<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
3-15-årige høyest 80.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-13-7 Plass : 11-13-7

1 2014: -11 -2 -0 -0 -2 -28 344 2013: -9 -1 -1 -0 -1 -22 000
Odin Stjernen 2140 1 Plass 52 344
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Rakstad Bjerke Travbane - 27/2 - 02 / 6 2100 dg a 370
e. Tina Kos v. Kos Knekten O. Rakstad Biri Travbane 1 14/2 - 05 / 1 2100 37,2 g 864
Jan Ingar Bakkely /Skreia K. Mathisen Biri Travbane - 08/2 - 03 / 1 2100 dg 241
O. Rakstad Jan Ingar Bakkely O. Rakstad Momarken Travbane - 28/1 - 04 / 3 2140 dg 716
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 8 09/1 - 03 / 5 2100 37,5ag 348
2 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -80 385
Finnskog Lux 2 Plass 326 339
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Kulblik Färjestad 0 06/1 - 02 / 1 2180 br 66
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Gävle 4 10/10 - 08 / 1 2160 33,9 55
Stall Kulblik H. Kulblik Hagmyren 4 30/9 - 01 / 1 2140 31,0 197
H. Kulblik H. Kulblik Romme 3 09/9 - 08 / 1 1640 31,1 152
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 05 / 4 2100 35,0 g 372
3 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -5 397 2013: -2 -0 -1 -0 -0 -6 301
Hammars Önska* (S) 3 Plass 38 868
5 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) B. Albinsson Färjestad 5 25/2 - 04 / 5 2140 33,3 211
e. Hammars Saga (S) v. Bork Rigel B. Albinsson Åmål 2 05/5 - 06 / 8 2080 33,0 336
Sverige B. Albinsson Färjestad 0 29/4 - 10 / 4 2140 35,5 457
B. Albinsson Jürgen Nygren C. Jonsson Momarken Travbane 0 02/10 - 01 / 15 2160 37,1 219
grå med blå vinkel C. Jonsson Årjäng 3 15/9 - 01 / 2 2180 34,6 105
4 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 4 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 27/2 - 02 / 2 2100 33,4ag 758
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 16/2 - 08 / 6 2160 dist g 118
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane P 04/2 - 20 / 2 2160 40,9 P
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 28/12 - 04 / 6 2140 33,1 g 1032
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 8 17/12 - 02 / 6 2100 32,5ag 80
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 5 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Färjestad 3 25/2 - 04 / 1 2140 33,1 73
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) M. Jakobsson Färjestad 0 06/1 - 02 / 2 2180 35,5 82
Stall Kulblik H. Kulblik Örebro 6 14/11 - 07 / 1 2140 35,3 g 32
K. Johansen Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Färjestad 4 26/10 - 09 / 3 2160 34,2 66
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Kulblik Romme - 19/10 - 13 / 1 2140 dg 50
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 6 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld S. Fossen Bjerke Travbane 5 27/2 - 02 / 8 2100 33,4a 1002
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Bjerke Travbane 0 12/2 - 08 / 2 2140 35,3 256
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 2 30/1 - 03 / 5 2100 33,0a 54
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane 5 14/1 - 02 / 11 2160 34,4 458
gul m/svart skråbånd. H. Storås Bjerke Travbane 0 04/9 - 08 / 8 2160 br g 1122
7 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 7 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven J. Mjølnerød Drammen Travbane 3 01/3 - 01 / 14 2120 33,3 g 69
e. Emily Trolla v. Alm Hellin J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 04/2 - 03 / 7 2140 33,8 29
Stall C.R.R.K. J. Mjølnerød Kala Landbane - 30/7 - 04 / 11 1900 dg a 43
J. Mjølnerød O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 02 / 4 2100 32,6 g 145
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 18/6 - 02 / 8 2100 31,6a 123
8 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -19 999 2014: -11 -4 -1 -2 -2 -111 271
Engla R.B.* (S) 2160 1 Plass 141 022
8 år M.BRUN HP v.H.G. Balder M. Andersson Färjestad 1 25/2 - 04 / 4 2140 32,0 24
e. Giffin (S) v. Finstadgutten G. Austevoll Momarken Travbane 1 14/1 - 02 / 3 2140 32,9 32
