<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Barnekreftforeningen (Kaldblodscupen kval 9 av 9)

Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 750.001 kr.
3-15-årige høyest 1.200.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-8 Plass : 6-1-8

1 2017: -8 -2 -1 -2 -1 -108 069 2016: -16 -8 -2 -1 -1 -695 032
Solør Stegg 1640 1 Plass 1 721 326
10 år SVART H v.Alm Viktor Å. Tengsareid Bergen Travpark - 20/2 - 05 / 11 1620 dg 40
e. Frøken Kia v. Elding O. Wassberg Forus Travbane 0 11/2 - 01 / 1 1600 27,9 50
Kenneth Larsson Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 16/1 - 01 / 8 1620 25,3 22
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Forus Travbane 5 07/1 - 06 / 8 2060 26,7 50
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 19/12 - 07 / 10 1620 26,3 35
2 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 2 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Forus Travbane 0 18/2 - 01 / 4 2060 26,7 g 123
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Erga Forus Travbane 2 11/2 - 01 / 4 1600 26,4 324
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 0 01/2 - 10 / 8 2060 27,9 1093
R. Wiig Tor Espedal T. Erga Forus Travbane 4 07/1 - 06 / 7 2060 26,7 g 222
svart med blå ermstriper og reklame T. Erga Klosterskogen Travbane 0 04/1 - 04 / 5 2100 27,7a 384
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 3 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin E. Hafskjold Drammen Travbane 3 17/3 - 08 / 8 2120 27,9 474
e. Kalsstjerna v. Korbest M. Helland Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 8 2100 28,3 980
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland G. Flåten Bjerke Travbane 6 12/2 - 06 / 8 2160 27,9 212
G. Flåten Thore Hansen G. Flåten Bjerke Travbane 0 29/1 - 04 / 9 1609 27,1a 56
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 6 18/1 - 09 / 7 2100 26,1a 460
4 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 4 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin D. Aarum Bjerke Travbane 4 05/3 - 05 / 4 1609 27,1a 99
e. Aksvarta v. Finstad Per S. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 27/12 - 21 / 5 2120 31,8 g P
Reidar Mangelrød /Larvik E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 23/11 - 09 / 1 2100 27,6 123
F. Hamre Hedda E. Assev (T) V. Hop Bjerke Travbane 6 13/11 - 05 / 11 2100 28,9ag 55
Delt mørkblå/lysblå, reklame D. Aarum Romme 2 19/10 - 09 / 1 2160 24,7 98
5 2017: -8 -0 -2 -0 -2 -26 000 2016: -11 -1 -3 -1 -2 -76 000
Smedviktor 5 Plass 892 109
9 år MØRKBR H v.Alm Viktor L. Kolle Leangen Travbane 7 15/3 - 10 / 11 2160 28,9 460
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 05/3 - 05 / 11 1609 28,2ag 272
Torbjørn Smedsrud /Fåberg L. Kolle Drammen Travbane 4 01/3 - 04 / 3 2100 27,9 413
K. Malmin Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Biri Travbane 2 31/1 - 01 / 6 1609 26,6a 45
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 26/12 - 06 / 7 2100 27,4a 312
6 2017: -17 -0 -4 -0 -8 -76 500 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -34 000
Tøffe Toft 6 Plass 1 054 950
12 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Sørlandets Travpark 0 16/3 - 02 / 4 2160 27,8 60
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Drammen Travbane 5 01/3 - 04 / 1 2100 28,0 134
Arild Berås /Kristiansand S A. Berås Forus Travbane 2 18/2 - 01 / 2 2060 25,4 145
E. Høitomt Arild Berås (T) A. Berås Forus Travbane 3 11/2 - 01 / 2 1600 26,5 260
Hvit m/svarte ermer, reklame A. Berås Bjerke Travbane 4 29/1 - 04 / 4 1609 26,8ag 75
7 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Slåttodin 7 Plass 744 181
12 år RØD H v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 2 05/3 - 05 / 9 1609 26,5a 13
e. Bork Lita v. Bork Rigel L. Kolle Forus Travbane 2 01/2 - 10 / 1 2040 26,9 148
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye L. Kolle Bjerke Travbane 3 15/1 - 04 / 9 1609 26,1a 20
L. Kolle Lars O. Romtveit (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 23/11 - 02 / 3 1700 27,6a 13
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 13/11 - 05 / 5 2100 27,6a 20
8 2014: -15 -2 -0 -2 -7 -77 500 2013: -12 -2 -1 -1 -2 -55 000
Pål Stjernen 8 Plass 636 000
10 år SVARTBRUN V v.Pål Even O. Mæland Bergen Travpark 5 13/3 - 01 / 5 1600 26,8 g 81
