Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30

Varmblods 2140 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 10.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-7 Plass : 11-1-7

1 2014: -10 -1 -3 -1 -2 -64 500 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Royal Prince* (S) 2140 1 Plass 64 500
3 år M.BRUN H v.Gift Kronos* (IT) K. Malmin Biri Travbane 0 28/2 - 07 / 9 2100 23,4 g 14
e. Princess (S) v. Pine Chip* (US) B. Westergaard Momarken Travbane 1 16/2 - 01 / 2 2140 18,7 12
Sverige B. Westergaard Aalborg P 23/10 - 92 / 2 2120 20,4 P
B. Westergaard M. Nielsen Åby 10/10 - 15 / 10 2140 31,7 B
Rød m/hvitt kilef.felt,gul/blå søm,rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -0 -0 -1 -29 000
Thunder Lins 2 Plass 256 461
8 år BRUN V v.Revenue* (S) K. Johansen Biri Travbane P 16/8 - 20 / 8 2120 22,6 P
e. Triola Sandy v. Speedy Tomali (US) K. Johansen Bjerke Travbane 29/8 - 23 / 2 1640 25,1 B
Pål Gisleberg-Hege Gisleberg K. Johansen Bjerke Travbane 15/8 - 20 / 4 1640 26,3 B
O. Østre Pål Gisleberg
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2014: -2 -0 -0 -2 -0 -3 561 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mywayorthehighway* (S) 3 Plass 3 561
3 år SVARTBRUN HP v.Rite On Line (US) C. Lindhardt Århus 3 16/3 - 01 / 1 1800 21,5a 37
e. Panthera Gagn (S) v. Copiad* (S) C. Lindhardt Århus 3 01/3 - 01 / 2 1800 20,9 17
Sverige C. Lindhardt Skive P 28/12 - 91 / 1 2100 20,6 P
G. Austevoll Christian Lindhardt (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 500
I'en Ki 4 Plass 270 500
9 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) E. Høitomt Biri Travbane 0 20/9 - 02 / 2 2100 22,0 g 401
e. Wienna Laylock v. Smasher* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 3 04/9 - 01 / 10 2140 20,4 160
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen A. Stensen Biri Travbane 5 28/7 - 01 / 2 2100 20,4 203
A. Stensen Helge Sletmoen A. Stensen Biri Travbane P 15/5 - 20 / 2 2100 21,2 P
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 31/8 - 24 / 3 2100 27,5 B
5 2014: -4 -0 -0 -1 -2 -10 500 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Demidov B.R. 5 Plass 10 500
4 år BRUN V v.Exploit Caf* (IT) V. Hop Bjerke Travbane P 26/3 - 20 / 3 2140 20,4 P
e. Lilt Kronos (IT) v. Viking Kronos* (IT) G. Kihle Bjerke Travbane 18/9 - 20 / 8 1660 26,1 B
Stall Gørdis G. Kihle Jarlsberg Travbane 18/8 - 21 / 6 2100 29,2 g B
L. Kolle Geir Kihle (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -3 -5 -22 500
Nuttetutta 6 Plass 22 500
5 år BRUN HP v.More Chips (US) M. Helland Bjerke Travbane 3 26/3 - 09 / 7 2140 17,6 160
e. Knight's Scarlet v. Nordin Hanover* (US) M. Helland Drammen Travbane 3 17/3 - 07 / 1 2100 21,3 46
Gunnar Eirik Flåten /Sem R. Brandt Jarlsberg Travbane P 10/7 - 20 / 8 2100 20,6 P
M. Helland Roger Brandt (T) R. Brandt Jarlsberg Travbane N 26/4 - 20 / 1 2100 dgpp N
gul m/svart h og ermstriper J. Haugen Momarken Travbane N 16/4 - 20 / 7 2140 25,3 g N
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -3 -0 -3 -27 000
Match This One 7 Plass 96 014
