<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:19 V5-5
Monteløp
MONTÉLØP
Kaldblods 2140 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 100.001 kr., 40 m. ved 200.001 kr.
5-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-4 Plass : 10-1-4

1 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -1 -2 -1 -19 500
Lomana 2140 1 Plass 98 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 19/2 - 09 / 3 2140 32,6 166
e. Svartana v. Alm Svarten J. Dagsvold Jarlsberg Travbane P 06/10 - 21 / 1 2100 34,3 P
Jeanett Marie Dagsvold /Drammen J. Dagsvold Bjerke Travbane 0 07/9 - 01 / 3 1640 br g 94
J. Dagsvold J. Dagsvold Sørlandets Travpark 7 01/9 - 07 / 7 2160 30,1 g 90
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek J. Dagsvold Sørlandets Travpark 7 25/8 - 07 / 8 2160 31,3 g 255
2 2014: -10 -1 -0 -1 -5 -37 000 2013: -14 -2 -1 -2 -5 -63 000
Mjølner Lotta 2 Plass 114 500
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 10/3 - 04 / 11 2120 32,1 g 46
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/3 - 02 / 4 2160 33,7 g 30
Team Lotta S. Løvvold Bjerke Travbane 1 19/2 - 09 / 2 2140 30,5 55
S. Løvvold Geir Kihle (T) T. Sletsjø Drammen Travbane 4 10/2 - 08 / 2 2100 34,5 125
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl L. Kolle Sørlandets Travpark - 19/1 - 02 / 11 2160 dg 103
3 2016: -12 -1 -0 -2 -3 -44 000 2015: -19 -3 -5 -2 -4 -101 500
Hage Frøya 3 Plass 231 250
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin T. Borg Sørlandets Travpark 5 02/3 - 04 / 4 2160 32,4 399
e. Hage Lilja v. Friggbest K. Malmin Sørlandets Travpark 0 22/2 - 02 / 3 2160 32,9 g 389
Pål Kaarby-Lone Kristensen E. Høitomt Drammen Travbane 8 10/2 - 02 / 8 2120 35,9 g 276
E. Hafskjold Kari Anne Knutsen (T) K. Wågenes Sørlandets Travpark 0 22/12 - 05 / 3 2140 br g 476
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar K. Malmin Klosterskogen Travbane 7 12/12 - 05 / 1 1700 34,8a 496
4 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 4 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 19/3 - 01 / 8 2140 32,5 g 679
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten J. Undem Klosterskogen Travbane 0 04/3 - 02 / 12 2100 33,7ag 587
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen G. Austevoll Bjerke Travbane - 03/12 - 02 / 8 2100 dg a 131
K. Kvasnes Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 6 2100 dg a 154
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/11 - 03 / 2 2100 33,1ag 307
5 2014: -4 -0 -0 -1 -1 -7 000 2013: -8 -2 -0 -0 -3 -39 000
Valle Sivert 5 Plass 96 000
9 år BRUN V v.Spikeld S. Werder Biri Travbane P 14/3 - 21 / 1 2100 33,3 P
e. Enny v. Troll Jahn T. Lindbak Biri Travbane - 28/2 - 02 / 8 1609 dg a 390
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Bjerke Travbane 0 12/2 - 01 / 3 1660 31,0 94
J. Øveraasen Trond Lindbak (T) T. Lindbak Bjerke Travbane 5 23/1 - 02 / 3 1609 30,4a 74
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm T. Lindbak Bjerke Travbane 3 01/1 - 04 / 3 2140 32,4 363
6 2015: -19 -0 -0 -1 -6 -19 500 2014: -19 -0 -3 -2 -6 -52 000
Strand Elden 6 Plass 154 000
8 år BRUN V v.Åsaelden M. Amundsen Bjerke Travbane 3 15/1 - 01 / 4 2160 33,4 179
e. Fintessa v. Finstad Per M. Amundsen Jarlsberg Travbane - 27/12 - 08 / 4 2120 dg 223
Linn Beate Strand-Vidar Strand M. Amundsen Bjerke Travbane 4 04/12 - 08 / 2 2140 31,7 316
M. Amundsen Linn Beate Strand V. Hop Drammen Travbane - 25/11 - 08 / 6 2120 dg 68
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man M. Amundsen Momarken Travbane P 19/11 - 21 / 4 2160 39,2 P
7 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Rolstad Kvikk 7 Plass 79 500
9 år HUSKBRUN V v.Gam Vinter G. Austevoll Biri Travbane 0 21/3 - 01 / 4 1609 31,2a 280
e. Ulvenmina v. Minpil R. Aarlie Drammen Travbane P 11/3 - 21 / 5 2120 36,8 P
Kristoffer Stordal /Lierskogen D. Dalen Biri Travbane 0 28/2 - 03 / 3 2600 34,9a 326
R. Aarlie Annette Stordal (A) H. Tvedt Drammen Travbane - 17/2 - 04 / 1 2100 dg 411
Delt svart/rød D. Dalen Drammen Travbane 5 04/2 - 03 / 5 1700 32,9a 137
8 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 2160 1 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Biri Travbane 0 21/3 - 03 / 9 2120 31,4 g 486