e. Siv Dalen v. Lyngsvarten O. Mæland Forus Travbane 3 04/3 - 08 / 10 1620 26,2 20
Ola Mæland-Gro Mæland O. Mæland Bergen Travpark 1 20/2 - 05 / 6 1600 25,4 22
T. Solberg Ove Mæland (A) O. Mæland Forus Travbane - 11/2 - 01 / 7 1600 dg 171
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mæland Forus Travbane 6 01/2 - 10 / 6 2040 28,1 265
9 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -10 000
Søndre Prinsen 9 Plass 723 550
14 år BRUNSVART V v.Pål Even Ø. Austevoll Bergen Travpark 0 05/12 - 02 / 10 1600 27,4a 310
e. Søndre Lill v. Atom Vinter J. Landaas Bergen Travpark 7 28/11 - 07 / 9 1600 28,1a 236
Stall Sondre S. Wassberg Bergen Travpark 2 07/11 - 02 / 7 1620 27,0 79
V. Hop Jan-Eirik Bergesen R. Wiig Bergen Travpark 0 02/11 - 02 / 4 2120 28,2 129
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Kvasnes Bergen Travpark 5 27/10 - 06 / 6 2120 28,5 134
10 2017: -3 -1 -0 -0 -2 -26 500 2016: -9 -1 -1 -1 -2 -78 000
Briskeby Rauen 1660 1 Plass 1 757 417
9 år RØD H v.Bokli Eld F. Hamre Momarken Travbane 5 22/3 - 08 / 5 2140 24,9 307
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/3 - 09 / 1 2140 24,1 846
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 01/3 - 04 / 13 2120 27,1 196
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 25/1 - 09 / 9 2680 27,4 336
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 08/1 - 07 / 7 2100 25,9a 117
11 2017: -16 -0 -4 -3 -5 -82 685 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -13 000
Tord Viking 2 Plass 1 310 844
13 år BRUN V v.Spikeld K. Johansen Bjerke Travbane 1 07/3 - 06 / 12 1609 25,4a 23
e. Dalletti v. Finstad Per K. Johansen Bjerke Travbane 2 26/2 - 07 / 1 2100 25,8a 60
Stall Pikenes Tord A. Stensen Leangen Travbane 1 15/2 - 04 / 3 2160 24,8 32
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Biri Travbane 2 08/2 - 10 / 4 2100 26,4a 36
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Forus Travbane 5 01/2 - 10 / 14 2060 27,0 57
12 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -14 771 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gonagas 3 Plass 1 210 521
12 år SVART H v.Ulsrud Igel G. Austevoll Bjerke Travbane 0 26/2 - 07 / 5 2100 26,1a 268
e. Heidina v. Ilmin G. Austevoll Momarken Travbane 0 01/4 - 05 / 5 2140 27,4a 31
Tonje Kristine Minge /Skreia G. Austevoll Drammen Travbane 2 02/3 - 08 / 12 2100 29,6a 165
G. Austevoll Jan-Erik Minge G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 02/2 - 07 / 2 2100 26,3a 271
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Momarken Travbane P 22/1 - 20 / 4 2160 29,9 P
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 4 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Borg Sørlandets Travpark 3 16/3 - 02 / 5 2180 26,6 51
e. Ara Tulla v. Atom Vinter T. Solberg Bjerke Travbane 5 07/3 - 06 / 3 1609 26,0a 87
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke T. Borg Sørlandets Travpark 1 02/3 - 02 / 3 2160 26,0 22
T. Borg Per Arvesen (A) T. Borg Sørlandets Travpark 6 22/2 - 04 / 9 2660 26,6 186
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Forus Travbane 4 01/2 - 10 / 12 2060 26,9 470
14 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -7 -1 -0 -0 -2 -20 276
Doktor Jaros* 5 Plass 1 101 825
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Bjerke Travbane 6 08/3 - 09 / 5 2140 24,0 202
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) E. Raffin Hippodrome de Vincennes 1 23/2 - 07 / 3 2100 24,3a 30
Sverige G. Gudmestad Hippodrome de Vincennes 1 20/2 - 07 / 2 2100 24,7a 110
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 0 01/2 - 10 / 11 2060 27,7 g 99
Blå m/hvitt skulderstk & tre skråbånd G. Gudmestad Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 09 / 4 2100 25,1a 37
15 2017: -14 -4 -1 -4 -4 -795 551 2016: -21 -4 -5 -2 -4 -700 998
Tekno Jerken 6 Plass 3 077 740
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Drammen Travbane 0 01/3 - 04 / 9 2120 27,5 83
e. Jerkegnista v. Pilmingnist G. Gundersen Leangen Travbane 3 15/2 - 04 / 7 2180 24,5 154
Tor Brænden /Oslo G. Gundersen Biri Travbane 5 08/2 - 10 / 12 2100 26,7a 60
G. Gundersen Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Drammen Travbane P 19/12 - 20 / 4 2120 35,2 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Leangen Travbane 1 14/4 - 04 / 6 2160 25,1 24