6 år BRUN HP v.Kadabra* (US) B. Goop Åby - 12/9 - 01 / 1 2140 dg 76
e. Ms. Striking (US) v. Striking Sahbra* (US) O. Goop Bjerke Travbane 4 27/8 - 06 / 9 2100 17,5a 256
Team Krageboen O. Goop Jarlsberg Travbane 0 11/7 - 09 / 8 2100 19,8 44
V. Hop Trond Skofsrud (T) B. Goop Åby 5 06/6 - 01 / 1 2140 18,4 26
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Goop Färjestad P 05/4 - 91 / 1 2140 19,9 P
8 2014: -11 -0 -1 -1 -5 -20 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Madinat 8 Plass 20 000
4 år MØRKBR V v.From Above* (S) K. Brenden Bjerke Travbane 7 26/3 - 09 / 9 2140 18,5 g 382
e. Eternity Ås (S) v. Conway Hall* (US) K. Brenden Drammen Travbane 2 17/3 - 07 / 6 2100 21,3 221
Ahne Fossen /Aurskog K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 10/3 - 08 / 8 2100 23,5 308
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane P 25/2 - 20 / 2 2140 21,4 P
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane N 16/2 - 20 / 2 2140 23,2 N
9 2016: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2015: -10 -1 -1 -2 -3 -42 000
So Fly 9 Plass 58 000
5 år BRUN HP v.Cigar Bar (US) K. Malmin Bjerke Travbane 5 26/3 - 09 / 5 2140 17,6 77
e. Sam's Prize v. Dahir De Prelong* (FR) K. Malmin Bjerke Travbane 0 13/3 - 03 / 5 2100 18,2a 102
Silje Merete Karlsen-Mathias Ailu E. Meløy K. Malmin Bjerke Travbane 2 05/2 - 01 / 1 2140 21,1 37
K. Malmin Børre Hellum K. Malmin Bjerke Travbane P 15/1 - 20 / 3 2140 21,4 P
Mørkblå med gul reklame/bånd R. Halvorsen Bergen Travpark 29/8 - 20 / 1 1600 27,9 B
10 2018: -7 -1 -2 -0 -2 -268 518 2017: -15 -2 -1 -3 -2 -251 000
Windy Ammik 10 Plass 911 518
8 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane - 04/9 - 01 / 2 2140 dg 109
e. Big River Sixpack (S) v. Silver Pine* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 8 15/7 - 01 / 3 2100 21,3 rg 80
Andreas Kalberg /Skotselv G. Gundersen Drammen Travbane P 04/7 - 20 / 2 2100 21,1 P
E. Høitomt Andreas Kalberg G. Gundersen Drammen Travbane 06/11 - 22 / 1 1700 27,7 B
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Drammen Travbane 11/9 - 21 / 4 1700 27,4 B
11 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -10 -0 -0 -0 -6 -15 000
Queen Elice 11 Plass 138 000
7 år MELL.BR. HP v.Herr Jægermeister* (S) H. Holm Bjerke Travbane P 02/4 - 20 / 5 2140 19,7 P
e. Elsa Liz v. Cornstalk (US) A. Wright Drammen Travbane 11/9 - 21 / 3 1700 30,1 g B
Team Elice A. Wright Drammen Travbane 04/9 - 23 / 1 1700 27,8 B
H. Holm
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
12 2015: -10 -0 -0 -0 -5 -14 559 2014: -11 -1 -1 -2 -3 -38 500
Schanar Bulwark 12 Plass 53 059
6 år BRUN V v.Love You* (FR) T. Solberg Drammen Travbane 1 17/3 - 07 / 7 2100 21,1 23
e. Fribergas Besscane (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Killingmo Bjerke Travbane P 22/5 - 21 / 3 2140 19,7 P
Rune Upsahl /Mandal C. Olsen Bergen Travpark 0 13/9 - 06 / 1 2100 br g 1276
T. Solberg Erik Killingmo (T) C. Olsen Bergen Travpark 0 06/9 - 10 / 9 2100 br g 654
Blå m/gull seler&stjerner, reklame C. Olsen Bergen Travpark P 12/4 - 20 / 3 2100 25,0 P