<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Millis 2100 1 Plass 32 000
7 år MØRKBR HP v.Millmaker K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 01/11 - 22 / 2 1700 31,2 B
e. Victoria Ride v. Express Ride* (US)
Stine Hansen Juklerød-Rune Hansen
K. Dalsbotten Erland Brog
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
2 2019: -6 -2 -0 -1 -2 -151 000 2018: -15 -3 -3 -1 -4 -222 500
Jet Voice 2 Plass 1 230 500
8 år BRUN H v.Jetstile T. Borg Klosterskogen Travbane 30/9 - 22 / 4 1700 26,1 B
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 15/9 - 20 / 4 1640 27,9 B
Team Øverdal
T. Borg Jan Kristian Øverdal (A)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
3 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -71 000 2016: -19 -0 -3 -2 -4 -58 500
Cadabra Tooma (S) 3 Plass 1 148 025
11 år MØRKBR V v.Kadabra* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane - 12/3 - 04 / 6 2100 dg a 211
e. Falnos Gaiety (S) v. Mack Lobell* (US) E. Høitomt Bergen Travpark - 11/1 - 10 / 12 1600 g0 ag 396
Stall Abracadabra E. Høitomt Momarken Travbane - 05/1 - 06 / 7 1640 g3 ag 52
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 29/11 - 06 / 7 2100 15,4a 122
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 23/11 - 10 / 10 2100 16,3a 196
4 2015: -4 -0 -0 -2 -1 -13 000 2014: -6 -0 -1 -1 -2 -19 500
Catherine Frøkna 2120 1 Plass 70 500
6 år BRUN HP v.Lome Kongen H. Rorgemoen Bjerke Travbane 3 11/12 - 04 / 6 2160 34,1 606
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen H. Rorgemoen Biri Travbane 5 22/11 - 07 / 12 2140 35,2 130
Christian Ferstl-Markus Ferstl H. Rorgemoen Bjerke Travbane 3 23/10 - 01 / 8 2160 34,6 g 166
H. Rorgemoen H. Rorgemoen Biri Travbane 3 11/10 - 08 / 5 2100 34,7 118
Turkis m/svarte mansjetter, reklame H. Rorgemoen Drammen Travbane 3 07/10 - 09 / 8 2100 35,1 79
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Komnes Tango 2 Plass 2 000
6 år BRUN HP v.Tangen Scott T. Solberg Drammen Travbane N 04/2 - 20 / 5 2120 dgpp N
e. Golde v. Lasso* (S)
Øystein Østre /Askim
T. Solberg
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eike Vilja 3 Plass 25 000
10 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark N 02/3 - 20 / 8 2160 40,6 r N
e. Eikerappa v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark N 02/12 - 20 / 2 2160 br g N
Susanne Vik-Marthe Lindland M. Helland Klosterskogen Travbane 17/12 - 23 / 7 1720 01,2 B
G. Austevoll Susanne Vik
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storhaug Trolla 4 Plass 110 000
10 år SVART HP v.Moe Odin A. Nicolaisen Jarlsberg Travbane 6 27/4 - 01 / 10 2140 34,4 552
e. Kap Trolla v. Troll Jahn J. Undem Jarlsberg Travbane 0 09/3 - 03 / 12 1609 32,4a 704
Yvonne Brettvik /Porsgrunn J. Undem Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 03 / 8 2120 34,5 165
A. Frønes Yvonne Brettvik A. Nicolaisen Klosterskogen Travbane 8 13/2 - 07 / 8 1700 32,5ag 783
Mørk blå m/burg.ermer,reklame S. Jessen Drammen Travbane 0 17/1 - 04 / 12 1700 35,0ag 650