08 / 11 2160 33,1 g 40
Marius Bugge-Beate Gundersen A. Akselsen Momarken Travbane 4 28/1 - 04 / 12 2160 32,8 62
G. Gundersen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 3 14/1 - 02 / 8 2160 32,7 67
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 09/1 - 03 / 6 2100 35,0 g 147
13 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -0 -0 -4 -11 -65 000
Myr Seira 7 Plass 393 000
9 år SVART HP v.Lome Kongen K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 06/4 - 04 / 1 2140 31,0 355
e. Findal Stjerna v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 4 27/3 - 07 / 2 2100 31,7a 52
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 10/3 - 04 / 3 2100 dg 42
O. Østre Monica Tønnesland O. Østre Sørlandets Travpark 3 02/3 - 04 / 2 2140 32,1 281
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 7 22/2 - 02 / 1 2140 32,4 448
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 8 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) J. Undem Bjerke Travbane 0 12/3 - 01 / 1 2140 br g 228
e. Findal Janka v. Lappe Troll* J. Undem Bjerke Travbane - 05/2 - 09 / 2 2140 dg 59
Sverige J. Undem Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 03 / 3 2100 34,5 92
J. Undem Ole Oskar Hoksrud J. Undem Klosterskogen Travbane 2 12/12 - 05 / 3 1700 33,5a 46
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane 1 25/11 - 05 / 12 2100 34,5 161
15 2014: -17 -5 -5 -2 -2 -427 319 2013: -2 -0 -0 -1 -1 -6 500
Vinning Ferd 9 Plass 435 819
5 år BRUN H v.Vinning Kos J. Bjerring Momarken Travbane 1 30/3 - 05 / 3 2660 31,6 65
e. Ferda v. Lauvås Pipo M. Helland Bjerke Travbane 0 12/3 - 01 / 5 2140 31,7 47
Kjetil Lobben-Jan Martin Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 11/2 - 02 / 7 2120 32,6 19
J. Bjerring J. Bjerring Momarken Travbane 2 04/2 - 03 / 4 2140 33,9 38
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Momarken Travbane 1 28/1 - 08 / 12 2180 33,9 22