Neste løp >>>
Start ca kl. 17:30

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 5.001 kr., 40 m. ved 15.001 kr.
3-15-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-1 Plass : 8-5-1

1 2014: -14 -0 -2 -1 -7 -30 500 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bjønnum Mai 2140 1 Plass 30 500
5 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Drammen Travbane 4 17/2 - 01 / 6 2120 38,5 g 130
e. Brødsjø Terna v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark P 19/1 - 20 / 2 2160 39,2 P
Gaut Bjønnum /Nedenes
J. Undem Gaut Bjønnum
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -0 -0 -7 -28 309
Komnes Kaja 2 Plass 31 309
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) N. Helledal Klosterskogen Travbane 4 02/12 - 01 / 2 2100 40,4 100
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel N. Helledal Sørlandets Travpark P 24/11 - 20 / 8 2160 43,3 g P
Stall Frivoll
L. Kolle Jenny Thygesen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -19 -1 -0 -0 -7 -54 000
Askevold Stjerna 3 Plass 133 500
8 år LYSBRUN HP v.Feseth Lynet G. Tollefsen Forus Travbane P 18/2 - 20 / 3 2060 40,2 g P
e. Norella v. Elding G. Tollefsen Forus Travbane P 16/11 - 21 / 5 2060 43,0 g P
Eirin Flid Valton /Porsgrunn T. Håvardstun Bergen Travpark 02/8 - 22 / 5 2140 58,4 g B
T. Erga Torleif Sør-Reime R. Halvorsen Bergen Travpark 26/7 - 23 / 3 1600 57,3 B
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl
4 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -1 -0 -2 -12 500
Sørdal Vår 2160 1 Plass 12 500
6 år MØRKBR HP v.Tangen Scott J. Undem Drammen Travbane - 30/11 - 06 / 7 2100 dg 326
e. Unni Vilja v. Friggbest A. Heisholt Sørlandets Travpark 7 10/11 - 08 / 7 2160 36,9 g 243
Henning Undem /Skien A. Heisholt Klosterskogen Travbane 5 31/10 - 03 / 2 2100 34,7 287
Ø. Tjomsland Henning Undem A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 24/10 - 09 / 14 2120 dg 165
mørkblå m/sølv reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 10/10 - 08 / 6 2100 36,0 545
5 2016: -10 -1 -1 -1 -2 -36 000 2015: -20 -1 -10 -4 -3 -104 000
Løkki Bo 2 Plass 174 500
7 år BRUN H v.Røste Bo* (S) P. Kals Drammen Travbane 0 28/10 - 05 / 1 2100 36,5 318
e. Steana v. Helmin Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 17/7 - 01 / 10 2160 33,1 59
Rolf Ola Kals /Gjerstad V. Kals Momarken Travbane 0 25/6 - 01 / 11 2160 38,1 242
V. Kals V. Kals Klosterskogen Travbane 4 23/5 - 01 / 8 2120 33,6 307
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 05/5 - 09 / 8 2160 34,4 34
6 2018: -10 -0 -2 -2 -3 -39 500 2017: -16 -3 -1 -3 -5 -124 000
Will Lita 3 Plass 378 250
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) C. Roland Sørlandets Travpark 6 19/1 - 01 / 2 2160 39,7 82
e. Willtilla v. Braute E. Høitomt Drammen Travbane 7 07/10 - 09 / 11 2100 37,1 g 57
Rudolf Roland-Caroline Roland E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 27/9 - 01 / 1 2100 36,0 g 83
C. Roland Rudolf Roland (A) C. Roland Sørlandets Travpark P 17/7 - 20 / 1 2140 42,5 g P
Svart m/rød hestesko,rød init.CR/ermer C. Roland Sørlandets Travpark 26/8 - 24 / 5 1640 54,0 B
7 2014: -9 -0 -0 -1 -5 -15 000 2013: -14 -0 -0 -0 -5 -10 000
Hattfjell Odasøn 2180 1 Plass 25 000
7 år BRUN H v.Qvadrigo (S) A. Berås Forus Travbane 7 18/2 - 08 / 8 2080 35,3 330
e. Stranda Oda v. Moe Odin A. Berås Forus Travbane 4 11/2 - 08 / 2 2060 35,2 253
Torkjell Rønningen /Sundebru A. Berås Jarlsberg Travbane 0 30/1 - 06 / 6 2100 35,3 405
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 3 19/1 - 01 / 8 2180 35,5 133
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 08 / 13 2120 37,8 374
8 2014: -6 -1 -1 -1 -2 -22 500 2013: -8 -0 -0 -0 -3 -7 000
Lille Kamomille 2 Plass 29 500
5 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Bachmann Forus Travbane 3 11/2 - 08 / 3 2060 35,0 g 193
e. Tante Sofie v. Nordli Svarten G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 19/1 - 01 / 3 2160 36,2 g 265
Gry Vigdis Bachmann /Lillesand G. Bachmann Klosterskogen Travbane 7 09/1 - 08 / 11 2120 37,1 g 502
G. Bachmann G. Bachmann Sørlandets Travpark - 08/12 - 01 / 13 2180 g7 g 652
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Sørlandets Travpark - 10/11 - 08 / 3 2140 dg 289