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/1 - 08 / 1 2140 35,8 86
G. Austevoll Marita Arvidsson (A) R. Arvidsson Färjestad P 16/12 - 13 / 6 2160 38,3 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Arvidsson Årjäng 5 23/8 - 01 / 3 2140 36,5 g 704
9 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -4 583 2014: -15 -1 -1 -6 -7 -111 689
Fina Bergakungen* (S) 2 Plass 166 039
6 år M.BRUN V v.Lome Kongen G. Austevoll Biri Travbane 6 28/2 - 03 / 7 2600 34,7a 83
e. Ålita Express (S) v. Nixen E. Høitomt Momarken Travbane 2 16/2 - 08 / 4 2160 32,9 85
Sverige G. Stenberg Färjestad 7 27/1 - 11 / 1 2140 36,7 153
E. Høitomt Christoffer Gustavsson G. Austevoll Biri Travbane 0 30/8 - 04 / 9 2100 31,5a 196
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Thuresson Årjäng 6 22/7 - 04 / 15 2160 32,8 989
10 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Vethe Jerven 3 Plass 163 209
11 år SVART V v.Åsajerven M. Jakobsson Färjestad - 30/12 - 10 / 1 2160 dg 47
e. Pålnett v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane - 10/12 - 03 / 8 1640 dg a 84
Yngve Garseg /Oslo B. Goop Färjestad 4 02/12 - 04 / 1 2140 32,7 g 61
B. Garseg Arild Garseg E. Høitomt Drammen Travbane 7 21/11 - 04 / 1 2100 33,7ag 23
svart m/hvitt slips, krage og mansj. E. Høitomt Biri Travbane 0 04/10 - 03 / 6 2600 38,2ag 42
11 2015: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000 2014: -17 -2 -0 -3 -3 -57 000
Filur 4 Plass 114 500
7 år BRUN V v.Frigg Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 04/3 - 02 / 4 2100 dg a 57
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Momarken Travbane 1 16/2 - 08 / 3 2160 32,4 38
Oddbjørn Wangen /Kolbu O. Østre Momarken Travbane 3 21/1 - 02 / 3 2140 33,1arg 104
V. Hop Stig Bye O. Østre Bjerke Travbane 2 01/11 - 08 / 5 2160 32,7 g 220
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Drammen Travbane 0 28/10 - 05 / 3 2100 br g 314
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Huldre Jenta 5 Plass 138 000
9 år BRUN HP v.Steinsvad Eld B. Steinseth Biri Travbane 1 28/2 - 03 / 9 2600 33,9a 32
e. Huldre Vesla v. Lapp Nils (S) B. Steinseth Momarken Travbane 4 16/2 - 08 / 12 2160 33,2 g 37
Camilla Hansen /Hernes B. Steinseth Drammen Travbane - 10/2 - 02 / 10 2120 g1 g 68
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 5 03/1 - 04 / 10 2100 33,1ag 19
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane 2 13/12 - 01 / 1 2100 33,9 g 65
13 2016: -15 -1 -1 -1 -5 -46 422 2015: -14 -2 -3 -1 -4 -73 000
Gregor Mollyn* 6 Plass 228 922
9 år BRUN V v.Lome Elden G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 21/2 - 07 / 5 1609 30,9ag 15
e. Pia Mollyn v. Pilmin G. Gundersen Bjerke Travbane 1 29/1 - 08 / 3 2140 32,4 26
Sverige E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 24/1 - 02 / 1 2100 31,4a 24
G. Gundersen Lars O. Romtveit (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 10/1 - 03 / 13 2120 32,8 92
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 8 19/12 - 05 / 15 2120 39,4 59
14 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -1 -0 -1 -10 500
Viggelden 7 Plass 60 500
6 år LYSBRUN V v.Lome Elden E. Schem Momarken Travbane 0 05/1 - 02 / 3 2140 33,2a 781
e. Viggmina v. Braute E. Schem Bjerke Travbane - 29/12 - 08 / 1 2140 dg 106
Stall Reseptal E. Schem Bjerke Travbane 0 11/12 - 06 / 3 2140 32,8 834
E. Schem E. Schem Momarken Travbane 4 01/12 - 04 / 12 2160 32,9 70
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Momarken Travbane 2 19/11 - 01 / 2 2160 34,0 g 87
15 2017: -16 -1 -3 -1 -7 -77 000 2016: -19 -6 -5 -4 -2 -167 500
Frøyu Trym 8 Plass 379 500
9 år BRUN V v.Moe Odin A. Frønes Drammen Travbane 7 25/11 - 08 / 5 2120 33,1 44
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll A. Frønes Sørlandets Travpark 6 10/11 - 05 / 7 2160 31,8 60
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 31/10 - 02 / 5 2120 31,2 143
A. Frønes Terje Villum A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 30/9 - 06 / 5 2100 34,2a 53
Mørk blå m/burg.ermer,reklame A. Frønes Sørlandets Travpark 1 15/9 - 02 / 4 2160 30,9 43