<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-9-12 Plass : 1-9-12

1 2015: -14 -3 -3 -2 -2 -126 000 2014: -16 -4 -2 -1 -5 -87 000
Sundby Scott 2100 1 Plass 226 000
6 år SVART H v.Tangen Scott T. Borg Jarlsberg Travbane 1 30/1 - 06 / 11 2120 31,7 63
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Sørlandets Travpark 1 19/1 - 01 / 7 2180 34,6 18
Berit Garstad /Stathelle T. Borg Klosterskogen Travbane 2 09/1 - 08 / 7 2120 35,6 g 19
T. Borg Berit Garstad T. Borg Sørlandets Travpark - 22/12 - 04 / 4 2160 dv1 211
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 4 12/12 - 08 / 9 2120 37,5 g 144
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 16/2 - 08 / 6 2160 dist g 118
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane P 04/2 - 20 / 2 2160 40,9 P
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 28/12 - 04 / 6 2140 33,1 g 1032
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 8 17/12 - 02 / 6 2100 32,5ag 80
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 11/12 - 04 / 8 2180 33,4 669
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Prins Union 3 Plass 60 500
7 år BRUN V v.Grindstad Jahn E. Holm Biri Travbane - 13/12 - 01 / 4 2100 dg 13
e. Moe Fenja v. Moe Odin E. Holm Bjerke Travbane 1 30/9 - 03 / 9 2100 32,1a 14
Tone Ambjør /Gjøvik E. Holm Bjerke Travbane 1 17/9 - 03 / 4 2100 32,5a 45
E. Holm E. Holm Biri Travbane 1 30/8 - 01 / 6 2100 32,7 g 21
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane P 21/7 - 23 / 1 2100 33,6 g P
4 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 4 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane - 02/1 - 04 / 8 2100 dg a 16
e. Korra v. Kos Knekten K. Johansen Momarken Travbane 8 28/10 - 02 / 5 2140 33,9ag 45
Even Opheim Alm /Gran K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 27/9 - 03 / 4 2620 30,9 g 72
G. Gundersen Andreas Opheim (T) O. Østre Klosterskogen Travbane - 16/9 - 09 / 1 2100 dg 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 09/8 - 04 / 3 2100 32,1 21
5 2017: -14 -0 -0 -1 -3 -20 133 2016: -26 -0 -2 -2 -7 -57 883
Troll Jærven 5 Plass 248 272
8 år BRUN H v.Åsajerven K. Mathisen Biri Travbane - 14/2 - 05 / 3 2100 g4 g 77
e. Troll Rappa v. Åsrapp K. Mathisen Bjerke Travbane 0 06/2 - 01 / 12 2100 br ag 186
Stall Troll Rappa´s Venner K. Mathisen Momarken Travbane 2 28/1 - 04 / 4 2140 33,1 385
Ø. Ruttenborg Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Biri Travbane 6 17/1 - 04 / 10 2120 34,1 g 419
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl K. Mathisen Bjerke Travbane 0 09/1 - 03 / 11 2100 38,0arg 62
6 2014: -11 -2 -0 -0 -2 -28 344 2013: -9 -1 -1 -0 -1 -22 000
Odin Stjernen 6 Plass 52 344
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Rakstad Biri Travbane 1 14/2 - 05 / 1 2100 37,2 g 864
e. Tina Kos v. Kos Knekten K. Mathisen Biri Travbane - 08/2 - 03 / 1 2100 dg 241
Jan Ingar Bakkely /Skreia O. Rakstad Momarken Travbane - 28/1 - 04 / 3 2140 dg 716
O. Rakstad Jan Ingar Bakkely Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 8 09/1 - 03 / 5 2100 37,5ag 348
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer K. Mathisen Biri Travbane P 13/12 - 20 / 1 2100 36,4 g P
7 2015: -6 -0 -0 -1 -2 -8 657 2014: -9 -0 -0 -0 -3 -7 500
Langaard Tyr 7 Plass 51 657
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen O. Østre Drammen Travbane 0 17/2 - 05 / 15 2120 36,4 357
e. Langaard Tyra v. Langaard Loke O. Østre Jarlsberg Travbane 4 24/1 - 02 / 4 2100 33,8a 53
Anne-Marie Karlsen /Elverum O. Østre Sørlandets Travpark 5 19/1 - 02 / 4 2140 33,4 263
O. Østre Bente K.L. Jørgensen O. Østre Bjerke Travbane 6 26/12 - 05 / 15 2160 33,7 g 191
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 1 08/12 - 01 / 10 2180 34,4 296
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 8 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Bjerke Travbane 0 12/2 - 08 / 2 2140 35,3 256
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Bjerke Travbane 2 30/1 - 03 / 5 2100 33,0a 54
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Momarken Travbane 5 14/1 - 02 / 11 2160 34,4 458
S. Fossen H. Storås Bjerke Travbane 0 04/9 - 08 / 8 2160 br g 1122
blå m/rødt kryss og ermer K. Brenden Åmål 7 18/8 - 03 / 1 2080 38,9 g 341
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kenya 9 Plass 113 974
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Brenden Biri Travbane 4 14/2 - 05 / 2 2100 37,6 45
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Momarken Travbane 1 28/1 - 04 / 2 2140 32,9 37
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Jarlsberg Travbane 2 10/1 - 03 / 1 2100 33,3 203
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Romme 3 29/12 - 11 / 1 2140 33,7 57
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Biri Travbane 6 06/12 - 08 / 11 2120 35,4 92
10 2018: -8 -2 -0 -0 -3 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 10 Plass 114 000
11 år SVART HP v.Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 17/2 - 05 / 8 2120 35,2 262
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 10/2 - 02 / 9 2120 35,4 g 187
Anne Christensen-Olav Donstad J. Undem Jarlsberg Travbane 3 30/1 - 06 / 12 2120 33,3 g 484
Å. Tengsareid Kristian Versto L. Hauge Forus Travbane 7 21/12 - 10 / 9 2080 36,6 g 83
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Forus Travbane 3 03/12 - 09 / 12 2060 34,3 92
11 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -36 000 2018: -8 -4 -1 -1 -0 -73 000
Villdensky 11 Plass 239 000
10 år SVART V v.Tangen Scott T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 11/2 - 02 / 5 2120 33,4 g 147
e. Bø Rene v. Alm Hellin K. Johansen Drammen Travbane 0 25/11 - 05 / 10 2100 35,7 g 116
Marianne Dalhaug Leivseth-Mads Arne Leivseth L. Kolle Klosterskogen Travbane P 31/10 - 20 / 10 2120 35,1 g P
T. Solberg Arnt Henry Hølland T. Solberg Klosterskogen Travbane - 15/8 - 07 / 8 2120 g10 g 110
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane - 08/8 - 03 / 4 1700 dg a 52
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -2 -1 -1 -3 -62 083
Friggtor 12 Plass 397 523
7 år BRUN V v.Lome Elden T. Wollebæk Bjerke Travbane 0 06/3 - 09 / 9 2140 35,4 40
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Kolle Sørlandets Travpark 6 29/9 - 08 / 7 2160 32,5 g 76
Heidi Johansen /Eidsberg T. Wollebæk Momarken Travbane 2 18/9 - 03 / 1 2140 32,3 33
B. Steinseth Tore Martinsen T. Wollebæk Biri Travbane 3 10/9 - 03 / 2 2100 30,5a 107
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/8 - 15 / 8 2100 34,5ag 157