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten E. Schem Bjerke Travbane 0 12/3 - 08 / 7 2600 31,5a 452
Stall Skøy E. Schem Bjerke Travbane 3 08/3 - 02 / 7 2140 31,4 275
T. Fjelldalen Espen A. Schem (T) T. Fjelldalen Bjerke Travbane 6 19/2 - 09 / 14 2180 30,6 921
Burgunder m/hvit stjerne, mansj, krage T. Fjelldalen Drammen Travbane 8 10/2 - 08 / 12 2120 34,9 650
9 2017: -18 -3 -2 -2 -4 -109 396 2016: -10 -1 -2 -0 -4 -45 000
Eos Marinka 2 Plass 302 529
8 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Biri Travbane - 21/3 - 03 / 6 2100 dg 167
e. Atom Lilja v. Åsrapp M. Berdalen Bjerke Travbane 0 07/3 - 01 / 1 2140 dist g 333
Martine O. Sørvik /Skotselv T. Borg Momarken Travbane 0 25/2 - 02 / 3 2140 32,5ag 103
M. Berdalen Per Dave Holtung (T) M. Berdalen Bjerke Travbane P 05/2 - 21 / 2 2160 39,3 P
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/1 - 05 / 3 1640 31,3 g 86
10 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -20 000 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 3 Plass 649 889
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Drammen Travbane 1 25/3 - 05 / 1 2100 27,4a 32
e. Frøken Sindy v. Elding M. Borge Jarlsberg Travbane P 21/2 - 21 / 8 2120 35,5 P
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 04/1 - 03 / 5 2100 31,1ag 228
M. Borge E. Høitomt Momarken Travbane - 28/12 - 03 / 11 1640 dg a 60
Gull m/hvitt V-formet bånd&underarm E. Høitomt Biri Travbane 4 22/11 - 05 / 12 2120 30,5 60
11 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -1 -2 -5 -85 248
Stumne Ronja 4 Plass 234 248
8 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/3 - 02 / 1 2140 32,6 381
e. Stumne Saga v. Spang Best H. Bye Bjerke Travbane 0 19/2 - 09 / 4 2160 33,5 g 325
Stall Kruttlappen D. Dalen Drammen Travbane 0 10/2 - 03 / 4 1700 33,1a 227
C. Jensen Merete Viksås K. Johansen Drammen Travbane 6 28/1 - 05 / 1 2100 31,8a 355
grå m/hv.sk.stk, røde seler,rekl F. Sjåstad Biri Travbane P 20/12 - 21 / 3 2120 36,2 P
12 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 5 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best P. Bendiksen Bjerke Travbane 6 08/3 - 03 / 1 2100 31,2a 484
e. Mirakel v. Alm Rigel M. Pedersen Drammen Travbane 5 17/2 - 04 / 10 2100 32,9 554
Silje Bendiksen /Maura P. Bendiksen Bjerke Travbane 4 13/2 - 02 / 7 2100 31,7a 729
R. Sandersen Per Ivar Bendiksen (A) P. Bendiksen Bjerke Travbane 0 15/1 - 03 / 9 2100 32,0a 885
Grå m/svarte ermer, hvite kanter,rekl P. Bendiksen Momarken Travbane 0 28/12 - 03 / 5 1640 28,9ag 629
13 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -21 000 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hvalstad Hugin 2180 1 Plass 306 500
10 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) M. Helland Bjerke Travbane 0 26/3 - 03 / 12 2100 29,0a 619
e. Tårån v. Elding O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 04/1 - 06 / 9 2100 31,0ag 617
Bente Lage /Nesøya S. Vereide Jarlsberg Travbane 4 27/12 - 08 / 14 2160 32,7 55
S. Vereide Torstein Laupsa S. Vereide Bjerke Travbane 1 04/12 - 08 / 9 2160 29,5 89
Grønn m/gule sømmer, reklame S. Vereide Drammen Travbane 2 25/11 - 09 / 6 2140 29,2 85
14 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -16 -0 -0 -1 -7 -21 000
Gingvar 2 Plass 274 500
8 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/3 - 03 / 7 2100 29,8a 302
e. Broklin v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 13/3 - 02 / 8 2100 28,6ag 88
Rune Bønes /Bønes L. Pedersen Bjerke Travbane 6 07/3 - 01 / 5 2160 31,2 236
L. Pedersen Geir Bjånes A. Stensen Bjerke Travbane 6 26/2 - 04 / 2 2140 30,2 1142
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek L. Pedersen Biri Travbane P 31/1 - 21 / 2 2100 37,2 P
15 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 3 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even E. Knutsen Bjerke Travbane 6 08/3 - 01 / 1 1609 28,4a 234
e. Boklistina v. Alm Rigel E. Knutsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 04 / 1 1609 29,1a 173
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden E. Jensen Drammen Travbane 3 10/2 - 08 / 10 2120 33,2 324
E. Jensen Gunnar Flugsrud E. Knutsen Bjerke Travbane 6 29/1 - 05 / 6 1660 29,6 404
Blå m gull erm, blå mansj,gul søm,rek E. Knutsen Jarlsberg Travbane 0 10/1 - 02 / 10 1609 28,9a 247