Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 Folkehesten Drammens løp

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.001 kr.
3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-14 Plass : 8-4-14

1 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -7 -1 -0 -1 -3 -33 000
Kolnes Even 2100 1 Plass 48 000
7 år SVART V v.Alm Viktor C. Antonsen Drammen Travbane 8 17/2 - 05 / 4 2100 36,7 230
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 24/1 - 07 / 2 2100 35,4 34
Gyri Heien-Sture Grindflaten C. Antonsen Momarken Travbane 6 14/1 - 02 / 4 2140 35,4 410
C. Antonsen Therese Sinding V. Hop Momarken Travbane 8 17/12 - 08 / 2 2140 37,3 91
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 12/12 - 08 / 5 2100 39,9 100
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -21 -1 -3 -1 -10 -65 500
Gomnes Mimosa 2 Plass 77 500
6 år BRUN HP v.Lome Elden A. Låhne Jarlsberg Travbane 4 11/2 - 02 / 2 2100 33,7 778
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg A. Låhne Jarlsberg Travbane 8 30/1 - 06 / 5 2100 35,0 g 640
Monica Børli Låhne-Ole Guttorm Låhne A. Låhne Klosterskogen Travbane 6 09/1 - 08 / 12 2120 36,9 g 264
A. Låhne Monica Børli Låhne A. Låhne Klosterskogen Travbane 8 12/12 - 08 / 10 2120 38,8 g 403
hvit m/fire svarte tverrstriper. A. Låhne Jarlsberg Travbane 1 29/11 - 08 / 1 2100 37,2 228
3 2015: -2 -0 -1 -0 -0 -6 000 2014: -7 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjøndmai 3 Plass 24 000
7 år SVART HP v.Fakse* (S) G. Flåten Momarken Travbane - 05/1 - 08 / 3 2140 dg 278
e. Eld Vilja v. Elding G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 12/12 - 08 / 7 2120 37,4 302
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord I. Herbjørnrød Drammen Travbane 6 30/11 - 01 / 10 2120 37,6 g 421
G. Flåten Bjørn Kåre Herbjørnrød G. Flåten Momarken Travbane 6 19/11 - 08 / 2 2140 36,6 g 389
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 08/11 - 01 / 2 2100 37,9 192
4 2018: -12 -2 -1 -2 -7 -85 083 2017: -10 -3 -3 -0 -3 -124 742
Veels Balo 4 Plass 412 771
8 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Drammen Travbane 3 17/2 - 05 / 3 2100 35,8 g 21
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll K. Johansen Momarken Travbane 1 14/1 - 08 / 4 2140 35,5 50
Gry Kanstad /Bodø K. Johansen Momarken Travbane 4 17/12 - 08 / 5 2140 35,3 g 64
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Bjerke Travbane P 16/10 - 22 / 7 2160 39,4 g P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
5 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -2 -1 -1 -25 089
Hvalstad Birken 5 Plass 163 240
7 år GULBLAKK V v.Bork Odin O. Kjenner Bjerke Travbane 7 09/1 - 03 / 6 2100 37,3ag 101
e. Ruskelisjura v. Bork Rigel G. Stenberg Bjerke Travbane 0 10/12 - 03 / 10 2100 34,5ag 561
Torstein Laupsa /Hvalstad E. Rennesvik Biri Travbane - 06/12 - 08 / 13 2120 dg 232
S. Vereide Asbjørn Wright (T) O. Kjenner Momarken Travbane 4 19/11 - 08 / 13 2160 35,6 202
Grønn m/gule sømmer, reklame G. Stenberg Drammen Travbane 2 28/10 - 01 / 10 2100 36,9 81
6 2018: -14 -0 -1 -1 -5 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elding Frøya 6 Plass 372 500
8 år BRUN HP v.Lome Elden T. Fløysand Drammen Travbane 4 17/2 - 05 / 1 2100 36,0 366
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 4 07/2 - 08 / 9 2120 38,9 74
Asbjørn Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Momarken Travbane 7 28/1 - 08 / 7 2140 37,5 52
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 07 / 15 2120 35,1 488
svart m/oransje stj.som t,oransje søm T. Fløysand Jarlsberg Travbane 5 15/12 - 01 / 10 2100 39,8 369
7 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -1 -1 -5 250
Lida Torden 2120 1 Plass 47 250
10 år BRUNSVART V v.Lome Elden S. Wassberg Bergen Travpark 2 20/2 - 07 / 6 2120 34,7 17
e. Voje Tina v. Minpil S. Wassberg Bergen Travpark 1 23/1 - 08 / 4 2120 34,7 21
Ole Jonny Fløtre-Kamilla Bjørneset S. Wassberg Bergen Travpark 4 11/1 - 03 / 2 2100 34,7 94
S. Wassberg Ole Jonny Fløtre G. Austevoll Biri Travbane 8 20/9 - 01 / 6 2120 36,9 r 107
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame A. Stensen Biri Travbane 8 26/7 - 01 / 10 2120 34,4 449
8 2015: -3 -1 -2 -0 -0 -25 000 2014: -10 -2 -2 -1 -5 -58 500
Kongerød Gutten 2 Plass 108 500
