<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:24 V5-5
DD-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 190.000 kr. med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-2 Plass : 1-9-2

1 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2100 1 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) M. Borge Jarlsberg Travbane P 21/2 - 21 / 8 2120 35,5 P
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 04/1 - 03 / 5 2100 31,1ag 228
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Momarken Travbane - 28/12 - 03 / 11 1640 dg a 60
E. Høitomt Monica Borge E. Høitomt Biri Travbane 4 22/11 - 05 / 12 2120 30,5 60
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 08/11 - 04 / 12 2620 30,3 129
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 2 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Klosterskogen Travbane 1 04/3 - 01 / 4 1700 29,5a 114
e. Hjelset Edda v. Elding T. Borg Jarlsberg Travbane 0 21/2 - 05 / 7 2120 31,7 g 98
Team Hest J. Undem Bjerke Travbane 0 12/2 - 03 / 5 2600 32,9ag 158
J. Undem Rita Kaasa J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 07 / 5 2600 br g 250
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 3 04/12 - 04 / 12 2600 30,7a 107
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Kor Jo 3 Plass 193 097
11 år BRUN V v.Ravn Jahn K. Roe Biri Travbane 0 08/2 - 05 / 2 2100 35,8 g 265
e. Bø Turi v. Lapp Nils (S) K. Roe Drammen Travbane 3 04/2 - 04 / 5 2100 35,0a 102
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark K. Roe Bjerke Travbane 6 22/1 - 05 / 8 2600 30,2ag 186
K. Roe K. Roe Bjerke Travbane 5 15/1 - 03 / 10 2100 31,0ag 640
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame K. Roe Klosterskogen Travbane 5 04/1 - 03 / 12 2100 31,0ag 1815
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -2 -1 -21 500
Lyngens Obelix 4 Plass 176 000
10 år BRUN V v.Røste Bo* (S) A. Berås Sørlandets Travpark 0 22/12 - 05 / 11 2160 33,2 g 272
e. Jubel Lina v. Slogum Bjørn A. Berås Sørlandets Travpark 0 08/12 - 02 / 5 1640 32,8 g 235
Kent-Willy Sandnes /Grimstad A. Berås Sørlandets Travpark 0 24/11 - 07 / 2 2140 30,2 g 505
T. Solberg Erik Killingmo (T) A. Berås Sørlandets Travpark 0 26/10 - 07 / 11 2140 30,7a 141
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Berås Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 9 2100 31,4ag 58
5 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -12 -0 -2 -1 -2 -57 000
Sjefsanna 5 Plass 135 000
6 år BRUN HP v.Sjefen K. Malmin Momarken Travbane 0 25/2 - 02 / 10 2140 31,6a 75
e. Anna Dorotea v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 02/12 - 03 / 10 2100 32,6a 68
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Glittum Bjerke Travbane - 06/11 - 03 / 11 2160 dg 165
K. Malmin Morten Louis Johnsen T. Glittum Bjerke Travbane 0 09/10 - 05 / 2 2140 29,3 124
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Sørlandets Travpark 7 28/9 - 05 / 9 1660 27,6 153
6 2016: -4 -0 -0 -0 -3 -13 249 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -22 432
Enge Jo* 6 Plass 237 034
8 år MØRKBR V v.Håkon Jo* G. Austevoll Drammen Travbane 7 28/1 - 05 / 4 2100 31,8a 85
e. Enge Pila v. Fosen Todd G. Austevoll Bjerke Travbane 0 22/1 - 05 / 6 2600 30,8a 181
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/1 - 04 / 6 1609 29,7a 92
G. Austevoll Jan-Arne Raab (T) G. Austevoll Momarken Travbane 2 28/12 - 03 / 8 1640 27,6a 285
