<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
Grunncupen finale

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.001 kr., 40 m. ved 350.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-10-15 Plass : 8-10-15

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -1 -2 -43 500
Faste Viking 2140 1 Plass 517 242
7 år BRUN H v.Järvsöviking* (S) J. Blekkan Leangen Travbane 2 15/2 - 08 / 10 1640 28,2a 183
e. Faste Eldina v. Elding J. Blekkan Leangen Travbane 4 03/2 - 02 / 8 1640 29,3a 47
Sanda Racing Stable Aktiebolag /Nordre Toten J. Blekkan Leangen Travbane 6 16/12 - 06 / 9 2140 31,7ag 22
J. Blekkan J. Blekkan Leangen Travbane 5 09/12 - 07 / 10 2160 30,7 g 61
Blå m/rød ermstripe + rekl. V. Hop Leangen Travbane 2 30/11 - 07 / 2 2140 30,9 297
2 2018: -11 -4 -2 -0 -2 -278 783 2017: -12 -3 -3 -0 -4 -132 500
Søndre Jerkeld 2 Plass 1 030 283
9 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 29/3 - 04 / 2 2640 29,0 g 130
e. Søndre Lill v. Atom Vinter E. Høitomt Leangen Travbane 0 15/2 - 08 / 8 1640 29,1ag 26
Stall Søndre E. Høitomt Bjerke Travbane 2 25/1 - 05 / 5 2140 28,7 53
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 3 15/1 - 03 / 7 2100 30,7ag 15
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 26/12 - 03 / 6 2100 28,6a 52
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Osen Gutten 3 Plass 192 500
8 år SVART V v.Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 04/3 - 01 / 12 1700 31,0ag 22
e. Venn Vara v. Bork Rigel L. Kolle Sørlandets Travpark 2 02/3 - 06 / 3 1609 28,3a 20
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik E. Høitomt Sørlandets Travpark - 22/2 - 10 / 6 2160 g0 54
S. Wassberg Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 1 25/1 - 05 / 1 2140 28,7 105
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame E. Høitomt Bergen Travpark 0 11/1 - 07 / 4 1600 31,9 g 27
4 2018: -11 -0 -2 -0 -6 -55 766 2017: -18 -3 -2 -1 -6 -106 498
Stensvik Iver* 2160 1 Plass 668 255
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Borg Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 10 2600 30,5a 434
e. Engdokka v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/2 - 03 / 10 1609 29,1a 70
Sverige V. Hop Forus Travbane 1 01/2 - 05 / 10 2550 30,2a 95
T. Borg Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 6 25/1 - 05 / 15 2160 28,7 533
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 18/1 - 04 / 9 2100 29,2 367
5 2018: -8 -5 -2 -0 -1 -1 025 659 2017: -16 -6 -2 -2 -4 -655 180
Odd Herakles 2 Plass 3 785 320
8 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Leangen Travbane 1 15/3 - 04 / 4 2160 28,9 59
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 0 08/3 - 07 / 3 2100 27,2a 884
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes T. Solberg Bjerke Travbane 3 26/2 - 01 / 4 2160 29,4 67
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Biri Travbane 1 08/2 - 05 / 4 2100 31,4 47
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 2 15/1 - 03 / 4 2100 30,6ag 87
6 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -17 000 2014: -15 -3 -4 -1 -4 -163 000
Finstad Jerken 3 Plass 331 145
6 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Sørlandets Travpark 0 29/3 - 04 / 14 2660 28,5 g 134
e. Engelund Lappa v. Lapp Nils (S) L. Kolle Bjerke Travbane 2 20/3 - 02 / 8 2100 28,0a 20
Stian Gudim Wik /Skjeberg L. Kolle Sørlandets Travpark 1 22/2 - 10 / 9 2160 28,2 40
P. Midtfjeld Jarle Wik L. Kolle Bjerke Travbane 1 13/2 - 02 / 4 2100 30,7ag 20
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek L. Kolle Drammen Travbane 1 28/1 - 05 / 9 2100 30,2a 25
7 2017: -10 -1 -0 -3 -2 -41 000 2016: -20 -3 -1 -1 -5 -147 000
Alsaker Fantom 4 Plass 535 000
8 år SVART H v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 3 26/3 - 03 / 2 2100 28,1a 31
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 1 20/3 - 02 / 5 2100 27,5a 24
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 08/3 - 01 / 5 1609 27,6a 16
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 26/2 - 04 / 4 2140 30,2 g 56
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Leangen Travbane 1 15/2 - 08 / 2 1640 27,0a 38
8 2017: -11 -1 -2 -1 -5 -94 000 2016: -23 -6 -2 -1 -7 -430 000
Bokli Vind 5 Plass 1 639 532