7 år RØD V v.Qvadrigo (S) E. Grohs Jarlsberg Travbane 5 11/2 - 02 / 10 2120 32,9 118
e. Kongerød Jenta v. Elding E. Grohs Jarlsberg Travbane 5 30/1 - 06 / 9 2120 33,5 153
Tom Grohs /Skien E. Grohs Jarlsberg Travbane 4 10/1 - 03 / 8 2120 32,5 252
E. Grohs Tom Grohs E. Grohs Drammen Travbane 3 30/11 - 06 / 15 2120 34,7 206
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Klosterskogen Travbane - 31/10 - 03 / 11 2120 dg 215
9 2014: -4 -0 -1 -0 -1 -9 500 2013: -11 -1 -0 -2 -2 -23 000
Høiby Prakk 3 Plass 32 500
6 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 11/2 - 02 / 8 2120 35,6 261
e. Høiby Brauta v. Braute E. Gravdal Momarken Travbane 0 04/2 - 03 / 13 2160 35,2 g 98
Stall Myra Gård E. Gravdal Bjerke Travbane 2 22/1 - 01 / 7 2160 32,7 911
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 5 09/1 - 03 / 4 2100 34,7ag 325
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 11 2160 36,1 g 494
10 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 4 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn L. Kolle Drammen Travbane 7 17/2 - 05 / 13 2120 35,4 g 333
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten H. Holm Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 06 / 13 2120 33,3 g 839
Christer Stubberud-Linda Brevik H. Holm Bjerke Travbane 7 18/6 - 02 / 10 2100 34,7arg 643
H. Holm Linda Brevik T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 02 / 3 2100 35,3ag 205
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Kolle Momarken Travbane 3 18/12 - 07 / 6 2180 35,3 69
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -1 -2 -1 -3 -74 000
Prins Philip 5 Plass 426 271
9 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Jarlsberg Travbane 2 30/1 - 06 / 4 2100 32,7 26
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Bjerke Travbane 3 22/1 - 01 / 5 2140 33,7 22
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Bjerke Travbane 1 03/1 - 08 / 2 2140 33,2 33
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 07 / 2 2100 35,4 71
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane P 30/11 - 21 / 2 2120 36,4 P
12 2014: -6 -2 -1 -0 -2 -38 500 2013: -2 -0 -1 -1 -0 -14 500
Starvind 6 Plass 61 000
5 år MØRKBR V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/1 - 03 / 7 2100 34,1ag 22
e. Selda v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 26/12 - 05 / 7 2140 33,3 36
Martin-Elias Tomasli /Løten A. Stensen Biri Travbane 2 13/12 - 08 / 5 2100 34,5 g 30
G. Austevoll Martin-Elias Tomasli E. Høitomt Biri Travbane P 22/11 - 21 / 8 2120 38,9 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Stensen Biri Travbane - 26/10 - 01 / 7 2120 g3 g 66
13 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 7 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Drammen Travbane 2 17/2 - 05 / 11 2120 34,5 179
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Momarken Travbane 5 04/2 - 03 / 9 2140 35,0 116
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane 1 24/1 - 07 / 9 2100 35,3 25
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 6 14/1 - 08 / 8 2140 37,7 58
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 4 14/5 - 03 / 3 2140 33,1 g 87
14 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 8 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 04/2 - 03 / 7 2140 33,8 29
e. Emily Trolla v. Alm Hellin J. Mjølnerød Kala Landbane - 30/7 - 04 / 11 1900 dg a 43
Stall C.R.R.K. O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 02 / 4 2100 32,6 g 145
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 18/6 - 02 / 8 2100 31,6a 123
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Østre Arvika - 11/6 - 09 / 8 2140 dg 31
15 2018: -19 -2 -4 -1 -6 -158 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 9 Plass 486 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Biri Travbane 1 14/2 - 07 / 7 2120 39,2 29
e. Høgda Vesla v. Elding M. Helland Jarlsberg Travbane 3 07/2 - 08 / 5 2120 38,7 g 147
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud G. Gundersen Momarken Travbane 5 28/1 - 08 / 4 2140 37,1 g 222
G. Gundersen Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 03/1 - 08 / 10 2160 dg 175
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Helland Jarlsberg Travbane 3 15/12 - 01 / 4 2100 38,9 413