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Kjenner Momarken Travbane 0 10/12 - 01 / 9 2160 33,4 401
7 2014: -5 -0 -0 -2 -2 -14 500 2013: -18 -0 -2 -0 -6 -36 500
Hålands Lilje 7 Plass 174 500
9 år BRUN HP v.Njølstad Stjernen K. Malmin Drammen Travbane 3 10/2 - 03 / 12 1700 31,8a 828
e. Dags Dona v. Spikeld G. Austevoll Biri Travbane 0 20/12 - 02 / 9 2100 30,8a 273
Kristen-Håvard Trøseng /Prestfoss E. Hafskjold Drammen Travbane 5 25/11 - 09 / 3 2120 31,2 g 231
V. Hop Kristen-Håvard Trøseng E. Høitomt Drammen Travbane 0 07/11 - 04 / 7 1700 30,6ag 285
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Wågenes Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 09 / 3 2100 dist a 88
8 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Egge Odin* 8 Plass 492 890
11 år SVART V v.Moe Odin S. Løvvold Klosterskogen Travbane 6 02/12 - 03 / 2 2100 31,4a 101
e. Edel Jenta v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 5 22/11 - 05 / 6 2120 30,5 176
Sverige A. Stensen Drammen Travbane 6 07/11 - 04 / 11 1700 29,6a 81
K. Kvasnes Heidi Moen (T) S. Løvvold Jarlsberg Travbane 2 18/10 - 01 / 2 2100 29,8a 44
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl A. Stensen Biri Travbane 6 23/9 - 02 / 8 1609 28,3a 178
9 2014: -18 -2 -1 -2 -8 -63 500 2013: -17 -2 -2 -2 -8 -103 500
El Jo 9 Plass 215 500
9 år BRUN V v.Storm Jo K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 04/3 - 01 / 8 1700 30,9a 334
e. Elydia v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 21/2 - 05 / 8 2120 30,7 167
Kent Lauritsen /Saltrød G. Austevoll Drammen Travbane 6 04/2 - 04 / 3 2100 35,1a 108
H. Holm Kent Lauritsen M. Finsand Sørlandets Travpark 11 19/1 - 04 / 3 2160 32,5 325
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Finsand Sørlandets Travpark 6 10/11 - 04 / 4 2160 30,8 214
10 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -16 -1 -0 -0 -7 -32 000
Store Johan 10 Plass 234 500
10 år M.BRUN V v.Lauvin K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 12/12 - 06 / 2 1700 32,2ag 314
e. Drusella v. Korbest K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 08/11 - 04 / 11 2620 32,0 319
Kristian Bjørnerød-Nathalie Jenssen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 30/10 - 04 / 3 1640 31,4 g 142
K. Bjørnerød H. Tvedt Bjerke Travbane 6 16/10 - 05 / 10 2140 29,8 g 271
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 5 07/10 - 03 / 7 2500 32,4a 88
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solmøy Åse 11 Plass 237 056
10 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Borg Biri Travbane 0 22/11 - 05 / 7 2120 32,5 575
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/8 - 08 / 2 1700 31,2a 308
Stall Frønes M. Amundsen Bjerke Travbane P 31/7 - 22 / 2 2160 36,5 P
K. Johansen Ulv Sverre Nilsen C. Antonsen Momarken Travbane 3 23/7 - 06 / 9 1640 28,2a 332
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Antonsen Drammen Travbane 0 15/7 - 09 / 10 2100 31,1 579
12 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -3 000
Svemin 12 Plass 189 000
14 år SVART V v.Elding K. Brenden Biri Travbane 0 06/12 - 05 / 11 2120 dist g 762
e. Skjeppe Terna v. Troll Jahn O. Kjenner Biri Travbane 0 30/8 - 02 / 10 2120 32,3 g 1048
Kjell Høiby /Fenstad K. Brenden Momarken Travbane 0 06/8 - 05 / 13 2180 32,4 1463
K. Brenden Kjell Høiby K. Brenden Biri Travbane 0 04/8 - 02 / 1 2600 32,8a 619
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Magnor Travbane 4 16/7 - 07 / 1 2000 31,1 85