9 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 19/3 - 03 / 1 1609 24,6a 25
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 08/3 - 05 / 8 2600 28,1ag 51
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 1 26/2 - 04 / 7 2140 28,8 15
G. Flåten G. Flåten Biri Travbane 3 08/2 - 05 / 10 2120 30,7 g 26
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 3 25/1 - 05 / 11 2160 28,2 78
9 2014: -21 -1 -2 -3 -10 -96 195 2013: -22 -4 -6 -3 -5 -153 746
Sølvbergs Knekten* 6 Plass 339 887
9 år SVART V v.Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 3 22/3 - 12 / 10 2140 29,7a 32
e. Alsina v. Alm Svarten O. Sagholen Bjerke Travbane 1 13/3 - 02 / 5 2100 28,2a 27
Sverige O. Sagholen Bjerke Travbane 4 07/3 - 03 / 9 2100 31,0a 338
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 5 26/2 - 04 / 9 2140 30,0 515
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 4 12/2 - 03 / 2 2600 30,9a 169
10 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -18 841 2017: -16 -0 -1 -3 -4 -40 000
Magnums Sebastian 7 Plass 631 341
10 år BRUN V v.Fakse* (S) G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 29/3 - 04 / 12 2660 27,9 161
e. Trø Vesla v. Spikeld T. Borg Sørlandets Travpark 0 22/2 - 10 / 12 2180 29,6 g 100
Erik Brækken /Melhus Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 11/2 - 04 / 11 2080 28,2 17
G. Austevoll Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 01/2 - 05 / 8 2550 30,3ag 31
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane - 18/1 - 04 / 4 2100 dg 59
11 2018: -8 -1 -0 -1 -2 -27 000 2017: -25 -4 -4 -1 -5 -188 500
Super Gullet 8 Plass 825 187
9 år BRUN V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 6 19/3 - 03 / 12 1609 26,1a 92
e. Heidi Texa v. Alm Rigel Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 08/3 - 05 / 5 2600 30,8a 89
Stall Birktrav.no & Team E.T. V. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 22/2 - 10 / 13 2180 27,5 214
Ø. Tjomsland L. Kolle Bjerke Travbane 2 22/1 - 03 / 6 1609 26,9ag 49
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 4 04/1 - 06 / 10 2100 30,3a 84
12 2018: -7 -1 -2 -0 -1 -75 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Kasper 9 Plass 595 492
9 år BLAKK V v.Kasper Mollyn R. Fremstad Leangen Travbane 2 24/3 - 07 / 13 2160 29,6 48
e. Røynskrem v. Krembest R. Fremstad Leangen Travbane 4 15/3 - 04 / 11 2160 30,0 g 204
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Leangen Travbane 5 15/2 - 08 / 12 1640 28,8ag 265
R. Fremstad Monika Fremstad (T) R. Fremstad Momarken Travbane - 28/12 - 09 / 2 2140 dg 112
gul m/grå stolpe R. Fremstad Leangen Travbane 1 30/11 - 04 / 2 2140 30,3 189
13 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 2180 1 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 1 26/3 - 08 / 4 2140 26,7 16
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Sørlandets Travpark 1 16/3 - 06 / 11 2160 26,1 19
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen L. Kolle Bjerke Travbane 5 08/3 - 05 / 9 2600 30,1a 72
L. Kolle Jenny Thygesen (T) M. Jakobsson Färjestad 4 27/1 - 08 / 3 2160 30,0 g 34
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 04 / 12 2120 27,4 165
14 2014: -14 -1 -2 -1 -4 -79 000 2013: -11 -3 -2 -1 -5 -181 041
Jarli Odin 2 Plass 466 541
6 år SVARTBRUN H v.Moe Odin K. Johansen Biri Travbane 1 21/3 - 07 / 5 2100 27,2a 23
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo K. Johansen Biri Travbane 3 28/2 - 05 / 8 2100 28,0a 42
Torstein Skjaker-Lars G. Skjaker K. Johansen Bjerke Travbane 2 19/2 - 06 / 1 2100 27,0a 79
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Biri Travbane 2 08/2 - 05 / 14 2140 29,8 51
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bergen Travpark 4 11/1 - 07 / 13 1640 27,7 34
15 2015: -8 -1 -2 -1 -1 -218 000 2014: -18 -1 -4 -4 -6 -367 318
Junifaks 3 Plass 947 225
5 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 2 08/3 - 05 / 12 2600 28,5a 232
e. Rappeldi v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 4 26/2 - 01 / 6 2180 28,7 71
Stall Tolvførtiåtte V. Hop Biri Travbane 4 08/2 - 05 / 12 2140 30,1 89
V. Hop Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 04 / 13 2120 28,1 143
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Holm Momarken Travbane 0 28/12 - 04 / 12 2180 br 44